Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ne radi se o jednoj osobi, problem je u sistemu. Moze da dodje ko hoce, ili ce da pobegne ili ce da se uklopi u sistem. Sam da izazove promene, ne moze.

monsterbnt

Da brate... Sjebali smo se... Kad pocnu kampanje starlete i ''farmeri'' ce biti prijatno i kulturno drustvo...
Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 22 Januar, 2016, 21:05
Slusao sam Radulovica pre neko vece na TV-u i po meni za sad jedina glava kojoj bi mozda dao glas
mada mi se kenja vise od politike s obzirom da sam ga najebao zajedno sa Monsterom kad krenu kampanje  :'(
JA SVOJ GLAS DAJEM BOB U MARLEY U.... [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: monsterbnt poslato 22 Januar, 2016, 21:35
Da brate... Sjebali smo se... Kad pocnu kampanje starlete i ''farmeri'' ce biti prijatno i kulturno drustvo...
MA STERAM IM GA SVIMA   [rofl]...MAAA GIVE PEACE A.... KORMAN PO VUGLI  [zvizdi]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

EEE AL DAJTE IM ONE MEHANICKE FOTOGRAFIJE  ;D  UMESTO ONIH UMETNICKIH... [facepalm]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Slaninar

Raduloviæ najlep¹e prièa, ali prvo ¹to nema ¹anse da takav lik u Srbiji osvoji iole dovoljno glasova da se i¹ta pita.
Drugo, ako kojim èudom doðe na vlast, biæe u igri, raditi (kao i ovi) ¹ta mu se ka¾e, ili ga neæe nigde biti.

Ovim ostalim ne bih dao dve nacrtane ovce.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

ja cu za dart vejdera, ko prosli put.

sila s vama.

dzimika

jebo vas i seselj i svi ostali

jel vam toliko kratko pamcenje? ili su vam ovi zadnji isprali mozak pa se vise nicega ne secate?

p0peye

Citat: balcan girl poslato 22 Januar, 2016, 17:28
pa brate i onako nemam za koga da glasam :D :D da im crtam kurèiæe po listiæima ne vredi to je opet glas za vuèiæa jbg :D ajde recite mi vi za koga da glasam jer ja nemam predstavu :D sve iste lopuze zadnjih dvadeset godina ali bukvalno potpuno iste lopuze i iste face  necu bre da ih gledam viseeeeee :D :D ako imate ideju ili stranku neku ja sam za :D :D :D
За Двери?
Citat: mkt poslato 22 Januar, 2016, 21:05
Slusao sam Radulovica pre neko vece na TV-u i po meni za sad jedina glava kojoj bi mozda dao glas
mada mi se kenja vise od politike s obzirom da sam ga najebao zajedno sa Monsterom kad krenu kampanje  :'(
Јел он у "Еуропа нема алтернативу" фазону или за браћу Русе?
Мени је то један од основних критеријума, јер или нас неће бити или ћемо да ратујемо ускоро (да се бранимо од истребљења)... Дај Боже да грешим...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

PECA BMW

Citat: p0peye poslato 22 Januar, 2016, 22:51

Јел он у "Еуропа нема алтернативу" фазону или за браћу Русе?
Мени је то један од основних критеријума

svi do jednog su za ruse dok ne dobiju izbore , odmah zatim evropa nema alternativu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW


16.000 èlanova SNS se kvalifikovalo za finale u vaterpolu

http://www.njuz.net/16-000-clanova-sns-se-kvalifikovalo-za-finale-u-vaterpolu/

sto ih volim  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

A pa bato ne moze to tako ...

BAÈKI PETROVAC: ©alju ga u zatvor jer nije platio vo¾nju do zatvora!
http://novinenovosadske.rs/index.php/2016/01/22/backi-petrovac-salju-ga-u-zatvor-jer-nije-platio-voznju-do-zatvora/

"– Prvo mi je izreèena kazna, a potom je komunalno preduzeæe pokosilo travu o mom tro¹ku. Za ko¹enje 180 metara dobio sam raèun od 242.000 dinara – istièe Radi¹iæ.
Njemu je naplaæena polovina sume za ureðenje, ¹to je 141.000 dinara, iako je vlasnik samo èetvrtine parcele."
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

Shvatite jedno kada glasate za Dart Vejdera,Dejvid Bouvija i slicno glasate za Vucica.
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

Radulovic je i meni nekako najprihvatljivija varijanta. Na drugom mestu su Dveri ali ni oni nisu opcija koju bih od srca izabrao. Plus, sto mi prilicno smeta sto su napravili koaliciju sa raspalim DSS-om. Na trecem mestu, tj. deobi drugog i treceg mesta su svi ostali raspali politicari, pokreti, stranke i koalicije, kojima bi se najebao mame.


