Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

potrazi pod naslovom "ne biste verovali u kojoj zemlji ne vazi nasa dozvola" ili tako neki slicni bombasticni naslov


slave74

Ma ovo jeste veoma moguce. Ocigledno Libijci ne poznaju nase politicare. Prvo su morali da znaju da njih nije briga za nase gradjane, a drugo da su jako ljigavi , i da ce da nadju nacina da prikriju svoje muljanje..


MIGE



Nika

кад су глупи па се нису сетили да смање пензије...

Nika

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 03:27
nika srce koliko imas godina?
Двадесет и један. Чекај - ти ме питаш за године?  :P Не вреди... Сувише сам млад за тебе... Ако ниша друго - онда у глави... ;-)
Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 20:17
15 pa i 30 hiljada je maloooo jbg....mora viseee.....
Пре него што напишеш да си била далеко и да ниси могла да дођеш, да те подсетим да је Бата Животиња ишао 300км на сахрану другу Тити.
Пешке.
Значи - даљина није изговор...
Него - шалу на страну -има много изговора за људе који нису дошли:
- мрзело их,
-имали паметнија посла,
- чекај - па то није оранизовао велики вођа,
- ма то и онако ниша неће да промени.. 
...
али највећи је, убеђен сам - то што људи нису имали где да чују и прочитају да ће митинг бити организован.
Баш због тога, да главоње из најјачих (умало да напишем "српских" - какав виц) медија не би сутра имали изговор "нама нико није рекао" - ја сам на све мејл адресе иоле битних медија у Србији (ту убрајам и Информер, чији власник се "куне у Русију") послао писмо са позивом на митинг, у коме је било и више линкова, што ка страницама партија које су организовале митинг, што ка родољубивим порталима који су већ објавили митинг.
Унапред, наравно.
На пар вести "Николић потписао" сам поставио коментаре "дођите на митинг..." - мислите да су објавили?
Е то је проблем у овој земљи. А онда изађе велики вођа на тв и каже "блокада медија? У Србији? Неееее....  Нека ми неко докаже".
Па како да ти докаже? Да изађе на Теразије и да виче?
Сад - што друштвене меже нису боље употребљене у те сврхе -'бем ли га.
1. Ту је већ и народ крив - што не прати више родољубиве портале и профиле.
2. Да се не лажемо - колико процента Србистанаца користи комп и нет? Већина погледа вести, прочита вести и то је то. А ту је велики вођа непрејебив...

balcan girl

Ja sam u austriji tako da je to daleko :-) a pitam za godine :-) da si mlad ne samo za mene vec uopste to se vidi :-)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga



penzos

Eto da se setimo i pozdravimo gospoðu Ljilju! Neka su joj ¹iroki putevi gospodnji.  :(
http://pressrs.ba/info/press-nedelje/zajedno-na-motoru-40-godina-12-06-2014
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citat: Nika poslato 23 Februar, 2016, 00:08
Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 03:27
nika srce koliko imas godina?
Двадесет и један. Чекај - ти ме питаш за године?  :P Не вреди... Сувише сам млад за тебе... Ако ниша друго - онда у глави... ;-)
Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 20:17
15 pa i 30 hiljada je maloooo jbg....mora viseee.....
Пре него што напишеш да си била далеко и да ниси могла да дођеш, да те подсетим да је Бата Животиња ишао 300км на сахрану другу Тити.
Пешке.
Значи - даљина није изговор...
Него - шалу на страну -има много изговора за људе који нису дошли:
- мрзело их,
-имали паметнија посла,
- чекај - па то није оранизовао велики вођа,
- ма то и онако ниша неће да промени.. 
...
али највећи је, убеђен сам - то што људи нису имали где да чују и прочитају да ће митинг бити организован.
Баш због тога, да главоње из најјачих (умало да напишем "српских" - какав виц) медија не би сутра имали изговор "нама нико није рекао" - ја сам на све мејл адресе иоле битних медија у Србији (ту убрајам и Информер, чији власник се "куне у Русију") послао писмо са позивом на митинг, у коме је било и више линкова, што ка страницама партија које су организовале митинг, што ка родољубивим порталима који су већ објавили митинг.
Унапред, наравно.
На пар вести "Николић потписао" сам поставио коментаре "дођите на митинг..." - мислите да су објавили?
Е то је проблем у овој земљи. А онда изађе велики вођа на тв и каже "блокада медија? У Србији? Неееее....  Нека ми неко докаже".
Па како да ти докаже? Да изађе на Теразије и да виче?
Сад - што друштвене меже нису боље употребљене у те сврхе -'бем ли га.
1. Ту је већ и народ крив - што не прати више родољубиве портале и профиле.
2. Да се не лажемо - колико процента Србистанаца користи комп и нет? Већина погледа вести, прочита вести и то је то. А ту је велики вођа непрејебив...

pa posto sigurno medijski nece biti ni najavljeno ni propraceno,trebalo bi organizovati iz vise dana za redom,satorima,vrucom rakijom it...polako polako bi se nakupili ljudi....

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


Lazic

Citat: MIGE poslato 22 Februar, 2016, 17:36
Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2016, 17:35
za neke zemlje kazu da treba ali me iskreno bas boli ona stvar da nekome poklonim pare za parce papira
pitam zbog odmora..kolima idem u grcku a motorom u rumuniju

Tako se ne pi¹e reè skuter... :P ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !