Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2015, 15:51


"Don't hit me with them negative waves so early in the morning..."    [andjeo]

! No longer available
[rofl] [rofl] [rofl] ©to ja volim taj film... :D
[/quote]

Po meni medju 10 najboljih ikada

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 16 Decembar, 2015, 23:04
barem pausal za zrak,samo je pitanje dana kad ce nas natjerati da i vazduh placamo..

I gravitaciju prodati na rate,
da ¹to ne lete ljudi mogu da plate.

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2015, 20:43
Citat: Ostoja poslato 10 Decembar, 2015, 22:38
Ne svidja mi se razvoj dogadjaja, uopshte...
Znash i sam da je potreban samo jedan nervozan prst na obarachu.
A kad stvari krenu ka tom nachinu ramishljanja onda nazad ne moze nikako, to se ne da popraviti, samo ide sve dalje.
Naravno, nashi su u pravu, da ga jebem, chudi me da se ranije nije pochelo zakuvavati.
Drzim ti palcheve (i ostalim iz Srpske, naravno)
ma jebes vise ovo..,stalno u nekom grcu,ili nek se bosna centralizuje,ili razjebava..,al ovako tesko da cemo izgurati jos koju godinu.  mislim licno nisam da mi bakir diriguje,i nadam se nekom uredjenju nalik na ameriku ili svicu..,pa ako se sve slozi da nas se i matica sjeti pa da se ujedinimo... ako vec od toga nema nista,neka visoka neovisnost unutar drzave.. mislim da bi nas novi rat dotukao,sve tri strane... kao sto si rekao samo jedna usijana glava i ode sve u PM.

http://web-tribune.com/u_fokusu/nesto-se-sprema-ruski-komandosi-usli-u-banja-luku#


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


balcan girl

mene samo zanima a gde æete vi starosedeoci da budete dodjosi?? da se mozda niste zapitali kako je ovo krenulo gde æete vi da zavrsite :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2015, 15:13
mene samo zanima a gde æete vi starosedeoci da budete dodjosi?? da se mozda niste zapitali kako je ovo krenulo gde æete vi da zavrsite :D :D :D :D :D

Ja æu za Njemaæku!   :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Biker-Boy

to sve po Hostaplerovom nalogu  ;D [clapp]
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

jebem ti zivot i srbiju svaki grad ovde planira izgradju nekog motodroma

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Ma kitu æe oni da naprave! Foliraju da bi lapili jo¹ love. Zrenjanin je imao spidvej stazu jo¹ 60-70 ih godina (sada je tu fabrika BIMA, preko puta mlekare!) Prva hala sportova u Jugoslaviji je napravljena u Zrenjaninu 1961. Vozile su se i trke po gradu, a i van grada. I tada kada su sve fabrike radile, kada se relativno dobro ¾ivelo i imalo para kitu su davali za moto sport! Sve ¹to je bilo su prodali i upropastili, ¹ta hoæe da naprave!?  [samoubistvo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hattrick

I sta kazu ko ce da stavi kamen temeljac ?  :)

niki64

Imas tri puta pravo da pogadjas a nije Havarisani.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

balcan girl

ne moze bre revolution :D njegov kamen temeljac je kao u svakog pravog domaæina u srbiji u kupusu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

niki64

Onda nam ostaje jedino onaj sto sam sebi stavlja stent, ne znam ko drugi. Ili da cekamo da se pojede kupus
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.


eclipse4

Citat: MIGE poslato 17 Decembar, 2015, 21:42
http://www.telegraf.rs/vesti/1911732-zurka-na-srpskoj-sahrani-falila-je-samo-jos-vasarska-plesacica-da-li-je-ovo-najmorbidniji-ispracaj-na-onaj-svet-video

Ala smo se.mi odrali na jednoj pomani brate mili da se.vise.nine znal dal pomana dal rodjendan ili mozda svadbeno veselje a vrhunac svega je bilo kad moj komsa i unuk pokojnika izvuko boksove na terasu a mi dole u dvoristu i udri brate po kafanskim repertoarima....

Mesec dana me bilo sramota da izlazim iz kuce napolje....