Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 18:55
http://slobodnimediji.com/srbija/novosti/drustvo/2236-robert-de-niro-srbima-je-ucinjena-najveca-nepravda-od-strane-evrope-i-sveta
Ali kad napisu  [panic] >> za jedan britanski list pre nekoliko dana!<<. Koji list? Kada? Doduse vise puta sam cuo da gotivi ove prostore i cerka mu se navodno zove Drina !

mali_zmaj

eclipse,vojni rok je bila dobra stvar..,nauci djecaka obavezama,postovanju,i barem ga nauci kako se puca i odrzava oruzije...,ti sad mjesas babe i zabe... natovci da su htjeli da ratuju sa Srbima pjesadijom odradili bi to... ali nisu...,zasto.. pa zato sto taj njihovi superiorni ratnik,marinac kosta ko sam djavo da se obuci naoruza i ostalo..,pa su se odlucili bombardovati nas,bombama i ekonomski,i naravno losim imidjom putem televizije...  niko me ne moze ubjediti da je M16 nesto pretjerano bolja od AP ili M21,za koju mislim da je dobra puska,ali nemam podatke kako se pokazala na terenu,kao zadnji proizvod  nase vojne industrije,kad je u pitanju duga cjev...

ovaj rat su ti vodili rezervisti,seljaci,radnici...,a ne profesionalci....
u buducnosti ,sto bi revolucija rekao,mali broj profesionalaca,dobro placenih..ostalo rezerva..,naravno u realnosti im ne mozemo nista jer bi nas bombardovali do besvjesti...,ali kad bi ih uvukli u gerilski,partizanski rat,kao u vijetnamu,tu bi bili donji...

napravili su sranje u afganistanu i u iraku,pa se sad povukli..,a zasto..,pa to ih kosta,pa trebas ti toliku silu hranit i toliku masineriju odrzavat.... hiljadama km daleko od kuce... al svakako sad i ne vrijedi polemisati,odavno je to gotovo,za koju godinu cemo u evropu,lizati govna istim tim skotovima koji su nas bombardovali,za saku njihovih ostataka.... nema od srpskog cojstva i herojstva nista,prodadose nas za euro.., .ebo im on mater...
jin-jang

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 20 Decembar, 2015, 16:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Decembar, 2015, 15:35
Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 22:58
revolucijo cim sam napisao opanke i "siju nas" mislio sam na uniformu....

a lazanjski ti lepo rece na kraju,ako ces da se kacis sa hrvatskom,kacis se direktno sa natom.....zato ti je bolje da se priklonis meni sta pisem  [rofl]

.....smatrali da nam treba profesionalna vojska...

u pravu si revoluciju.....mislim da jedan profesionalni Srpski vojnik svojom lopatom kojom 6 meseci cisti sneg u kasarni  uvek moze stati na put vojniku nato-a sa najsavremenijom puskom u rukama....
dobro da je lazanski nabrajao praistorijska oruzja hrvatske vojske jer mi vladamo vanzemaljskom tehnologijom....smejala se kuka krivoj vrbi...
Ja sam imao prilike da vidim americke specijalce u akciji....opremeljeniji jesu ali obuceniji nisu od nasih....ovde u specijalce idu frikovi....par nih znam....pale se na to ko zmajevi....valjda gledali ramba i te filmove....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 20 Decembar, 2015, 19:43
eclipse,vojni rok je bila dobra stvar..,nauci djecaka obavezama,postovanju,i barem ga nauci kako se puca i odrzava oruzije...,ti sad mjesas babe i zabe... natovci da su htjeli da ratuju sa Srbima pjesadijom odradili bi to... ali nisu...,zasto.. pa zato sto taj njihovi superiorni ratnik,marinac kosta ko sam djavo da se obuci naoruza i ostalo..,pa su se odlucili bombardovati nas,bombama i ekonomski,i naravno losim imidjom putem televizije...  niko me ne moze ubjediti da je M16 nesto pretjerano bolja od AP ili M21,za koju mislim da je dobra puska,ali nemam podatke kako se pokazala na terenu,kao zadnji proizvod  nase vojne industrije,kad je u pitanju duga cjev...

