Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

umotane ili ne!?  

znaci ipak su ih pojebali ovi imigranti.. al i dalje vjerujem da je barem bilo pomoci od domacih..

ko ih sljivi,sarkozi je bio glavni zagovornik unistenja Libije...,ma malo im je to...treba njima jos malo bibera..  a jesam zao i osvetoljubiv...,pitam se zasto...
jin-jang

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 18:16
Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 18:13
Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 18:07
zato sto angela m. sad drzi fotelju sa obe ruke da joj se ne izmakne a kako je krenulo bogami bice tvrdo dzabe joj to sta ona hoce, nije to dvesta ljudi pa da ih ona vrati negde, biæe tu problema kad oni ne budu zeleli da idu jbg, moraæe neko da zapuca po njima a to nikako nece dobro da se zavrsi. po nekim procenama to je preko milion ljudi, a svi æe zeleti da ih vrate negde samo ne znam gdeeeee, ni francuzi ni englezi ni poljaci a vala ni mi ih ne zelimo ovde e sad je pitanje samo sta æe oni da zele :D

Ja prihvatam èetiri Sirijke. Od mene dosta. :)

ok evo ja cu njihove cerke :D



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 13:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Novembar, 2015, 11:56
Bas me zanima sta ce na naslovnicu da izbaci Charlie egboa....hoce li da napravi karikaturu ko sa ruskim avionom....je sous charlie ce da bude...a.
Nasa sreca je sto prolazni arapi imaju za sada dobro misljenje o nama....i voi sto se dizuu vazduh po francuskoj su verovatno rodjeni francuzi....U francuskoj se vec decenijama zataskavaju stvari....Kad sam boravio na privremenom radu u Marseju pre mnogo godina, videlo se da su neintegrisani...bave se samo kriminalom....skoro da ih nema u drzavnim sluzbama...mirisalo je tada na sranje..


I mene zivo zanima sta pisu , probao da nadjem On line sajt ali nisam uspeo ...

Edit :

Nasao : https://charliehebdo.fr/


Stigo nam odgovor

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606342/SARLI-EBDO-PONOVO-SOKIRA-Neverovatna-reakcija-kontroverznog-magazina-na-krvave-napade-u-Parizu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

Citat: Hattrick poslato 14 Novembar, 2015, 18:13
Welcome Islamic Migrants  :)

Prvi ministar Grcke potvrdio da je ubijeni terorista u Parizu, bio u Grckoj registrovan kao izbeglica iz Sirije, i dosao sa masom migranata.

https://twitter.com/YanniKouts/status/665555110467084289

Sta rece picousti, u supersili Srbiji otvara 15 kasarni za smestaj istih ?




pièkousti je budala, ja rekoh da muski nisu izbeglice jbg, a sta ko da nismo znali da je veæina islamista sa izbeglicama krenula put evrope
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

@ Slaninar ...

vise ovako nesto :

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

#15225
Svi kace francuske zastave na fejsbuk.. [doh] I meni je zao stradalih iskreno ali mi nije jasno zasto nisu stavljali nigerijske zastave na profil kad je Boko Haram pobio tolike ljude u Nigeriji ili kojoj vec africkoj zemlji...ubili su na hiljade ljudi i dece ali nisam video toliko tuge i suosecanja na fejsbuk profilima...a da ne pricam da se ovo sve dogadja francuzima amerima ili englezima koji su prakticki glavni krivci za ovo sto im se dogadja...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Citat: freepartyman poslato 14 Novembar, 2015, 18:27
Svi kace francuske zastave na fejsbuk.. [doh] I meni je zao stradalih iskreno ali mi nije jasno zasto nistz stavljali nigerijske zastave na profil kad je Boko Haram pobio tolike ljude u Nigeriji ili kojoj vec africkoj zemlji...ubili su na hiljade ljudi i dece ali nisam vidio toliko tuge i suosecanja na fejsbuk profilima...a da ne pricam da se ovo sve dogadja francuzima amerima ili englezima koji su prakticki glavni krivci za ovo sto im se dogadja...

