Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Slaninar poslato 25 Decembar, 2015, 09:12
Ka¾e ne sme nikakve gre¹ne misli za vreme posta!

jel postoji neki spisak gresnih misli....??...misim ako je religija ta koja treba umesto tebe da odlucuje sta ces da mislis......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Flavius Valerius Aurelius

Citat: mrle poslato 25 Decembar, 2015, 09:20
ja dao slaninaru +

ode ova Srbija u kurac
Stvarno zadnje vreme doslo kad on dobija + :)

Lazic

Citat: mrle poslato 25 Decembar, 2015, 09:20
ja dao slaninaru +

ode ova Srbija u kurac
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*  [srce]





Citat: Slaninar poslato 25 Decembar, 2015, 09:12
Imam koleginicu koja je pravi vernik. Nisam ni znao do prvog posta. OK, skontam, posti. ®ena svaki post dr¾i strogo i ceo. Fora je ¹to smo se super zezali, skroz je kul lik i ja krenem prièati neki mastan vic i ona kao "jao, nemoj sad". I ja ne kontam ¹ta je, po¹to smo se uvek zezali. Ka¾e ne sme nikakve gre¹ne misli za vreme posta! I stvarno se toga dr¾i. Da su svi kao ona, sudovi i policija ne bi imali posla uop¹te.
Do kraja posta æe da opasno zagori, ako nije udata i bez deèka, prilika za uletanje niskim startom... ;D

Hohštapler

Ta nije pravi vernik ta je tek licemer!
Dok je post ne smem gre¹ne misli, a kad proðe post? ©ta, onda je ok?
Ma daj...
I ne sme¹ da govori¹ drugima "ja postim, ne smem ovo ono" to mora¹ da se saèuva¹ za sebe, jer post je tvoje odricanje a ne tuða po¹teda.  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Ne, nego je njeno i odricanje i po¹teda. Ona se odrekla i moli te da je po¹tedi¹. A ti, ako si prijatelj, to æe¹ i uèiniti.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Decembar, 2015, 10:27
Ta nije pravi vernik ta je tek licemer!
Dok je post ne smem gre¹ne misli, a kad proðe post? ©ta, onda je ok?
Ma daj...
I ne sme¹ da govori¹ drugima "ja postim, ne smem ovo ono" to mora¹ da se saèuva¹ za sebe, jer post je tvoje odricanje a ne tuða po¹teda.  [facepalm]

Nije tako, ¾ena je stvarno za svaki primer. Ako neko èasti mesinom, normalno je da ka¾e da posti, da se ne uvredi ¹to neæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

POST NIJE ODRICANJE VEC SUZDRZAVANJE....ako ti neko ponudi da jedes mrsno, nesmes ga odbiti...uzmi zalogaj....ali ne vise...
A gresnim mislima.....idiota ima u velikim kolicinama....na svim lokacijama...polako nesposobni uspevaju da se osposobe na onesposobne sposobne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ne sme¹ odbiti samo ako nisi u svom rodu tj. gde su ljudi neupuæeni u tvoju veru. Tuða zemlja, tuð narod, oni ne moraju da znaju. Tvoji bi trebalo iako, mo¾da, nisu verujuæi.


Slaninar

Citat: zVuk poslato 25 Decembar, 2015, 09:32
Citat: Slaninar poslato 25 Decembar, 2015, 09:12
Ka¾e ne sme nikakve gre¹ne misli za vreme posta!

jel postoji neki spisak gresnih misli....??...misim ako je religija ta koja treba umesto tebe da odlucuje sta ces da mislis......

Ne verujem ni u jednog boga, nisam religiozan. Opet, 10 zapovesti jeste ne¹to po èemu kad bi svi ¾iveli, svet bi bio lep¹e mesto. Isto i sa gre¹nim mislima. Koliko sam skontao ima spisak i uglavnom su to stvari koje inaèe izjedaju èoveka: zavist, ljubomora, mr¾nja i ostale budala¹tine. Jedino ¹to hri¹æanstvo ima problem sa seksom i sa tim da se barem brani¹ ako te neko napadne. U svakom sluèaju, pomenuta koleginica je od normalnijih. Ne deluje nedojebano (a udata je  :)  ). Nije licemer. ZNA sve obièaje i zna za¹to se ¹ta radi, istoriju, s njom mi je super prièati o obièajima, religiji. Nije zagri¾ena, ne natura to nikome, ne nosi velike krsteve...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 20:36
Citat: mali_zmaj poslato 18 Decembar, 2015, 13:57
Citat: Ivicat poslato 17 Decembar, 2015, 10:28
Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2015, 20:43
Citat: Ostoja poslato 10 Decembar, 2015, 22:38
Ne svidja mi se razvoj dogadjaja, uopshte...
Znash i sam da je potreban samo jedan nervozan prst na obarachu.
A kad stvari krenu ka tom nachinu ramishljanja onda nazad ne moze nikako, to se ne da popraviti, samo ide sve dalje.
Naravno, nashi su u pravu, da ga jebem, chudi me da se ranije nije pochelo zakuvavati.
Drzim ti palcheve (i ostalim iz Srpske, naravno)
ma jebes vise ovo..,stalno u nekom grcu,ili nek se bosna centralizuje,ili razjebava..,al ovako tesko da cemo izgurati jos koju godinu.  mislim licno nisam da mi bakir diriguje,i nadam se nekom uredjenju nalik na ameriku ili svicu..,pa ako se sve slozi da nas se i matica sjeti pa da se ujedinimo... ako vec od toga nema nista,neka visoka neovisnost unutar drzave.. mislim da bi nas novi rat dotukao,sve tri strane... kao sto si rekao samo jedna usijana glava i ode sve u PM.

http://web-tribune.com/u_fokusu/nesto-se-sprema-ruski-komandosi-usli-u-banja-luku#
jebga,kad smo sebi dozvolili da srbi nemaju uniforme,sem plave. armija BiH postoji,al sa ciljom da roka po srbima..,a ako vidim te ruske komandose plaæam im po pivu odmah...,mada mislim da je to ¹arala¾a...

gledao sam hrvatsku vojnu paradu.....ja sam ostao bez teksta...znaci siju nas i uzduz i popreko.....ne zelim da ovo neko pogresno shvati zato i necu dalje pisati...samo molim boga da nasoj vojsci ne uvedu i opanke kao obavezan deo uniforme....strasnooo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Decembar, 2015, 22:50
smatram merodavnijim lazanskog nego tebe pa cu se prikloniti njegovom misljenjiu

http://www.pravda.rs/2015/08/07/lazanski-mimohod-pokazao-i-dalje-smo-jaci-od-hrvata/


Revolucijo spasavaj zemljinu kuglu ko boga te molim,okreni ovog putina i zamoli ga da uradi sve sto je u njegovoj moci da zaustavi TRECI SVETSKI RAT....ja ga zvao i na mob i na fiksni,nece da razgovara samnom.....

Ovaj tvoj merodavni izvor lazanski ili bije malo na masu ili pravi apdejt sa pogresnog servera!!!!

U svakom slucaju,prvi cetvrtak je prosao imamo jos 5 dana do narednog [panic] [panic] [panic]
http://vesti-online.com/Vesti/Svet/541541/Lazanski-saznao-Treci-svetski-rat-pocinje-u-cetvrtak

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

dobit ce sest mjeseci uslovno,a vratit ce kitu,i jos ima da mu poreski obveznici plate sudjenje..  i onda ce se drzava busat da se bori sa korupcijom...
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


eclipse4

El Jefe sto si skratio sliku?



El Jefe

Да га не гледам
Друштво за заштиту од животиња

Joker


"Budite dobri."

Eto, sad vam ne treba ni Biblija ni crkva ni religija. Nema na èemu. "
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...