Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Nema veze ko daje lovu za staz i 65%

bigbad86

To sve placa FIAT jer to nije bolovanje nego im to racunaju kao neke slobodne dane koje im oni na silu daju. FIATov je problem sto nema potraznje. Kad je bolest u pitanju onda placa drzava.
Citat: PECA BMW poslato 26 Februar, 2016, 14:27
Ma super dok ide staz i prima nesto od plate nego me strah da nije to stanje pred zatvaranje , jer ako zatvore bice opet dolina gladi ...
Zatvorice kad tad, kao sto su umanjili proizvodnju u poljskoj i poceli ovde. Logican izbog je Brazil, jeftina radna snaga a Amerika je blizu za izvoz

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2016, 17:12
To sve placa FIAT jer to nije bolovanje nego im to racunaju kao neke slobodne dane koje im oni na silu daju. FIATov je problem sto nema potraznje. Kad je bolest u pitanju onda placa drzava.
Citat: PECA BMW poslato 26 Februar, 2016, 14:27
Ma super dok ide staz i prima nesto od plate nego me strah da nije to stanje pred zatvaranje , jer ako zatvore bice opet dolina gladi ...
Zatvorice kad tad, kao sto su umanjili proizvodnju u poljskoj i poceli ovde. Logican izbog je Brazil, jeftina radna snaga a Amerika je blizu za izvoz

Ne plaća baš FIAT nego je država dala hiljade i hiljade eura za svakog zaposlenog radnika. Kao i u svim drugim stranim investicijama.
A nama kada daju neku sitnu olakšicu odmah je vežu za neki dodatni uslov zbog koga ti se smuči život.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi


Ivicat


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

A jbg... covek mora pravi vino pa mora malo da proba...

Koja goveda nama kroje sudbinu...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Ne znam zasto al kad sam gledao sve one govore i zalopojke posle ubistva Djindjica, uvek mi je delovao kao neki smrdlja, uvek sam mislio da je bio umesan u njegovo ubistvo. Naravno nemam dokaze niti tvrdim da je tacno, samo sam imao takav osecaj kada sam ga gledao...

monsterbnt

Najgore od svega... Jedina vlada koja je smanjila dug srbije je bila djindjiceva i zivkoviceva.... Svi posle nas unakazise sve gore i gore...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 27 Februar, 2016, 01:05
Najgore od svega... Jedina vlada koja je smanjila dug srbije je bila djindjiceva i zivkoviceva.... Svi posle nas unakazise sve gore i gore...

Oni su potpisali da prihvataju Slobine dugove, bez (velikog) pritiska sa strane. Nisu morali (nedemokratik re¾iim i tako to). Sve su to ista govna.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


monsterbnt

Kraljina? Covek opsednut zaverama, naprednjaci mu bili dobri dok su ga drzali kao direktora kulturnog centra koji je lepo opljackao... Sad se kao nesto buni protiv pizdoustog... Bagra ko i svi ostali...
Cak nije ni procitao sta je Jankovic reko....
Btw.. taj Jankovic je jedan od najvecih trnova u oku vladajuce garniture... Kad bi se kandidovao na izborima iste sekunde bi imao moj glas...
Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Zato sto ima nekoga ko mu cuva ledja. Inace bi ga sklonili ovi odmah. A ko mu cuva ledja, germani, briti, ameri,... Znaci, placenik kao i ovi.

Hattrick

Ma ne bre za njega kao coveka, uopste ne poznajem njegov rad, prvi put cujem za coveka, nego za samu akciju.
Generalno nigde u svetu nisu vakcine 100% obavezne, pogotovo ne petovalentne, pogotovo ne one koje sadrze patogen Hepatitisa B, i pogotovo ne pod pretnjom kaznama u visini 6-mesecne plate. O pretnjama o oduzimanju dece, ne zelim da trosim reci.
Za neke druge akcije ne znam, mozda je ljigavac, govnar i petokolonas, a sto se ove akcije tice covek ubo je sustinu, i 100% je u pravu.