Uzmimo naj blize dogadjaje , pao ruski avion preko 200 mrtvih , nema zastava po profilima nema fame u novinama skoro da se niko nije osvrnuo na to , ovo je isto kao i onaj napad na novine u francuskoj ...

sve je to mediska kampanja ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

pa naravno da crnci nisu isto sto i beli francuzi jbg, a ovo sve vise podseca na hitlerovu propagandu protiv jevreja :D kao da æe jos jedan krsta¹ki rat zar ne? :D ono pozivanje hri¹æana na rat protiv varvarskih muslimana :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 14 Novembar, 2015, 18:27
Svi kace francuske zastave na fejsbuk.. [doh] I meni je zao stradalih iskreno ali mi nije jasno zasto nisu stavljali nigerijske zastave na profil kad je Boko Haram pobio tolike ljude u Nigeriji ili kojoj vec africkoj zemlji...ubili su na hiljade ljudi i dece ali nisam video toliko tuge i suosecanja na fejsbuk profilima...a da ne pricam da se ovo sve dogadja francuzima amerima ili englezima koji su prakticki glavni krivci za ovo sto im se dogadja...

Umiru u Africi deca svaki dan, od gladi, pa to vi¹e nije ni vest. Kad je ljudima ne¹to bli¾e, onda ih vi¹e pogaða. Ovo je "na¹", "civilizovan" svet, "takve stvari ne bi trebalo ovde da se de¹avaju", je li?  Kontam da je ta logika u pitanju.

©to se najeba tièe - najebu nedu¾ni, uvek. Nisu sru¹ili ambasadu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 
Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 18:39
Citat: freepartyman poslato 14 Novembar, 2015, 18:27
Svi kace francuske zastave na fejsbuk.. [doh] I meni je zao stradalih iskreno ali mi nije jasno zasto nisu stavljali nigerijske zastave na profil kad je Boko Haram pobio tolike ljude u Nigeriji ili kojoj vec africkoj zemlji...ubili su na hiljade ljudi i dece ali nisam video toliko tuge i suosecanja na fejsbuk profilima...a da ne pricam da se ovo sve dogadja francuzima amerima ili englezima koji su prakticki glavni krivci za ovo sto im se dogadja...
Ovo je "na¹", "civilizovan" svet, "takve stvari ne bi trebalo ovde da se de¹avaju",


Sto se niko nije javio kada su pogodili RTS? Nismo ni mi njihov svet. Sad gledam ljudi se boje izbeglica. Koji je motiv teroriste da napravi sranje u Bgu? Pa nema ga,,nismo mi njima nista krivi stavise jos uvek gaje simpatije prema nama koje su jos iz vremena nesvrstanih. A i najbolje su bili primljeni u Srbiji. Tako da ne lozite se nema ovo veze sa nama,nego sa dvostrukim arsinima zapadne Evrope
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Za RTS su napravili dobru pripremu, kao za celo bombardovanje, a na¹i im se taman postavili kako su hteli jer je i njima odgovaralo tako. Za RTS su èak lepo i najavili kad æe da ru¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick


monsterbnt

tuklo ga njih 20 a uhapsena samo cetvorica..... i naravno bice vredjao ih po nacionalnoj osnovi....
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Slaninar

Pray for Paris.     [rofl]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

OTKRIVEN IDENTITET KRVNIKA Napadaè sa sirijskim paso¹em je pro¹ao kroz GRÈKU

Verujem da ima stvarno ljudi u toj masi koja bezi od rata , ali sta sa onima koji idu da terorisu ?

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606388/OTKRIVEN-IDENTITET-KRVNIKA-Napadac-sa-sirijskim-pasosem-je-prosao-kroz-GRCKU?ref=fbblic
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:19
Verujem da ima stvarno ljudi u toj masi koja bezi od rata , ali sta sa onima koji idu da terorisu ?

Isto su mogli reæi i za izbeglice iz biv¹e Juge. Dok na¹i nisu do¹li, skandinavci nisu znali ¹ta je obijanje kuæa i kriminal. ©ta sad treba, sve izbeglice u more da pobacamo?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 19:20
Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:19
Verujem da ima stvarno ljudi u toj masi koja bezi od rata , ali sta sa onima koji idu da terorisu ?

Isto su mogli reæi i za izbeglice iz biv¹e Juge. Dok na¹i nisu do¹li, skandinavci nisu znali ¹ta je obijanje kuæa i kriminal. ©ta sad treba, sve izbeglice u more da pobacamo:)

pa sad kad si vec pomenuo  ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 14 Novembar, 2015, 19:25
pa sad kad si vec pomenuo  ;D

Samo da se ne naðe¹ sutra u istoj poziciji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen