Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor





Lazic

Ali izraz, duhovna pogibelj...  [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]



mali_zmaj

Boze moj,kakvih sve budala i psihopata ima,sta joj je djete skrivilo!!! Ziletom bih je ja sjeckao,budi mudo pa se zaleti na recimo policijsku stanicu u Moskvi sa nozem... Ubi djete jebem joj sve!!!
jin-jang

eclipse4

necu ni da citam,mozda i pise al ako ne pise samo da vam dam jedan detalj a to je da je policiji rusije trebalo sat vremena da je uhapsi....toliko o tome  dokle ih je putin doveo...

Hattrick

Evropljani u sirokom geografskom pojmu, su i dalje u dubokoj anesteziji, kao sto su bili Jugosloveni 1989-te.
Budjenje ce biti bolnije nego ikada pre.



monsterbnt

Jankovic nije reko da ce oduzimati decu i da je on za oduzimanje dece, nego da sud moze da naredi oduzimanje dece...




Fajgelj je idiot isto kao i ova doktorka...
Ista se zauzima za gledanje u since i slicne stavove one vlajkove sektaske doktorke...
Svaki oblik ekstremizma na koju stranu da ide je apsolutno neprihvatljiv...

A sto se tice vakcina.... Ne izazivaju autizam, dokazano je, i to od strane ozbiljnih naucnika a ne od strane ''trece oko'' portala i yt klipova... Batalite te idiotske zavere...
Pre neki dan je jedan takav portal pustio vest kako je devojcica od vakcine dobila leukemiju... Njena baba je rekla da je od vakcine, ona zna doktori lazu... I to se prenosi kao pouzdana informacija...
Pun mi je vise kurac antivakcinaskog lobija koji pokusava da nas vrati u srednji vek.... I tu nije u pitanju demokratija i pravo izbora... To bi bilo isto kao kad bi ti trazio pravo izbora da vozis pijan jer sta to sto si ti pijan za volanom smeta ovim treznima, ti si pijan za sebe...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

А зашто у затуцаној Швајцарској, вакцинација није обавезна?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Vrlo prosto, i kod nas u ustavu pi¹e da svako ima pravo da radi u korist svoje ¹tete... Ja nemam problem sa vakcinama, pogotovo kroz prizmu od èega se sve umiralo pre samo 50-ak godina... ©to se mene tièe, nedovoljno inteligentni æe ostati bez poroda(verovatno) i tu æe im se zavr¹iti porodièno stablo, svi sreæni...

bigbad86

I nije ti los nacin gledanja.


Ivicat

Citat: monsterbnt poslato 01 Mart, 2016, 13:33
Jankovic nije reko da ce oduzimati decu i da je on za oduzimanje dece, nego da sud moze da naredi oduzimanje dece...

Cekaj, prvo kazes da nije rekao da ce da oduzimaju decu, a posle kazes da mogu da oduzimaju decu. Ako pedijatar proceni? Pedijataru nije sve po volji tog dana i uz to neko ga/je malo pritisne, eto strucnog misljenja da je zivot deteta ugrozen i ode dete kod staratelja. Znaci, u nekim situacijama (a ovo je jedna od tih), ipak dete mogu da oduzmu.

Citat: Laziæ poslato 01 Mart, 2016, 13:55
...nedovoljno inteligentni æe ostati bez poroda(verovatno) i tu æe im se zavr¹iti porodièno stablo, svi sreæni...

Da je tako, ljudi bi sada bili mnogo inteligentniji nego prethodne generacije. Jesu li? Tesko...

Lazic

®ivim u nadi da jesu, ali bivam demantovan svakodnevno... ;D
Ali realno, dana¹nji stanovnici planete su potomci najsposobnijih ljudi kroz istoriju, ako ni¹ta dobro opstajemo za sada...