Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ja èula da æe da ga vrate u hag pre izbora bas zbog toga :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Oni su u istom timu,ukljucite mozak. ;) Ko gostuje na pinku non stop taj je Vuckov covek.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

ma nije nam vise do zajebancije
da bog da pocrkali svi do jednog

balcan girl

pa brate i onako nemam za koga da glasam :D :D da im crtam kurèiæe po listiæima ne vredi to je opet glas za vuèiæa jbg :D ajde recite mi vi za koga da glasam jer ja nemam predstavu :D sve iste lopuze zadnjih dvadeset godina ali bukvalno potpuno iste lopuze i iste face  necu bre da ih gledam viseeeeee :D :D ako imate ideju ili stranku neku ja sam za :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

motomanijaci stranka? :D :D ja sam za :D treba nam 10.000 potpisa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

bem ti sunce ako mi ovi va¹i odobre zahtjev za srbijansko dr¾avljanstvo dolazim glasati za ¹e¹ka!! i kupujem odmah projektor da gledam skup¹tinu preko èitavog zida,mislim ako uðe u istu!!  jebo ¾ikinu dinastiju,tu se neæe znati ko koga prca!! 
jin-jang

Glava Dole

Posto cu sad imati po prvi put pravo da glasam i ja cu za njega, ko god da dodje nece biti dobro pa bar nek bude zanimljivo :D

penzos

Kako ste vi nezahvalan narod! Pa nikada vam bolje nije bilo! ON se kida od posla, spava sat vremena dnevno, plata mu je ni 100.000 za takvu odgovornost, a vi se sprdate! Evo samo jedna slika sa sastanka u ©vajcarskoj, pa vi vidite kako ON radi samo da bi vama nezahvalnicima bilo bolje!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 22 Januar, 2016, 17:28
pa brate i onako nemam za koga da glasam :D :D da im crtam kurèiæe po listiæima ne vredi to je opet glas za vuèiæa jbg :D ajde recite mi vi za koga da glasam jer ja nemam predstavu :D sve iste lopuze zadnjih dvadeset godina ali bukvalno potpuno iste lopuze i iste face  necu bre da ih gledam viseeeeee :D :D ako imate ideju ili stranku neku ja sam za :D :D :D
Ja cu zato da glasam za Radulovica,jer nije imao priliku do sada. Svima ostalima treba da se zabrani da se bave politikom.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

ko je taj??? daj neki link?? prvi put èujem mada moram da vidim kome on u jagodini drzi stranu jbg.... :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Covek koji je dao otkaz i napustio ministarsku fotelju kada je video koji su diletantni na vlasti. Pamet covek,covek od struke,dacu mu sansu pa neka se pokaze.
! No longer available
! No longer available
! No longer available
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

a zar sad nisu parlamentarni izbori?? ili sam ja nesto pobrkala?? znaèi ispred koje stranke ide taj raduloviæ? moram to na miru da pro¹u¹njarim o èoveku :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Stranka iliti pokret Dosta je bilo.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

aha oket :D hvala free za info :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

ja glasam za velja ilica i boli me kurac... ako nista asfaltirao je put kod mene u selu i okacio ulicnu rasvetu, drugi nije niko nista
za cacak me boli kurac idem jednom nedeljno tamo, vidim da ovaj obradovic iz zveri hoce da ga smakne mada sumnjam u to :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

znam da je totalno neproduktivno i nerealno....ali ja cu za Cedu Jovanovica....ili Canka....mozda i njih ubiju ko djindjucua....e kad bi nam premijere cesce ubijali....taman da se svi izredjaju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Onda ja za Seselja kad od vas nece niko ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

Slusao sam Radulovica pre neko vece na TV-u i po meni za sad jedina glava kojoj bi mozda dao glas
mada mi se kenja vise od politike s obzirom da sam ga najebao zajedno sa Monsterom kad krenu kampanje  :'(