ovaj rat su ti vodili rezervisti,seljaci,radnici...,a ne profesionalci....
u buducnosti ,sto bi revolucija rekao,mali broj profesionalaca,dobro placenih..ostalo rezerva..,naravno u realnosti im ne mozemo nista jer bi nas bombardovali do besvjesti...,ali kad bi ih uvukli u gerilski,partizanski rat,kao u vijetnamu,tu bi bili donji...

napravili su sranje u afganistanu i u iraku,pa se sad povukli..,a zasto..,pa to ih kosta,pa trebas ti toliku silu hranit i toliku masineriju odrzavat.... hiljadama km daleko od kuce... al svakako sad i ne vrijedi polemisati,odavno je to gotovo,za koju godinu cemo u evropu,lizati govna istim tim skotovima koji su nas bombardovali,za saku njihovih ostataka.... nema od srpskog cojstva i herojstva nista,prodadose nas za euro.., .ebo im on mater...

Rat je vodila mafija - zato je tako sve i i¹lo.

Za odbranu zemlje treba da postoji i u osnovnim ¹kolama i obaveza slu¾enja vojnog roka. Ali pre svega svest u narodu da je to ne¹to iznad svakog pojedinca. Kao stara SFRJ, ili danas Izrael! E na tom prvom smo mi veæ generacjama u autu - svako gleda svoju guzicu. Zato smo najebali. Nemamo ni dr¾avu veæ decenijama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Imamo mi dr¾avu, ali je protiv svog naroda.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Slaninar

Citat: viper poslato 21 Decembar, 2015, 13:31
Imamo mi dr¾avu, ali je protiv svog naroda.

Dr¾ava podrazumeva izvestan stepen ureðenosti i suvereniteta. Ako misli¹ da je ovo dr¾ava...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Volim ovu zemlju ne volim drzavu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

viper

Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2015, 13:59
Citat: viper poslato 21 Decembar, 2015, 13:31Imamo mi dr¾avu, ali je protiv svog naroda.

Dr¾ava podrazumeva izvestan stepen ureðenosti i suvereniteta. Ako misli¹ da je ovo dr¾ava...
Ako æemo realno, ovo nije dr¾ava ali i to ¹ta je veæ, opet je protiv naroda.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

moderna kolonija, zemlja pod okupacijom.

Slaninar

Citat: viper poslato 21 Decembar, 2015, 14:40
Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2015, 13:59
Citat: viper poslato 21 Decembar, 2015, 13:31
Imamo mi dr¾avu, ali je protiv svog naroda.

Dr¾ava podrazumeva izvestan stepen ureðenosti i suvereniteta. Ako misli¹ da je ovo dr¾ava...
Ako æemo realno, ovo nije dr¾ava ali i to ¹ta je veæ, opet je protiv naroda.

Izvlaèi najgore iz svakog pojedinca i èini sve, ne da mu pomogne i za¹titi ga, nego da ga uni¹ti, u svakom pogledu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

#15771
Sla¾em se, moj omiljeni citat na drugom forumu.

I DONT NEED SEX
goverment fucks me every day!
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


penzos

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Decembar, 2015, 22:05
Citat: eclipse4 poslato 20 Decembar, 2015, 16:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Decembar, 2015, 15:35
Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 22:58
revolucijo cim sam napisao opanke i "siju nas" mislio sam na uniformu....

a lazanjski ti lepo rece na kraju,ako ces da se kacis sa hrvatskom,kacis se direktno sa natom.....zato ti je bolje da se priklonis meni sta pisem  [rofl]

.....smatrali da nam treba profesionalna vojska...

u pravu si revoluciju.....mislim da jedan profesionalni Srpski vojnik svojom lopatom kojom 6 meseci cisti sneg u kasarni  uvek moze stati na put vojniku nato-a sa najsavremenijom puskom u rukama....
dobro da je lazanski nabrajao praistorijska oruzja hrvatske vojske jer mi vladamo vanzemaljskom tehnologijom....smejala se kuka krivoj vrbi...
Ja sam imao prilike da vidim americke specijalce u akciji....opremeljeniji jesu ali obuceniji nisu od nasih....ovde u specijalce idu frikovi....par nih znam....pale se na to ko zmajevi....valjda gledali ramba i te filmove....

