Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

"Ovo je gore od Avganistana"

Direktor hitne slu¾be pariske bolnice Pompidu ka¾e da njegovo iskustvo iz Avganistana "ne mo¾e ni da se poredi" sa napadima u Parizu.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

Za Francuze je juce stvarno bio Petak 13-ti :(

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 13:29
Citat: mali_zmaj poslato 14 Novembar, 2015, 12:19
francuza mi nije zao ni sekunde,a kamoli amerikanaca... nisu im dovoljno kula srusili... sve su to drzave koje su nas bombardovale... a kao bili nam nekad saveznici..,kad god ginemo za druge oni su nam saveznici,cim ih ne slusamo eto milosrdnog andjela sa neba da nas malo ureduje avio bombama i tomahavcima.  i ja isto vjerujem da su to lokalci uradili u Parizu jer im je dokurcilo da su marginama drustva.

slaninaru sto se tice albanaca,prvo i osnovno malo ih je starosjedioca,vec ih je Tito pustio,da udju i nasele se na Kosova da satiru kolijevku srpstva. imali su sva prava u staroj Jugi,i opet im nije bilo dovoljno. imali su jezik,fakultete,sve... ali sta god da si im dao,nije bilo dovoljno zato sto su usli u jugoslaviju sa idejom velike albanije. palez,ubistva svega srpskog na kosovu je pocelo davno prije ratova devedesetih..,ali je to tvoja voljena vlast u nikad prezaljenoj jugoslaviji sakrivala kao kurva gace.  milosevic je tek poslije zasro stvar..  a kako je zasro..,pa nije ih satrao dovoljno na vrijeme,kao sto je trebalo razbit sloveniju,i hrvatsku dok se imalo snage,pa bi dan danas imali nekakvu jugoslaviju,ili mozda i ne,ali bez rata devedesetih,vec kad dodje vrijeme za otcjepljenja,bez ekstremizma i protjerivanja bilo srba,hrvata ili muslimana...

ne velim da nije bilo lijepo u jugi,ali je bila suplja na sve strane... i samo je bilo pitanje kad ce sve otici u kurac.. da izvines. a zasto.. tito je sklanjao srbe,ali je zato odlikovao ustase... na svakom cosku... ma zajebi..no prije svega uklonio rankovica,jer ga je narod volio, kad je trebao da mlatne tudjmana i aliju on ih zatvorio pa kasnije pustio.., to bila bajka i krvavo je zavrsila,i otkaci vise sa tim.... gotovo,kraj,the end......

Odlièan film, iz 1995, ko nije gledao:



To je ta neka prièa, ¹to se Francuza tièe.

©to se tièe Albanaca, Tito je dosta dobro trgovao, samo su ovi posle njega sve usrali. Sve je to imalo svoje. Te prièe da je hteo da satre Srbe, ako je dobra plata i besplatno ¹kolovanje ono ