Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

niki64 i 13 gostiju pregledaju ovu temu.


balcan girl

jok, uspeli su oboje da se odbrane :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

jebeni migranti, razbicmo ih, evo idem odmah da stavim status na fb o tome...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mrle


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

freepartyman

Prezirem zrtve koje postuju svoje dzelate. Apropo onih minusa gore sto ste udarili.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2016, 12:21
Prezirem zrtve koje postuju svoje dzelate. Apropo onih minusa gore sto ste udarili.

Meni je baba prièala kako su joj oteli sok od paradajza ¹to je nosila - mislili da je alkohol u fla¹ama. Zbrisala pre nego su skontali. "Ka¾e garant su mi psovali sve po spisku!"  :)

Reèe da je bilo zajebano u BG kad su do¹li Rusi...

I lepo smo ih odjebali, sa sve golim otokom kao iznuðenim potezom (po meni). Sad se pljuje po svemu tome.

Evo i sad po NS, sru¹i¹e Veliku peèurku, sad ru¹e i malu. Po èemu su bolji od Amera, ne vidim razliku.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

èini mi se da smo vec prièali o tome mislim o crvenoj armiji :D :D niti su rusi jedini niti je to prestalo da se radi...svaka vojska oduvek i verovatno ce tako biti do kraja radi jedno te isto, znaèi pljaèkaju i siluju...to je vec standard....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Jbt, pa gde ja provede onolke godine! Izgleda da nisu èuli za standard!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Irena raspitaj se malo o ponasanju nemackih vojnika u Beogradu. Za vreme okupacije Beograda su ubijena dva ili tri Nemca. Na pricu da je postojao i cetvrti jedan istoricar je rekao,nemojmo preterivati. Taj treci je ubijen zbog kockarskog duga. Zenama na ulici su se javljali skidajuci kape, i bili su sankcionisani za nedolicno ponasanje. To potvrdjuju svi Beogradjani koji su ziveli u to vreme u Bgu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

a da te pitam penzos a kad si ti osvajao tudju teritoriju?? standard nije da to radis na svojoj teritoriji :D :D :D :D :D pa to mozda u bg free, meni su i baba i deda bili zivi za vreme drugog sv. rata i kod njih bas nemci nisu bili tako pristojni pravo da ti kazem :D :D :D :D :D :D :D ni nemci, ni rusi, ni bilo koja druga vojska koja je prosla kroz njihovo selo :D :D :D :D :D :D :D odnosili su hranu bukvalno sve sto su nasli a sve sto je bilo zensko u selu je islo u sumu u zbeg kad dolazi neka vojska :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

da se nadovezem jedino za koga je moj pokojni deda rekao da je bio fin je bio neki nemaèki doktor, i za njega je rekao da je bio èovek jedanput ostaloooo propast :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sa distance od 70 godina. svasta moze da se smisli.....nemci zapravo nisu bombardovali beograd 1941...gadjali su zagreb ali je jak vetar oduvao bombe na beograd.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

#16495
Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2016, 13:28
Irena raspitaj se malo o ponasanju nemackih vojnika u Beogradu.

Kolega kao ¹to reèe Irena, vojska je vojska itd... , ali za¹to ti stalno mora¹ da nam otvara¹ oèi ka zapadu ili ka fa¹istima. Oni su uradili to ¹to su uradili zna se ¹ta !!!. Dam ti jedan savet ,prilièno ima¹ dobar ukus za filmove. Takodje i ostali postovi su za respekt  [clapp] , ali u vezi istorije, DEDA te nagrdio 100%.
! No longer available
Evo prvi put da i ja uèestvujem u temi , nemci-PARTIZANI- ÈETNICI, ameri - RUSI

balcan girl

za mene je potpuno svejedno dal su nemci, rusi, partizani ili èetnici....svaka veæa kolièina naoruzanih ljudi u ratnim uslovima ima mentalitet rulje, prema tome sve je to isti kurac...retki su vojnici koji su se skolovali da budu vojnici i da imaju odredjeno ljudsko dostojanstvo koje moze da izdrzi dugogodisnje ratno razaranje a da ne skviknu u medjuvremenu :D a siroti i ako preteknu obièno su manjina :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

#16497
Istorija je drugacija uvek,svako ima svoju istoriju...Ja pricam cinjenice. Nisam rekao da nisu bombardovali Beograd, pricao sam kako su se ponasali pod okupacijom. Svako ko iz ljubavi prema rusima udara minus na tekst o silovanju ruskih vojnika je diletant, kome su drazi rusi nego silovane beogradjanke. Treba biti realan i sagledati stvari objektivno..Sve sto sam je napisao je istina, lako je udarati minuse bez argumenata i uciti istoriju iz serije otpisani. Uzmite malo ozbiljniju literaturu i procitajte,pa mi argumentima recite da nisam upravu.Lako je i palamuditi i kaciti snimke iz filmova i slicne propagande,ili biti demagog i ubacivati mi nesto sto nisam napisao,kao naprimer ono oko bombardovanja.. Molim cinjenice i argumente.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

K0le

Da se nadove¾em, za Ruje. Prièao sam tako s nekim matorcima, ka¾u kad su Ruje stigle da oslobode selo moje lepo prvi talas istih tih - razbijena banda, poderani, neuredni.. Skidali ¹unke s tavana, vino i rakiju sipali u kante od nafte da nose, spopadali ¾emskinje, pijanèili, pravili pizdarije. E onda za njima do¹la prava vojska, èinovnici, oklopna vozila itd, javno streljali jedno 5-6 tih bandidosa za primer i da vidi¹ kako se stvar re¹ila  ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen