Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mkt


El Jefe

У поређењу са Блицом, Треће око су озбиљније новине.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

#16423
Ovog degenerika nije blic izmislio... bar mislim da nije...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Februar, 2016, 21:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2016, 18:48
Furundzuja...druzio se sa zimmermanom...inace je vozio i imao dosta motora...nortona, harleya. bsa.....kawe...laverde...svasta...
@misko
prepostavljao sam da si bio disko tip.....akademija bila bre sveto mesto za generacije....
Neæe¹ verovati, ali sam ja rastao uz BB Kinga i ostale legende bluza. Nikako mi se nije uklapala Akademija. A i dobre pièke su i¹le na neka druga mesta. :P Bol'o mene ðoka za Koju i ekipu.
ma i mi smo cirkali pivo u saint jamesu....za stolom Lole iz sirove koze, pera joe......ali sta cu kad volim sutku pa to ti je....a nesto nisam voleo da se setam po gradu drzeci se za ruke sa ribom....zezanje je sa ortacima.....sad misle da je zezanje ko privede ribu...onda je to bio poduhvat...sada one vuku za ruku....druga vremena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Dukags poslato 03 Februar, 2016, 20:03
Sta tek ja da ka¾em, verovatno ima malo vas koji se seæate diskaæa na Ta¹u? Ili mo¾ zamisliti nas iz NS na Akademiji, uðe jedan pa ga ispeèatiraju a dok je peèat na ko¾i sve¾ lepi na druge koji smo èekali u Sne¾ani... A kad se zavr¹i do prvog busa za NS u merketu kod Nu¹iæeve nas tada¹nja milicija legitimi¹e 72 puta. Do¾ivljaj bio.
Posle SKC i ostalo... I mislim kako je onda moglo bez turbo folka?

Koja matoroæa a :-)
Taj diskac na Tasu se zvao Cepelin, imao je matine od 16-20h za mladje, osnovce do 14 godina posle uvece za starije bate i seke :)

mareskin

Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

Da li sam ja totalno zaboravio ili su valjda neka braæa radila devedesetih na ulazu u KST. Seæam se kao kroz maglu nekog ogromnog tipa koji je sedeo na stolici i dr¾ao neku motku. Èinilo mi se da je dok sedi vi¹i od mene.
A ja do¹ao u trenerci i patikama ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Citat: stilgar poslato 04 Februar, 2016, 14:15
Citat: Dukags poslato 03 Februar, 2016, 20:03
Sta tek ja da ka¾em, verovatno ima malo vas koji se seæate diskaæa na Ta¹u? Ili mo¾ zamisliti nas iz NS na Akademiji, uðe jedan pa ga ispeèatiraju a dok je peèat na ko¾i sve¾ lepi na druge koji smo èekali u Sne¾ani... A kad se zavr¹i do prvog busa za NS u merketu kod Nu¹iæeve nas tada¹nja milicija legitimi¹e 72 puta. Do¾ivljaj bio.
Posle SKC i ostalo... I mislim kako je onda moglo bez turbo folka?

Koja matoroæa a :-)
Taj diskac na Tasu se zvao Cepelin, imao je matine od 16-20h za mladje, osnovce do 14 godina posle uvece za starije bate i seke :)
http://www.yugopapir.com/2015/02/u-poseti-prvoj-beogradskoj-diskoteci.html
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2016, 15:22
Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

Da li sam ja totalno zaboravio ili su valjda neka braæa radila devedesetih na ulazu u KST. Seæam se kao kroz maglu nekog ogromnog tipa koji je sedeo na stolici i dr¾ao neku motku. Èinilo mi se da je dok sedi vi¹i od mene.
A ja do¹ao u trenerci i patikama ;)

Nino i Darko, i danas rade, u KST-u, ovo je èkanak o Akademiji

mrle

i nisu toliko visoki, nego si ti izgleda mnogo nizak :)

mareskin

Citat: mrle poslato 04 Februar, 2016, 15:42
Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2016, 15:22
Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

Da li sam ja totalno zaboravio ili su valjda neka braæa radila devedesetih na ulazu u KST. Seæam se kao kroz maglu nekog ogromnog tipa koji je sedeo na stolici i dr¾ao neku motku. Èinilo mi se da je dok sedi vi¹i od mene.
A ja do¹ao u trenerci i patikama ;)

