Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 09:32
http://www.autonomija.info/teofil-pancic-pariz-i-mrtvo-misljenje.html
Kakvo poreðenje! Samo je zaboravio da je na teritoriji SFRJ bio graðanski rat a Pariz su napali oni koji su do¹li iz francuskih kolonija. Ko je zvao Francuze tamo?! Lo¹e Teofile, lo¹e.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Novembar, 2015, 16:01
Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 09:32
http://www.autonomija.info/teofil-pancic-pariz-i-mrtvo-misljenje.html
Kakvo poreðenje! Samo je zaboravio da je na teritoriji SFRJ bio graðanski rat a Pariz su napali oni koji su do¹li iz francuskih kolonija. Ko je zvao Francuze tamo?! Lo¹e Teofile, lo¹e.

Nije govno, nego se neko posr'o.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Kurac, dragi gledaoci. Da ne otvaramo milion puta pre¾vakanu temu. Koliko su Bosna i Hrvatska muslimanska i katolièka, toliko su bile i pravoslavne. Tako da, ta prièa o agresiji i vraæanju putem terorizma je potpuna budala¹tina. Treba i dalje da se posipamo pepelom i da se izvinjavamo ¹to smo dvadeseti vek zavr¹ili u negativnom prira¹taju od par desetina miliona. ©to nam je negativni prira¹taj od dvehiljadite oko milion, itd.

Slaninar

Za Srebrenicu i Sarajevo - treba.

Za poèetak rata - treba.

Za Vukovar - treba.

Za ostalo ne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 Muslimani su se naoruzavali pre Srba u Bosni, tako da ta prica da su Srbi poceli rat ne pije vodu. U Sarajevu je bio gradjanski rat,u njemu su ziveli i Srbi,i tako prica o Srbima kao agresorima pada u vodu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Novembar, 2015, 16:01
Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 09:32
http://www.autonomija.info/teofil-pancic-pariz-i-mrtvo-misljenje.html
Kakvo poreðenje! Samo je zaboravio da je na teritoriji SFRJ bio graðanski rat a Pariz su napali oni koji su do¹li iz francuskih kolonija. Ko je zvao Francuze tamo?! Lo¹e Teofile, lo¹e.
ovaj teofil je retard i dupeuvlakac belosvetski.....govno dugokoso.....posipa se pepelom u zeljida nas ubedi kako ako nas neko ubije, sami smo krivi....dakle ja bimogao nekog nemca da upucam jer sumi ubili dedu...sam je kriv....svabo vise manje....jadni francuzi....mislim da bi trebalo baciti atomsku na isis.....ovi sto nisu su kolateralna steta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Vodu pije svaki vo, prièa mo¾e da dr¾i vodu.  :)


Milo¹eviæ je jedva doèekao rat u svakom sluèaju. I uradio je sve ¹to je mogao da do njega doðe. Uz svesrdnu domaæu podr¹ku, dugo, dugo godina. I kad je pao - nije pao ¹to je ratovao, veæ ¹to nije pobedio.

Sad smo izabrali Vuèiæa. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Kako i dalje niste shvatili da je na svaki rat uticao spoljni faktor, nasi predsednici su samo marionete. Bombardovanje 99 nije moglo da se spreci,ko god da je bio na vlasti.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: freepartyman poslato 20 Novembar, 2015, 20:53
Kako i dalje niste shvatili da je na svaki rat uticao spoljni faktor, nasi predsednici su samo marionete. Bombardovanje 99 nije moglo da se spreci,ko god da je bio na vlasti.
moralo je biti bombardovanja kao i so mi moramo uci u evropsku uniju...sve se tako namesta sto traze od nas...zakoni,putevi itd...samo je farsa da moramo da ispunimo uslov za ulazak u uniju..mi moramo uci u eu da bi placali reket  ;)

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 20 Novembar, 2015, 20:53
Kako i dalje niste shvatili da je na svaki rat uticao spoljni faktor, nasi predsednici su samo marionete. Bombardovanje 99 nije moglo da se spreci,ko god da je bio na vlasti.