P.S. Seselj je Vucicev covek i od kako se vratio u Srbiju, ni jednom ga nije pljunuo onako kako bi znao, mogao i morao. Njegova gostovanja na Pinku sve govore.
TwinZ Auto & Moto

balcan girl

znaèi za raduloviæa a? neka bude tako ondaaaa :D :D elem, da æemo da ratujemo hocemo sigurno :D u to ne sumnjam :D al iskreno u evropu brate ne da necu nego necu ni pod moranje....nisam ja neki rusofil ono majèica rusija i te fore, al brate ova pederska evropa mi mnogo vise smeta nego rusi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 23 Januar, 2016, 00:38
Shvatite jedno kada glasate za Dart Vejdera,Dejvid Bouvija i slicno glasate za Vucica.
! No longer available


I iskreno me boli kurac, jer svi moraju raditi isto - za krupan kapital i sjebavanje socijalnih davanja, sirotinje generalno. Samo bira¹ pozu, al' æe¹ bit' jeban. Ne glasam vi¹e. Nope. Mislim da se na izborima ni¹ta ne mo¾e promeniti.

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2016, 05:11
znaèi za raduloviæa a? neka bude tako ondaaaa :D :D elem, da æemo da ratujemo hocemo sigurno :D u to ne sumnjam :D al iskreno u evropu brate ne da necu nego necu ni pod moranje....nisam ja neki rusofil ono majèica rusija i te fore, al brate ova pederska evropa mi mnogo vise smeta nego rusi :D

Za Raduloviæa da glasa¹ i da te ¾enimo u Novi Sad!  :)


Citat: Zeljkamp poslato 23 Januar, 2016, 00:58
Radulovic je i meni nekako najprihvatljivija varijanta. Na drugom mestu su Dveri ali ni oni nisu opcija koju bih od srca izabrao. Plus, sto mi prilicno smeta sto su napravili koaliciju sa raspalim DSS-om. Na trecem mestu, tj. deobi drugog i treceg mesta su svi ostali raspali politicari, pokreti, stranke i koalicije, kojima bi se najebao mame.


P.S. Seselj je Vucicev covek i od kako se vratio u Srbiju, ni jednom ga nije pljunuo onako kako bi znao, mogao i morao. Njegova gostovanja na Pinku sve govore.

©ta ti se sviða kod Dveri? Stvarno me zanima.


©e¹elj je stoka, naneo zla zemlji samo tako. To ¹to pljuje Vuèiæa (èak i ako nije njegov igraè) ne znaèi da je dobar. Inteligentan, duhovit, ali lo¹ za zemlju & narod.

Vuèiæ bio ©e¹eljev potrèko, sad Merkelin - nikad neæe biti svoj èovek. I dobiæe ove izbore - ¾ivi dokaz da na¹ narod nije u stanju da izabere ¹ta je dobro za njega, da mu ne treba dati pravo glasa.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Slaninaru nema se niti i u Srbiji niti u RS ili BiH za koga glasati,nema nikoga kome je stvarno stalo..,samo se isti majmuni obræu i okreæu veæ dvadeset godina..

Da vidi¹ opoziciju u RS..,krelci koju su veæ jednom bili na vlasti i prodali i prenijeli ovla¹æenja na FBiH sa RS-a,prodane du¹e koje i sad pu¹e Bakiru Izetbegoviæu samo da bi se doèepali fotelje..,i ¹ta na ostaje..Dodik..,traktorista,koji samo prijeti otcepljenjem i referendumima,a kad treba da doðe do realizacije u¹uti se...
Osigurao tri koljena u buduænosti...
jin-jang

Zeljkamp

@ Slaninar

Kod Dveri mi se svidja to sto su novi i sto su jedni od retkih koji konstantno argumentovano pljuju po aktuelnoj vlasti i imaju neke programe koji mi se svidjaju. Recimo, povratak obaveznog vojnog roka mi se svidja. Ne pratim nesto puno politiku, niti planiram, ali su mi oni jedna od opcija koje bih mogao da zaokruzim. Kao sto rekoh, Radulovic mi je prva opcija a svi ostali su druga, odnosno treca.
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

a da mi lepo platimo strane menadzer da vode ovu drzavu...10000 mesecno plus procenat...u slucaju uspesnosti prodizmo ugovor na neograniceno....ovi nasi mi ne ulivaju poverenje...nadjemo neke japance ili nemce da vode drzavu...ukenimo parlament, jer je ionako cist trosak a koristi nema....cist primer privida demokratije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Bio je Toni Bler savetnik...