Nino i Darko, i danas rade, u KST-u, ovo je èkanak o Akademiji
Citat: mrle poslato 04 Februar, 2016, 15:42
i nisu toliko visoki, nego si ti izgleda mnogo nizak :)

Znam da je èlanak o Akademiji, nego sam se setio KST-a.
Meni se èini da je bio neki ba¹ krupan lik 90-ih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2016, 10:54
Citat: hurricane poslato 04 Februar, 2016, 10:31
..jebeno jezivo stra¹no ali stvarno, ne ¹to je taj neko razvalio njima stakla, veæ to ¹to ovi kukaju da policajci moraju biti za¹tiæeni..

pa dobro esi mu dao pi¹tolj majku ti jebem i obuèio ga da se bori protiv najgorih i sad im treba za¹tita..

tolike pare iz na¹ih d¾epova na policiju odlazi i oni ne umeju sami da se brane nego æemo mi j¹ ponovo na regrutaciju pa u vojsku

da vojskom èuvamo policiju..

ko æe bre nas da èuva ako je policija neza¹tiæena....


more bre, mr¹ u pièku materinu ¹to bi narod reko...

Po¹ten policajac je najmanje za¹tiæen. Znam èoveka koji je prilikom hap¹enja pucao u dilera, jer je ovaj izvukao pi¹tolj i uperio ka njemu. Prva stvar koju je tu¾ilac uradio je oduzimanje pi¹tolja tom policajcu. Znaèi uhapsi¹ gangstera, pa ti oduzmu oru¾je. I njega jo¹ pusti¹ da se brani sa slobode i milina.  :)

Pi¹tolj je i¹ao na ve¹taèenje, da li je ba¹ slu¾beni, ili privatni. Da je bio privatni - robija.
Isto tako je i pi¹tolj krimosa i¹ao na ve¹taèenje - da li je pravi i mo¾e li da opali. Da nije mogao opaliti, pisana bi bila krivièna, pa neka se pandur pravda, koliko god traje postupak - morao je da vidi da nije pravi pi¹tolj, obuèen je... vidovit.

Samo jedan od milion primera.

majko koja dijabolicna drzava i zakoni!!

e slaninaru cujem svecano po N.Sadu otvaraju neasfaltirane parkinge!!  hehhe 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 04 Februar, 2016, 15:42
Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2016, 15:22
Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

Da li sam ja totalno zaboravio ili su valjda neka braæa radila devedesetih na ulazu u KST. Seæam se kao kroz maglu nekog ogromnog tipa koji je sedeo na stolici i dr¾ao neku motku. Èinilo mi se da je dok sedi vi¹i od mene.
A ja do¹ao u trenerci i patikama ;)

Nino i Darko, i danas rade, u KST-u, ovo je èkanak o Akademiji
a Biljcica Masnikosa...zvana Bilja...onace sjajan lik ...riba judista...tada jedna od ozbiljnijih u Jugi....par puta sam gledao kako neke tipove sastavlja sa zemljom....inace komsinica mi bila i znao sam joj celu porodicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Nije stampa al lik je car... treba imati muda reci javno ovako nesto cak i nakon sto te vucicevi ljudi "dohvate" :D
! No longer available

Sirite dalje kad god imate priliku dok je jos vreme... da se potrudimo da izuzmemo svaku mogucnost da ta budala nekako nastavi da nas vodi dalje u propast nakon izbora :)


Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2016, 19:12
e slaninaru cujem svecano po N.Sadu otvaraju neasfaltirane parkinge!!  hehhe 

Dru¾e moj, ja znam, i oseæam u potpunosti koliko se sam Novi Sad srozao od 1988. U svakom pogledu. Veæ preko 10 godina me ni¹ta ne iznenaðuje, sve je logièan nastavak vi¹edecenijskog trenda. Iznenadio bih se da je drugaèije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

#16435
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

Citat: Slaninar poslato 05 Februar, 2016, 07:46
Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2016, 19:12
e slaninaru cujem svecano po N.Sadu otvaraju neasfaltirane parkinge!!  hehhe  

Dru¾e moj, ja znam, i oseæam u potpunosti koliko se sam Novi Sad srozao od 1988. U svakom pogledu. Veæ preko 10 godina me ni¹ta ne iznenaðuje, sve je logièan nastavak vi¹edecenijskog trenda. Iznenadio bih se da je drugaèije.

Misli¹ srozala se cela Srbija?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu