Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 08 Januar, 2016, 15:39
U principu sve ovo je vec zabranjeno, samo sad povecavaju kazne. Primene opet nece biti i nikom nista.
si ti bre normalan..ove godine tri tuzbe za remecenja javnog reda i mira....dve odbacili odmah...a ova jedna visi na koncu....nadam se da nije kevlarska struna za pecanje....nekako se resih ciganjskih prijava...ova od kretena se jos nekako drzi....noktom za ivicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

primene ce biti ali opet sirotinji preko ledja a ne bahatim idiotima

penzos

Do sada su odbacivali jer je bilo siæa. E sada kada su ozbiljne pare u pitanju-karajjjjjjj  :P
Veæ sam pisao o ovome, biæe rutavo! Znaèi ako ima¹ nadrkanog kom¹iju-opa prijava za turiranje motora i remeæenje njegovog debilizma! Kao svojevremeno one udba¹ke drukare koje su virile iza zavese i zvale muriju èim uveèe krenem motorom negde. A sada ima jo¹ i komunalna policija! Mnogo nei¾eivljenih idiota koji se bore da zadr¾e posao i crkavicu. Zlo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

kad ih jednom neko saèeka u mraku bez svedoka i ubije boga i u nadrkanom komsiluku i u komunalnim drkavim policajcima onda ce verovatno da se smire :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Januar, 2016, 19:04
Citat: bigbad86 poslato 08 Januar, 2016, 15:39
U principu sve ovo je vec zabranjeno, samo sad povecavaju kazne. Primene opet nece biti i nikom nista.
si ti bre normalan..ove godine tri tuzbe za remecenja javnog reda i mira....dve odbacili odmah...a ova jedna visi na koncu....nadam se da nije kevlarska struna za pecanje....nekako se resih ciganjskih prijava...ova od kretena se jos nekako drzi....noktom za ivicu....
Kolko se ja secam ti si i lemao ljude?

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 08 Januar, 2016, 22:54
Kolko se ja secam ti si i lemao ljude?

On? Nije.  [nono]
Nije on takav.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

On ih je vaspitavao. Popravljao roditeljske propuste.

Hattrick

Nije bre Lemao, nego Lemmy Kilmister.  :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 08 Januar, 2016, 23:03
On ih je vaspitavao. Popravljao roditeljske propuste.
morate razlikovati ljude i cigane...pod a.....a pod b....pedagogija je jedno a lemanje drugo...ovo su bile pedagoske mere.....opirali su se gradjanskom hapsenju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Opirali se samaranju pa morali da dobiju batine hehe

ЯЭВОЛУТИОН

da smo u amerikama mogao sam da ih upucam ko pse...doduse mogao sam i ovde, ali su zasticeni ko losovi u kanadi.....moze da ti rusi po dvoristu a ti ne smes da pucas....srecom ovi nasi nemaju rogove i dosta su manji...doduse brojniji ali imam i ja dve ruke...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2016, 09:36
da smo u amerikama mogao sam da ih upucam ko pse...doduse mogao sam i ovde, ali su zasticeni ko losovi u kanadi.....moze da ti rusi po dvoristu a ti ne smes da pucas....srecom ovi nasi nemaju rogove i dosta su manji...doduse brojniji ali imam i ja dve ruke...
majstor koji bije i popravlja..jos samo da propeva .... [rofl]
! No longer available

srbac


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Njemu ide dobro, u to nimalo nesumnjam 😈
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Citat: srbac poslato 09 Januar, 2016, 10:33
http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=01&dd=08&nav_id=1083038



besan motor  [rofl] [rofl] [rofl]



Ti ocigledano slabo razumes zene. Njima je besan motor onaj koji izgleda besno. Da je dosao sa starom katanom, ne bi mu sela, iako je besniji motor :P

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

normalno...da bi sela....izvadis katanu i razmases se sa njom...ili ce da sedne ili ode glava....eto uff ce da potvrdi....a kad sedne onda je do BJ samo zip prepreka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Када цео Нови Сад осване исписан паролама, Пајтић лопов, 021 о томе не јавља.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

sta ima da javlja vect od pre pet godina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11