Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:34
Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:25
pa sad kad si vec pomenuo  ;D

Samo da se ne naðe¹ sutra u istoj poziciji.

sto uopste nije nemoguce ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


balcan girl

ja i da se nadjem u toj poziciji znam da nemam gde da bezim da nece mozda komsijske zemlje da te prime kao izbeglicu a? èisto sumnjam breeee, mi smo srbi nas niko nigde nece da primi kao izbeglice...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:37
sto uopste nije nemoguce ..

Nedaj boze da na bliskom istoku trazim utociste. Pre cu sam u more skociti, nego da budem glavna zvezda filma sa Dzihad Dzonom u glavnoj ulozi.

monsterbnt

Vidim poceli da stavljaju francuske zastave preko profilnih na FB.... Ja od 1999 trazim aplikaciju koja stavlja srpsku zastavu... A od pre nekog vremena i rusku... Pa ako neko nadje nek javi...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 19:40
ja i da se nadjem u toj poziciji znam da nemam gde da bezim da nece mozda komsijske zemlje da te prime kao izbeglicu a? èisto sumnjam breeee, mi smo srbi nas niko nigde nece da primi kao izbeglice...

Ta mo¾ete doæi kod nas. Kad smo pre¾iveli Hercegovce i Lièane, pre¾iveæemo i Srbijance.  :P

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:48
Ta mo¾ete doæi kod nas. Kad smo pre¾iveli Hercegovce i Lièane, pre¾iveæemo i Srbijance.  :P
:)

Pa kako preziveli kad su vam Hercegovci i Licani i dalje glavni baje tamo :P

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:20
Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:19
Verujem da ima stvarno ljudi u toj masi koja bezi od rata , ali sta sa onima koji idu da terorisu ?

Isto su mogli reæi i za izbeglice iz biv¹e Juge. Dok na¹i nisu do¹li, skandinavci nisu znali ¹ta je obijanje kuæa i kriminal. ©ta sad treba, sve izbeglice u more da pobacamo?  :)
i nikad nisu culi za ribolov dinamitom!!! he he he he ali nasi su im i to pokazali.   ;D
jin-jang

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


balcan girl

hvala slaninar na gostoprimstvu al ne hvala :D mi srbijanci æemo da ostanemo ovde gde jesmo :D kad me tako lepo gostis ovde ko zna kako bi me lepo ugostio uzivo :D al to cemo da proverimo decembra kad budem dosla :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


mkt

bilbord iz Beograda 99 te

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 20:00
hvala slaninar na gostoprimstvu al ne hvala :D mi srbijanci æemo da ostanemo ovde gde jesmo :D kad me tako lepo gostis ovde ko zna kako bi me lepo ugostio uzivo :D al to cemo da proverimo decembra kad budem dosla :D

Slanine i piva imamo, a za ostalo se obrati Montenigersima, mi tu ba¹ nismo na glasu!     [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Citat: mkt poslato 14 Novembar, 2015, 20:08
http://www.crveneberetke.com/otkriven-identitet-mudzahedina-koji-je-pozirao-sa-odsecenom-glavom-srpskog-vojnika/

slaninaru pogledaj ovo... shvatit ces mozda neke stvari..,a i neki drugi sto nas srbe zovu bosancima...pogledajte glave srpskih vojnika braco srbi,a i ostali mozda se nesto i nauci..... nekad je stvarno tesko ne mrziti,pojma nemate,kako je tesko....   :(
jin-jang

OKi

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:48
Ta mo¾ete doæi kod nas. Kad smo pre¾iveli Hercegovce i Lièane, pre¾iveæemo i Srbijance.  :P
:)
Auu KONTRA©  :violina: , ti ga polako >>meæe¹=nabija¹<< onako kroz zajebanciju. Bogami je ЯЭВ bio u pravu  [bejzbolka]

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:48
Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 19:40
ja i da se nadjem u toj poziciji znam da nemam gde da bezim da nece mozda komsijske zemlje da te prime kao izbeglicu a? èisto sumnjam breeee, mi smo srbi nas niko nigde nece da primi kao izbeglice...

Ta mo¾ete doæi kod nas. Kad smo pre¾iveli Hercegovce i Lièane, pre¾iveæemo i Srbijance.  :P

:)

Pa da u vreme EXIT-a gajbe izdajemo sirijcima zajedno  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 20:20
Pa da u vreme EXIT-a gajbe izdajemo sirijcima zajedno  :D

I Sirijkama!    :)

Sa parolom: "bolje izdati stan, nego prijatelja!"  


@Zmaj:  lo¹i ljudi, ima ih svugde. Mr¾nja izjede èoveka. Trudim se da ne mislim puno o onome ¹to ne mogu da promenim. TV nemam, vesti ne gledam. Smori¹e s ovim Francuzima za medalju.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

dobar si ti momak,licno sam te upoznao,uvjek si dobrodosao kod mene.... najbolji receept od nerviranja je da se iskljucis iz svega...,ali ovdje je bio rat,i kad vidis takve snimke,a ja ih vidjeo mnogo,pa kad shvatis da ti je buraz nestao....,pa svasta nesto,tesko je iskljuciti se. a da ti kazem,dabogda rata ne bude nikad vise,ali isto takokad se zarati i kad ti zakuca neko na vrata,mozes ti njemu pricati da volis sve,i da si iskljucen i od srpstva ili vjere,hriscanstva...a on bradonja sa istoka,samim tim sto nisi obrezan,ce ti nanijeti glavu na njegov noz....ili sjekiru... djaba ti sve....
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Novembar, 2015, 20:34
dobar si ti momak,licno sam te upoznao,uvjek si dobrodosao kod mene.... najbolji receept od nerviranja je da se iskljucis iz svega...,ali ovdje je bio rat,i kad vidis takve snimke,a ja ih vidjeo mnogo,pa kad shvatis da ti je buraz nestao....,pa svasta nesto,tesko je iskljuciti se. a da ti kazem,dabogda rata ne bude nikad vise,ali isto takokad se zarati i kad ti zakuca neko na vrata,mozes ti njemu pricati da volis sve,i da si iskljucen i od srpstva ili vjere,hriscanstva...a on bradonja sa istoka,samim tim sto nisi obrezan,ce ti nanijeti glavu na njegov noz....ili sjekiru... djaba ti sve....

Kad doðe do toga, nema zajebancije. Ali da nekog ovako na ulici gledam drugaèije jer je druge vere i nacije... jo¹ uvek ne.

Kod nas je bilo to bombardovanje. Zajebancija i deèija igra spram onoga ¹to je bilo u Bosni. Posle toga nisam poèeo mrziti ljude zato ¹to su iz USA. Naje¾im se ako krenu kenjati po Srbiji, ali opet kontam: ¹ta znaju, samo ono ¹to su mogli proèitati.  Sad, ka¾em, da je bilo veæeg sranja... ne znam, nadam se da neæu nikad ni saznati.


Mada je Hoh¹tapler najpametniji, realno. Ako krenu Mad¾ari, on je sad s prave strane reke, a ako krene ovo globalno otopljavanje, imaæe kuæu na moru, neæe plivati.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen