Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 14 Novembar, 2015, 20:34
dobar si ti momak,licno sam te upoznao,uvjek si dobrodosao kod mene.... najbolji receept od nerviranja je da se iskljucis iz svega...,ali ovdje je bio rat,i kad vidis takve snimke,a ja ih vidjeo mnogo,pa kad shvatis da ti je buraz nestao....,pa svasta nesto,tesko je iskljuciti se. a da ti kazem,dabogda rata ne bude nikad vise,ali isto takokad se zarati i kad ti zakuca neko na vrata,mozes ti njemu pricati da volis sve,i da si iskljucen i od srpstva ili vjere,hriscanstva...a on bradonja sa istoka,samim tim sto nisi obrezan,ce ti nanijeti glavu na njegov noz....ili sjekiru... djaba ti sve....

Mnogi to nazalost i dalje ne shvataju. Jebe se onom klincu 1996. godiste, i za kolonije, i za Obamu, i za Cioniste, i za Kosovo, i za sta ti ja znam. On hoce de pije hriscansku krv, jer tako u Kuranu pise. Tu se kompletna prica zavsava. Ko nije ziveo sa njima, on je pun nepresusnih filozofija, a ko jeste on zna koliko su stvari mnogo zastrasujuce jednostavnije. Sve je ovo samo pocetak necega, sto nece uopste izaci na dobro. U planetarnom smislu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick


goranvojska

dno dna.jaoooo srbijo.srecan sam jer ne gledam ta sranja.


goranvojska

imam ja dovoljno obaveza a sto kaze jedan moj kolega :samo grcke smokvice;jbg ziva dusa.

balcan girl

more kako je ovo krenulo da svratim ja do pandura ovih dana da ih priupitam kad æe da mi vrate oruzje majku im njihovu, to ce kod njih da zardja strah me :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

imamo u dovoljnim kolicinama.sve.pa ce vidimo cije je kuèe zuto.

OKi

#15269
http://srbin.info/2015/11/14/nije-islamska-drzava-jos-jedan-pariski-napad-pod-laznom-zastavom/

Citat:
,, можда ће бити представљени веродостојни докази да је напад у Паризу био прави терористички напад. Ипак, поставља се питање шта избеглице добијају тиме што ће актима насиља представити себе као недобродошле у земљи домаћина, и где избеглице у Фарнцуској могу набавити аутоматско оружје и бомбе? Заиста, где би и сами Французи могли набавити аутоматско оружје и бомбе?

balcan girl

pa ni to nije nista èudno, nama su tako uvalili merkale pijacu, i "genocid" nad neduznim siptarima
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Jedino tacno u ovoj budalastini od teksta je da to nisu uradile izbeglice vec lokalni francuski arapi...

A da ce mnogi to sve iskoristiti da se razracunaju sa imigrantima... Itekako oce...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 14 Novembar, 2015, 22:06
Jedino tacno u ovoj budalastini od teksta je da to nisu uradile izbeglice vec lokalni francuski arapi...

Zar je bitno? Koliko ima terorista meðu izbeglicama? 1 na 10000? Ako i toliko.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

pazi sve ovo su sukobi niskog inteziteta i sirija i libija i avganistan i irak, i to pogoduje amerièkim vojnoindustrijskim kompleksima koji tako mlate debele pare, e sad malo im se njihova isis grupa izmakla kontroli ali kad pogledas najebase francuzi i za sad samo francuzi, ja nesto ne èuh da nemaèka ima neki teroristièki napad, ni amerikanci (a oni bi itekako trebali) dva napada za godinu dana na francuskoj teritoriji, e sad eu nema granice nema kontrole sta se navrzli na francuze ko pijan na plot, ajde kao zapoèeli bombardovanje u siriji, al meni ovo vise smrdi sto kaze monster na francuske arape a kod njih su mahom alzirci i taj severni deo afrike, a ako se dobro secam masa njihovih bivsih kolonija i dalje placa porez u zlatu francuzima za svoju nezavisnot...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Pa francuzi ovo sebi odavno zakuvavaju.... Jel si hteo robove? Sto na vreme nisi razmisljao sta ce da bude kad robovi popizde... Arapi se i dalje tretiraju ko stoka u francuskoj sto je veoma plodno tlo za ISIS i njihovu ideologiju... Zivis ko govno i onda dodju tamo neki ''tvoji'' i obcaju ti raji 70 devica...
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

A jel daju device odmah, ili tek po obavljenom poslu ?  :)

balcan girl

 kad malo bolje razmislim mnogo tih robova imaaaaaaaa :D :D :D po obavljenom poslu dusoo nema nista avansno plaæanje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

bem ti sunce.... sad kad vidim ovu sliku zmaja od sipova,velim jebes sve daj neki rat,mali brzinski,ne bi li ukunuli te rijalitije...,pa ne mogu vjerovati kakve budale imaju medisku paznju... ma samo jedan mali rat,ma sekundica da pobijemo govna i gotova stvar!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Tamo vec trideset godina traje tihi rat....kad ubijas na komad postaje uobicajeno i javnost ne reaguje....kad su debili iz chalie egboa izazvali ono sto ih je zadesilo, onda se svi digli kao da su na papu napali....sa vremena na vreme bude po desetak mrtvih, ali ako nisu novinari i nije u srd bela dana prodje to nezapazeno...negde skrajnuto u vestima....e ovo je sinhronizovana akcija na sedam mesta u Parizu....sto znaci da postaje opasno.....hteli su da posaljeu poruku....
Posto mislim da su francuski arapi prilicno tupavi za takvu organizaciju, a izbeglicama ne ide u prilog blokada granica i tenzija te vrste...onda ostaje da je neko iz francuske obavestajne sluzbe podbo sedam ili deset ili dvadeset grupa da iskoriste petak 13 za krvavi pir....mislimda se nisu nadali bas ovakvom odzivu sticenika....epilog je takav da ce izbeglice da najebu....
da nece neko da mi kaze da je neko putovao cak iz sirije da se digne u vazduh...pa takvih budala ima i po francuskoj na izvoz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11