Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


juga


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2015, 23:01
ne moze bre revolution :D njegov kamen temeljac je kao u svakog pravog domaæina u srbiji u kupusu :D :D :D :D :D
imam bre ja jos onih kamen temeljaca....radili neki kruzni tok pa ja pokupio kocke.....inace granitna kocka akk kamen temeljac je najsolidniji i najverovatniji deo trkacke staze kod nas......nego da vidim kako loznicka ide,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Neæe, neæe, pa stane... ;D

mali_zmaj

Citat: Ivicat poslato 17 Decembar, 2015, 10:28
Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2015, 20:43
Citat: Ostoja poslato 10 Decembar, 2015, 22:38
Ne svidja mi se razvoj dogadjaja, uopshte...
Znash i sam da je potreban samo jedan nervozan prst na obarachu.
A kad stvari krenu ka tom nachinu ramishljanja onda nazad ne moze nikako, to se ne da popraviti, samo ide sve dalje.
Naravno, nashi su u pravu, da ga jebem, chudi me da se ranije nije pochelo zakuvavati.
Drzim ti palcheve (i ostalim iz Srpske, naravno)
ma jebes vise ovo..,stalno u nekom grcu,ili nek se bosna centralizuje,ili razjebava..,al ovako tesko da cemo izgurati jos koju godinu.  mislim licno nisam da mi bakir diriguje,i nadam se nekom uredjenju nalik na ameriku ili svicu..,pa ako se sve slozi da nas se i matica sjeti pa da se ujedinimo... ako vec od toga nema nista,neka visoka neovisnost unutar drzave.. mislim da bi nas novi rat dotukao,sve tri strane... kao sto si rekao samo jedna usijana glava i ode sve u PM.

http://web-tribune.com/u_fokusu/nesto-se-sprema-ruski-komandosi-usli-u-banja-luku#
jebga,kad smo sebi dozvolili da srbi nemaju uniforme,sem plave. armija BiH postoji,al sa ciljom da roka po srbima..,a ako vidim te ruske komandose plaæam im po pivu odmah...,mada mislim da je to ¹arala¾a...
jin-jang

ninja66


Lazic

©vedski TV detektor... :o [facepalm] ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2015, 16:57
©vedski TV detektor... :o [facepalm] ;D

Ja iz ¹vedske po¹tujem samo ¹vedske akcione ili kako sam ih ja zvao "nauèno popularne". A i to samo zbog nostalgije :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 18 Decembar, 2015, 13:57
Citat: Ivicat poslato 17 Decembar, 2015, 10:28
Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2015, 20:43
Citat: Ostoja poslato 10 Decembar, 2015, 22:38
Ne svidja mi se razvoj dogadjaja, uopshte...
Znash i sam da je potreban samo jedan nervozan prst na obarachu.
A kad stvari krenu ka tom nachinu ramishljanja onda nazad ne moze nikako, to se ne da popraviti, samo ide sve dalje.
Naravno, nashi su u pravu, da ga jebem, chudi me da se ranije nije pochelo zakuvavati.
Drzim ti palcheve (i ostalim iz Srpske, naravno)
ma jebes vise ovo..,stalno u nekom grcu,ili nek se bosna centralizuje,ili razjebava..,al ovako tesko da cemo izgurati jos koju godinu.  mislim licno nisam da mi bakir diriguje,i nadam se nekom uredjenju nalik na ameriku ili svicu..,pa ako se sve slozi da nas se i matica sjeti pa da se ujedinimo... ako vec od toga nema nista,neka visoka neovisnost unutar drzave.. mislim da bi nas novi rat dotukao,sve tri strane... kao sto si rekao samo jedna usijana glava i ode sve u PM.

http://web-tribune.com/u_fokusu/nesto-se-sprema-ruski-komandosi-usli-u-banja-luku#
jebga,kad smo sebi dozvolili da srbi nemaju uniforme,sem plave. armija BiH postoji,al sa ciljom da roka po srbima..,a ako vidim te ruske komandose plaæam im po pivu odmah...,mada mislim da je to ¹arala¾a...

gledao sam hrvatsku vojnu paradu.....ja sam ostao bez teksta...znaci siju nas i uzduz i popreko.....ne zelim da ovo neko pogresno shvati zato i necu dalje pisati...samo molim boga da nasoj vojsci ne uvedu i opanke kao obavezan deo uniforme....strasnooo

ЯЭВОЛУТИОН

smatram merodavnijim lazanskog nego tebe pa cu se prikloniti njegovom misljenjiu

http://www.pravda.rs/2015/08/07/lazanski-mimohod-pokazao-i-dalje-smo-jaci-od-hrvata/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

revolucijo cim sam napisao opanke i "siju nas" mislio sam na uniformu....

a lazanjski ti lepo rece na kraju,ako ces da se kacis sa hrvatskom,kacis se direktno sa natom.....zato ti je bolje da se priklonis meni sta pisem  [rofl]


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 22:58
revolucijo cim sam napisao opanke i "siju nas" mislio sam na uniformu....

a lazanjski ti lepo rece na kraju,ako ces da se kacis sa hrvatskom,kacis se direktno sa natom.....zato ti je bolje da se priklonis meni sta pisem  [rofl]

Nazalost, usli smo u period kada mladi ljudi svesno izbegavaju bilo sta sto je obaveza prema narodu...a drzava je ukinula sluzenje vojnog roka sa obrazlozenjem smanjenja troskova.....smatrali da nam treba profesionalna vojska....u cemu se ja slazem samo kad su u pitanju specijalne jedinice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Decembar, 2015, 15:35
Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 22:58
revolucijo cim sam napisao opanke i "siju nas" mislio sam na uniformu....

a lazanjski ti lepo rece na kraju,ako ces da se kacis sa hrvatskom,kacis se direktno sa natom.....zato ti je bolje da se priklonis meni sta pisem  [rofl]

.....smatrali da nam treba profesionalna vojska...

u pravu si revoluciju.....mislim da jedan profesionalni Srpski vojnik svojom lopatom kojom 6 meseci cisti sneg u kasarni  uvek moze stati na put vojniku nato-a sa najsavremenijom puskom u rukama....
dobro da je lazanski nabrajao praistorijska oruzja hrvatske vojske jer mi vladamo vanzemaljskom tehnologijom....smejala se kuka krivoj vrbi...