Posle odreðene taèke je te¹ko moglo nazad, to se sla¾em. I sla¾em se da je bilo spoljnih faktora. Ali smo i mi kao ¹arani uradili sve ¹to je moglo da se sjebemo - nismo im mogli vi¹e iæi na ruku. Treba znati odigrati i u gostima, kad sudija navlaèi. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 20:50
Vodu pije svaki vo, prièa mo¾e da dr¾i vodu.  :)


Milo¹eviæ je jedva doèekao rat u svakom sluèaju. I uradio je sve ¹to je mogao da do njega doðe. Uz svesrdnu domaæu podr¹ku, dugo, dugo godina. I kad je pao - nije pao ¹to je ratovao, veæ ¹to nije pobedio.

Sad smo izabrali Vuèiæa. :)

Meni se èini da je i Tuðman hteo rat, a i Izetbegoviæ.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: mareskin poslato 20 Novembar, 2015, 21:07
Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 20:50
Vodu pije svaki vo, prièa mo¾e da dr¾i vodu.  :)


Milo¹eviæ je jedva doèekao rat u svakom sluèaju. I uradio je sve ¹to je mogao da do njega doðe. Uz svesrdnu domaæu podr¹ku, dugo, dugo godina. I kad je pao - nije pao ¹to je ratovao, veæ ¹to nije pobedio.

Sad smo izabrali Vuèiæa. :)

Meni se èini da je i Tuðman hteo rat, a i Izetbegoviæ.

nisu oni hteli rat,morali su..a teledirigovanje je od strane velikih kompanija...soros,rokfeler i ostala G....

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 20 Novembar, 2015, 20:34
Za Srebrenicu i Sarajevo - treba.

Za poèetak rata - treba.

Za Vukovar - treba.

Za ostalo ne.
I za ovo https://sh.wikipedia.org/wiki/Sarajevski_pogrom_nad_Srbima_1914
I za ovo www.novosti.rs/.../aktuelno.293.html:553708-Srbi-u-Srebrenici-i-Bratun...
I za ovo https://sr.wikipedia.org/sr/Масакр_у_Кравици
I da ne nabrajam dalje. I stotinu da nabrojim, tebi ne bi bilo dosta. A bilo je mnogo vi¹e zloèina koji se nigde ne pominju i èiji poèinioci nikada neæe izaæi pred sud. No, tebi su uvek bitniji "neki drugi" i mi smo za tebe uvek krivci. Sva¹ta bi ti sada rekao ali mi vaspitanje ne dozvoljava. I nek' se najedem govana sit ako ikada uðem u bilo koju raspravu s tobom.

Slaninar

Naravno - poðe¹ od sebe. Imali su i ostali svojih svinjarija, tu nema prièe. Za to se sve sla¾em sa tobom. I Oluja. I Srebrenica pre na¹e svinjarije - dok su Oriæ & banda pravili svinjac. Sve to stoji.

Da li opravdava? Nope. Ne ako mene pita¹. Da je sve odgovorne trebalo javno osuditi i streljati? Definitivno, za primer.


http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Telekom-platio-guvernerkin-dug-od-78-000-evra-za-stan-u-Novom-Sadu.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Ovaj forum definitivno mora da ima ZMAJA. Da li debeo ili ne nije bitno bitno da je ...  :drka:

balcan girl

ja moram definitivno da napravim jednu temu samo za slaninara :D samo mi jedna stvar kod tebe slaninar nije jasna da li ti stvarno verujes iskreno u to sto prièas ili samo trolujes??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

auuuu brateeeeee :D :D :D ja samo onda mogu da ti kazem da bi trebao malo vise da istrazujes o onome sto prièas nista vise, mislim da ne vredi da ti ja bilo sta prièam jer to nema nikakvog uticaja ali eto moj je savet tebi da ako stvarno verujes u to sto prièas mislim da nemas ni deseti deo informacija o tome, eto èisto proèaèkaj malo vise o tome, mozda æe da ti se otvore oèi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Ja isto mogu reæi tebi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen