Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Bolji je od velje... Velja Ilic odvalio da nisu oni krivi za poplave nego bog...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

U ¹tabu SNS-a
- ©efe.
- Da?
- ©ta æemo da radimo sa ovim poplavama?
- Kojim poplavama?
- Pa ovim novim.
- Ne znam ja o èemu ti prièa¹.
- Pa ove nadolazeæe poplave.
- Ama kakve poplave?!
- Pa ove ¹efe, ovo, pada sa neba ki¹a, reke nadolaze i onda nastaju popl....
- AMA NEMA POPLAVA! Je l' èita¹ ti vesti?! Vidi¹ da nigde ne pi¹e o poplavama. Evo, pogledaj Informer, Vuèko ne la¾e. ©ta pi¹e?!
- Stanija sisa, Pajtiæ peder.
- I je l' pi¹e ne¹to o poplavama?!
- Pa ne, ali...
- NEMA POPLAVA!
- Dobro ¹efe.
U ¹tabu DS-a
- ©efe.
- Reci.
- ©ta æemo da radimo sa ovim poplavama?
- Nije to na¹ problem, nismo na vlasti.
- A ako dobijemo vlast?
- Pa onda ka¾emo da su krivi ovi pre nas.
- A narod?!
- Pa i oni su krivi isto, ¹to nisu glasali za nas.
U ¹tabu LDP-a
- ©efe.
- Molim.
- ©ta æemo da radimo sa ovim popavama?
- HAHAHAHAHAHAHAHHA.

Hattrick


mrle

Valjevska Graèanica, opet:

http://mondo.rs/a882421/Info/Drustvo/Valjevska-Gracanica-poplava-apel-eparhije-valjevske.html

Ne ulazim to ko je ¹ta potpisivao, pristao, trampio....
Sama ideja da se uni¹ti ne¹to ¹to potièe iz trinaestog veka je suluda.
Moderi, demokratski ISIS. Èekaj, tamo ru¹e isto istoriski, kulturno neprocenjive grgaðevine. To rade i ovde, samo u odelima i projektima.
Kulturni genocid, uni¹tavanje svoje itorije, tradicije.
IZDAJA NA SVAKOM KORAKU, OKUPACIJA!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt


Ivicat

Nema razloga za brigu. 160 miliona evra je ulozeno gde treba, maric i kompanija imaju savremena vozila pa mogu svuda da stignu itd. No frks no paniks

eclipse4

Citat: mkt poslato 08 Mart, 2016, 23:47
Ruska prognoza" predviða gore padavine nego 2014.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=03&dd=08&nav_category=12&nav_id=1105355

nek vode malo vise brigu za Donbas a ne za vreme....a predvidjali su i cenu nafte ne ispod 60 dolara  [rofl] [rofl]

Lazic

#16869
Citat: mrle poslato 08 Mart, 2016, 14:31
Valjevska Graèanica, opet:

http://mondo.rs/a882421/Info/Drustvo/Valjevska-Gracanica-poplava-apel-eparhije-valjevske.html

Ne ulazim to ko je ¹ta potpisivao, pristao, trampio....
Sama ideja da se uni¹ti ne¹to ¹to potièe iz trinaestog veka je suluda.
Moderi, demokratski ISIS. Èekaj, tamo ru¹e isto istoriski, kulturno neprocenjive grgaðevine. To rade i ovde, samo u odelima i projektima.
Kulturni genocid, uni¹tavanje svoje itorije, tradicije.
IZDAJA NA SVAKOM KORAKU, OKUPACIJA!!!
Ime moje, mnogo je du¾e prièa o tome, ali jako lepo oslikava kretenizam ovog naroda(bar ¹to se tièe alavosti na pare)... Gradnja te brane je poèela jo¹ 1988-me i obele¾ena je raznoraznim skandalima i skandalèiæima, ne raèunajuæi potapanje crkve iz 13-og veka. Voda je resurs èija æe nesta¹ica da obele¾i bli¾u buduænost na planeti i svaka brana bilo gde æe vredeti svoje te¾ine u zlatu, nikakva crkva nije vredna toliko, crkve ne mogu da se piju ili navodnjavaju useve. Ali kao ¹to se radi ¹irom sveta veæ decenijama, objekti od izuzetnog kulturnog i istorijskog znaèaja se premeste na vi¹u lokaciju i saèuvaju. Koliko se seæam, dr¾ava je spc nudila opciju da izmeste manastir ili da dobiju zemlju i pare za novi. Zbog koga ili èega ne znam, ali jo¹ 2003-æe godine neki glavni i odgovorni iz crkve su odluèili da im manastir iz 13-og veka ne treba i da æe da naprave lep¹i i stariji na drugom mestu, ¹to su i uradili, i predpostavljam da se neko lepo omastio tada... Sla¾em se da je na prvom mestu to bilo debilno uraditi, ali njihov manastir, njihov plac na kome je, njihova odluka. Sad je generalno malo kasno za kuknjavu. Da sam ja vlast, zaustavio bih punjenje brane dok se izmesti manastir, i onda bi naplatio crkvi tro¹kove, ali i ideja da se brana visine 75 metara ne puni vi¹e od 40 metara je sumanuta takoðe. Sve u svemu, zajednièki imenilac, Srbi alavi na pare po svaku cenu...

freepartyman

Ko jos glasa za Velju Ilica?? Kako je taj covek i dalje na vlasti..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Isto to reci i za Vucica, Canka, Cedu... itd itd

mrle

Citat: freepartyman poslato 09 Mart, 2016, 12:38
Ko jos glasa za Velju Ilica?? Kako je taj covek i dalje na vlasti..

Iliæ, Daèiæ, Vuèiæ, Vulin, Èanak, Èeda, Pajtiæ, Tadiæ...
KO mo¾e da glasa za takav sastav?

mrle

12:39 u isto vreme :)

Ivicat

Lazicu, manje-vise se slazem. Ali ne sa ovim

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2016, 11:31
... ali njihov manastir...

Ovo je ogromna greska. Nije ni njihov, ni moj, ni tvoj, vec njegov

http://riznicasrpska.net/fotografije/Ponos_Srpstva/Zasluzni/Dragutin_Matic_%281888-1970%29.png

I mnogih drugih...

[cheers]

mrle

 [clapp]

nemam vi¹e krstova

mrle


Lazic

Opro¹teno ti je...  [pop]  [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] [ljubav] [cheers]








@Ivica:
Sla¾em se, ali ja sam nevernik, pa nemam moralno pravo da svojatam verske objekte èak ni u ime predaka... [cheers]

mrle

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2016, 13:16
Sla¾em se, ali ja sam nevernik, pa nemam moralno pravo da svojatam verske objekte èak ni u ime predaka... [cheers]

Nije bitno da li si vernik/nevernik. Imaj ne¹to mnogo staro, neka to bude srebrnjak od par stotina godina koji si na¹ao u nekom starom koferu svog pradede na tavanu. Vrednost... 10-20 eura. Da li bi ga prodao i kupio pivo ili bi ga ipak saèuvao i pokazao i dao deci? Ili bi rekao, mo¾da ni dedi ni¹ta nije vredeo, za¹to bi meni i mojima?

Hurricane

..ili sat na primer,

"this watch":




! No longer available