Pa sad, hm  [blahblah]  Tamo negde 2003-6 imali smo u kopnenoj zoni bezbednosti susrete sa amerièkom vojskom. Ugovorene, na odreðenim mestima u odreðeno vreme. Kao neka saradnja. Prvo, jedini belac narednik iz Teksasa. Ovi neki koreanci, meksikanci, drobeni, ... ®vaæe duvan, vadi GPS da bi overio taèku i posle par minuta ga baca u ranac. Nestalo baterija. Vadi neku busolu, ko iz kutije ¾vaka. Kao OK je, tu smo. Neki hispano mi merka èizme, reko izuæe me pred svima. Na njemu neki amerièki kr¹ koji se raspao. Uniforme, ono,  [povracanje], pu¹ke klasiène M 16. Pita ga drugar "Pa zar nemate bolju opremu i naoru¾anje?" A narednik æe "Odakle ti to?" "Pa gledao sam va¹e filmove i tako to..." A Amer æe "A, pa gledao sam i ja filmove, zato sam i do¹ao u vojsku"  [kralj]  [rofl]  [rofl]  [rofl] Parade su jedno, stvarna situacija drugo, obuèenost ne¹to sasvim treæe, a borbena sposobnost..... Pa eto, jedan vod Gurki razjebe èetu ¹vaba kako god. Oni malecki, sme¹ni, simpatièni Gurke sa svojim krivim no¾evima! Francuze a potom i Amere je jebavo viet kong i razjebao na kraju. Sa kala¹njikovima i lopatama!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

prvo gde u startu gresite je da amerikanci vode ratove u pièkim materinama od kuæe :D uvek ce neko ko se brani na svojoj teritoriji da prodje bolje jel te, em znas teren, em znas sta je za jelo a sta nije, em narod koji tu zivi sigurno nece da pomogne onog drugog :D zato se stalno prièalo kako su srbi super jebeni ratnici a kad malo bolje razmislis nije da smo mi neki ratnici al brate kad branis rodjenu kuæu i familiju ima bre zubima da grizes ako treba :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

balcan je to fino sazeto izlozila citiram "ima bre zubima ...." ja bih dodao poderem,pocjepam...,iskidam....

kad ih se sjetim kako su se kurcili sa dugim cjevima,pancirima,oklopnim vozilima ,po banja luci,pa brat bratu pola drvoreda po banja luci su unistili sa kamionima,znaci kao vozaci su tarabe,a za ostalo vjerovatno jos grdje..   jedino su mi briti bili jebeni..,nikad im nisi znao..gurke nikad nisam podcjenjivao bez obzira koliko pitomo izgledali,a znam da bi na naredjenje povadili kukrije i isjeckali nas na snicle... posto sam radio u vojnoj policiji u komandi VRS,i komandi RV i PVO sam se susretao sa svim zivim strengerima koji su bili kod nas....
jin-jang

balcan girl

znate kako, mi nemamo nikakve sanse u ratu sa natom ili amerikancima jer bi nas za noc sravnili sa zemljom bez da kroèe nogom :D e sad ako cemo da se jurimo po ledinama i sumama igrajuæi zmurke dajem prednost nama jer smo malo vise varvari :D :D :D ono njih uèe nekim stvarima koje kod nas jos uvek nisu uzele toliko maha, onaj fazon kulti multi (doduse tu ce slaninar i ovi gore na severu da najebu :-*) mi ovde smo jos malo necivilizovani :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 21 Decembar, 2015, 22:27
znate kako, mi nemamo nikakve sanse u ratu sa natom ili amerikancima jer bi nas za noc sravnili sa zemljom bez da kroèe nogom :D e sad ako cemo da se jurimo po ledinama i sumama igrajuæi zmurke dajem prednost nama jer smo malo vise varvari :D :D :D ono njih uèe nekim stvarima koje kod nas jos uvek nisu uzele toliko maha, onaj fazon kulti multi (doduse tu ce slaninar i ovi gore na severu da najebu :-*) mi ovde smo jos malo necivilizovani :D :D :P

Kakav rat s NATO-m, kad smo potpisali kapitulaciju i (ras)prodali zemlju?! Ko da ratuje? I sa èim?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

nikad se ne zna :D :D :D :D mozda je nesto ostalo a da ne znamooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Mnogo se ne¹to vi lepo sla¾ete u poslednje vreme, ¹ta li se desilo u Novom Sadu... ;D