Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ostoja

Jel' ono njemu nesretniku umrlo i dete pre par (5,6,10) godina? Do one stvari....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Njemu je umro sin tokom olimpijade u Atlanti. Mi uzeli bronzu tada. A pre dve-tri godine je umro sin Goranu Vujeviæu, takoðe na¹em slavnom odbojka¹u.


balcan girl

vidi majku mu sad smo braæa srbi c.c.c..cc. jbg bar kod turaka se znao haraè od 10% al mi sve drugo smeta jbg :D :D :D neka hvala ja ne bi ni sa kim da se bratimim :D a ako æe u nemaèku e pa putuj igumane :D nemoj samo opet da mi neko skandira bolje rat nego pakt grkljan æu da mu isèupam zubima :D ne bi ni da pomazem a ni da odmazem hocu da glumim neutralnu svajcarsku :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2015, 01:40
vidi majku mu sad smo braæa srbi c.c.c..cc. jbg bar kod turaka se znao haraè od 10% al mi sve drugo smeta jbg :D :D :D neka hvala ja ne bi ni sa kim da se bratimim :D a ako æe u nemaèku e pa putuj igumane :D nemoj samo opet da mi neko skandira bolje rat nego pakt grkljan æu da mu isèupam zubima :D ne bi ni da pomazem a ni da odmazem hocu da glumim neutralnu svajcarsku :D :D :D
Neko im javio gde otprilke staju osvajanja sa bilo koje strane....nemam nista protiv ali nek nas obidju....oce preko crne gore i i hrvatske ili preko nugarske, rumunije i madjarske....nek ne diraju grcku, nemamo posle gde na more....
Dakle...."ID, ne lomite nam bagrenje" sto bi rekao nekad panonski govnar...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Èast je èast, al' vlast je vlast... ;D

balcan girl

vise mi pun kurac svih vrsta ratova i osvajanja pièka im materina svima bas od ovih amerikanaca i nato-a preko isisa i svih ostalih skraæenica...kad æe vise da shvate da su svi retardi jbg brate zivis na planeti zemlji, dugujes pare nekom na planeti kako niko zivi ne zna, vise nemas sta da jedes zdravo jer si sve zatrovao, jos malo ni èistu vodu za piæe neæe niko da ima jer je i to zatrovano, busis rupe u ozonskom omotaèu i sprzice te sunce za par godina i opet bi neko da se ubija zbog jebem li ga èega, ponekad kad malo bolje razmislim mi dodje i super sto nemam dece pa ne moram da sekiram sta ce njih da zadesi za koju godinu.....c..c.cc. u stvari svi ljudi treba da izumru kao dinosaurusi jer su previse glupi.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle


penzos

Jbg, mani ti to, la¾u i hu¹kaju narod, nije istina  [andjeo]  Nego proèitaste li ovo? Za Pulicerovu nagradu, breeee!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:582352-Spijunka-Nocu-po-sladoled

a i veèiti direktor ide u penziju! Prelazi na privatni biznis, uz masnu otpremninu!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:582524-Veljovic-sutra-napusta-fotelju
stvarno je mnogo doprineo u svojoj struci!  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Cujemda ce mozda tek ptekosutra da napusti funkciju jer nisu uspeli pajserima da ga odvoje od fotelje jos

viper

Mora da je duboke korene pustio u njoj :) [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

OKi

Citat: penzos poslato 22 Decembar, 2015, 14:35
Nego proèitaste li ovo? Za Pulicerovu nagradu, breeee!...
Kod mene u gradu  u kasne sate ne radi nista. Pitam se sta bi lizao :)

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2015, 22:58
Citat: balcan girl poslato 21 Decembar, 2015, 22:27
znate kako, mi nemamo nikakve sanse u ratu sa natom ili amerikancima jer bi nas za noc sravnili sa zemljom bez da kroèe nogom :D e sad ako cemo da se jurimo po ledinama i sumama igrajuæi zmurke dajem prednost nama jer smo malo vise varvari :D :D :D ono njih uèe nekim stvarima koje kod nas jos uvek nisu uzele toliko maha, onaj fazon kulti multi (doduse tu ce slaninar i ovi gore na severu da najebu :-*) mi ovde smo jos malo necivilizovani :D :D :P

Kakav rat s NATO-m, kad smo potpisali kapitulaciju i (ras)prodali zemlju?! Ko da ratuje? I sa èim?
slusaj me slaninaru.ti ono zivis u vojvodini,panononskom moru..,ako ameri namirisu naftu negdje kod vas tamo,pa prvi ima da najebete...,al ne sekiraj se,par kulena,sunkica i klobasi spremi  i eto mene da vas branim..,a i balcan ce sa svojim varvarima..,ima da vas branimo..zato sto vas volimo,ne zbog nafte naravno!!  ;)  :D
jin-jang

Hohštapler

Ima kod nas nafte odavno, samo je malko lo¹a. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

sta koj kurac??? jok vala da branim slaninara on hoce da se cepa neka ga tamo :D :D ionako ne voli dodjose :D :D :D :P nek se brani sam :D :D :D doduse kad sad veæ pominjes te slaninice i ako mi obeæa da æe da idemo opet u orkus i onaj pab na pivo e sad mozda se i predomislim :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња