Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

Citat: bigbad86 poslato 13 Decembar, 2015, 14:34
Kako bre dnevnica 1.5e?
Pa a¾urni finansisti im toliko dali jer je Veliki Voða naredio smanjenje! Inaèe je smanjena sa 65e na 15e, a dnevnice u zemlji sa 2556 na 150 dinara! Ali dok to neko shvati ....
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

farbach

Isilovac moze sve ono, o cemu prosecan zapadnjak, mozga sprzenog filmovima i igricama, moze samo da sanja. Da jebe koze, da odseca glave, da krade do mile volje... i sto si gori to si bolji. Trenutno to ne rade samo zbog straha od kazne, a ne zbog moralnih obzira. Zapadna civilizacija pokusava u Siriji  da stane na vlastitu senku. Da zgazi Isil, a Isil je ona sama, Isil zapravo predstavlja najdublje teznje i stremljenja zapada i njegov je neraskidivi deo. Liberalni kapitalizam je svoje fabrike prebacio u Kinu, Isil je neke stotine fabrika iz Sirije rastavio i poslao u Tursku. Ko je lud da radi. Vise su ih zanimale suske, U Mosulu su ukrali 429 miliona $ iz centralne banke. Slicno su im starija braca uradila sa Libijskim deviznim rezervama, kazu 150 milijardi$, pre toga Irackim. Ni posao sa naftom nije los, i takodje im je zajednicki. Par dana nakon sto je Nulandova podelila kolace na Majdanu i nakon pobede pravde, slobode i demokratije, ukrajinske zlatne poluge su ukrcane na avion i poslate u Ameriku. 21 tona po jednom, 42 po drugom izvoru. Ako se budu bunili dobice tungstenske kao Kina. Nemacka ne moze ni tungstenske...Sta se gajilo to se i dobilo. Sada ide rasplet.

Lazic


Hattrick

Ako su koristili An-225 Mriya, ostalo im jos 210 tona lufta :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

Dobro je nije  ;D , neka sitna riba! Samo 7 kila, pa to samo Beograðani za petak veèe spr¾e do 22h!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

ma to je billo (namerno imena pisem malim slovom jer velika moraju da se zasluze) za acu smkasa za novu godinu.....da su navatali onoga sto je nosio sasi popovicu bilo bi veselo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

I koga su na kraju uhapsili, na vestima i dalje vièu najveæi diler... ;D

Aleks Cross

nisu ga uapsili nego ufo ga odno



goranvojska

ama bre nije najveci ako nije iz jagodine.ovamo su mudonje.to sve boranija.

penzos

Novinari! Najveæi! Èu, jado, oli ti poka¾em veæeg?  [rofl]  [rofl]  [rofl] Uhapsili su Kostu Radanoviæa, koji je verovatno sasvim sluèajno bio u posedu neèega. Ali govnari mora da se uvlaèe! Prvo bio ©ariæ, pa Kosmajac, pa evo.....
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2015, 16:23
I koga su na kraju uhapsili, na vestima i dalje vièu najveæi diler... ;D

Pa Kosmajca [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Opet... ;D Koliko znam njega jure za neplaæanje poreza... vuèiæpeder se istripovao da je Eliot Nes...

Lazic


Darko

Citat: penzos poslato 13 Decembar, 2015, 13:14
Ovi kada jebu-jebu!
http://www.politika.rs/scc/clanak/344530/Zasto-su-vojnicima-Srbije-smanjene-dnevnice#.VmPxikcRFcU.facebook


da , da  ...meni je dnevnica spala sa 2.200 din na 150 din ... sramota ..

ovo sto Goran kaze - slazem se ...

pocinjem opasno da budem nervozan kad mi u kafani pridje lik i trazi i narucuje kosovske pesme da mu sviram , i krece da se lomi i nesto bacaka kad mu odsviram , kao pogodio sam ga ... pa majke ti ga nabijem , ti si pobegao odozdo , prodao dole kucu , uzeo kintu , seo u bmw i narucujes mi u BG kosovske pesme i glumis patriotu i ludilo a pola mojih kjlasica dole rizikuje zivot braneci tvoje rodno mesto - sada za 150 din ...

opasno pizdim , ali opasno

BOKYBOY

#15659
Citat: Darko poslato 14 Decembar, 2015, 23:40
Citat: penzos poslato 13 Decembar, 2015, 13:14
Ovi kada jebu-jebu!
http://www.politika.rs/scc/clanak/344530/Zasto-su-vojnicima-Srbije-smanjene-dnevnice#.VmPxikcRFcU.facebook
da , da  ...meni je dnevnica spala sa 2.200 din na 150 din ... sramota ..
ovo sto Goran kaze - slazem se ...
pocinjem opasno da budem nervozan kad mi u kafani pridje lik i trazi i narucuje kosovske pesme da mu sviram , i krece da se lomi i nesto bacaka kad mu odsviram , kao pogodio sam ga ... pa majke ti ga nabijem , ti si pobegao odozdo , prodao dole kucu , uzeo kintu , seo u bmw i narucujes mi u BG kosovske pesme i glumis patriotu i ludilo a pola mojih kjlasica dole rizikuje zivot braneci tvoje rodno mesto - sada za 150 din ...
opasno pizdim , ali opasno

...tako je brate...kenja mi se od takvih...dinara nisam dobio za tri meseca boravka na karauli Orcusa 99-te...a o maltene celoj 93-oj u Bosni i Hrvatskoj i ranjavanju da i ne govorim...rezultat-pun Beograd ''patriota'' cije sam ognjiste ja isao da branim i krvarim dok se oni sire ovde i busaju u grudi...ma samo kad mi jednom padne roletna...citacete u Blicu o meni...  [ludak_sa_puskom]