Hattrick

Da pojasnim moje vidjenje stvari.
Vakcina jeste korisna i bla bla bla, ali mnoge od njih izazivaju vise stete nego koristi.
Cemu administrirati preventivu protiv seksualno prenosivog Hepatitisa B, bebama od godinu dana koja nisu seksualno aktivna ?
Pogotovo ako se uzme u obzir nenormalno visok rizik od autoimunih, neurolosko degenerativnih, i skleroznih oboljenja koja ova vakcina izaziva ?
Ja sam za svoje dete odbio, konkretno tu vakcinu, i nema trika da ce neko to da mu pod prinudom administrira do negde pre puberteta, pa ni drzava.
Imajuci u vidu koliko je vec bilo problema u Srbiji sa skart vakcinama koje strane farmaceutske kompanije prodaju ovde, umesto da ih kod kuce uniste, stotine unistenih zivota, i nikom nista.
Onog dana kad u zakon bude uvedena odgovornost istih, to jest da ukoliko im drzava omoguci monopol prinude koriscenja njihovih proizvoda, onda to treba vezati za krivicnu odgovornost istih.
To jest da ukoliko dete pod prinudom bude primilo tu vakcinu, i ukoliko mu ista prouzrokuje jednu od navedenih bolesti, koje ce od njega napraviti invalida za ceo zivot, da odgovorni te farmaceutske kompanije budu gonjeni krivicno.
Znaci ne novcane kazne, nego zatvor. E tada cu licno prihvatiti prinudu za pojedine vakcine. Do tada ne.
U konsultaciji sa najboljim pedijatrima, neke je dete dobilo, a neke nije, i nece.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 27 Februar, 2016, 01:05
Najgore od svega... Jedina vlada koja je smanjila dug srbije je bila djindjiceva i zivkoviceva.... Svi posle nas unakazise sve gore i gore...
nepovratna sredstva posle rusenja milosevice...sredstva od privatizacija.....zajebi pricu...prodali su skoro sve za tih par godina....sad zorica djindjic ne zna sta ce sa parama a zivkov izigrava biznismena.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Hattrick,slazem se tobom,ja nikad necu saznati sta je uzrocnik autizma kod mog Alekse,ali da li sumnjam u vakcine,naravno. Ko zna kakvo smece su uvozili,i davali djeci,ko je uzimao procenat i sta se sve izdesavalo.. Kao sto rekoste ovo ja banana drzava,zivoti djece i ljudi su im nebitni,piksla je bitna!! Drzava i ako ima dokaze i zna da su vakcine bile lose priznat nece. Jer bi morali platitt. Mada pare mene ne interesuju,vec rjesenje problema. Al o rjesenju kod nas...,prije ce nas meteor puknut...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 27 Februar, 2016, 21:28
Da pojasnim moje vidjenje stvari.
Vakcina jeste korisna i bla bla bla, ali mnoge od njih izazivaju vise stete nego koristi.
Cemu administrirati preventivu protiv seksualno prenosivog Hepatitisa B, bebama od godinu dana koja nisu seksualno aktivna ?
Pogotovo ako se uzme u obzir nenormalno visok rizik od autoimunih, neurolosko degenerativnih, i skleroznih oboljenja koja ova vakcina izaziva ?
Ja sam za svoje dete odbio, konkretno tu vakcinu, i nema trika da ce neko to da mu pod prinudom administrira do negde pre puberteta, pa ni drzava.
Imajuci u vidu koliko je vec bilo problema u Srbiji sa skart vakcinama koje strane farmaceutske kompanije prodaju ovde, umesto da ih kod kuce uniste, stotine unistenih zivota, i nikom nista.
Onog dana kad u zakon bude uvedena odgovornost istih, to jest da ukoliko im drzava omoguci monopol prinude koriscenja njihovih proizvoda, onda to treba vezati za krivicnu odgovornost istih.
To jest da ukoliko dete pod prinudom bude primilo tu vakcinu, i ukoliko mu ista prouzrokuje jednu od navedenih bolesti, koje ce od njega napraviti invalida za ceo zivot, da odgovorni te farmaceutske kompanije budu gonjeni krivicno.
Znaci ne novcane kazne, nego zatvor. E tada cu licno prihvatiti prinudu za pojedine vakcine. Do tada ne.
U konsultaciji sa najboljim pedijatrima, neke je dete dobilo, a neke nije, i nece.

Moje dete je prevremeno rodjeno i uboli su ga iglom milon puta za tih par meseci....mislis da se hepatitis b prenosi samo seksualnim putem.....inace kod svake intervencije...bilo hiruske, vakcinom ili lekovima postoje rizici....odn...lekari realno malo znaju...da ne kazem nemaju pojma...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња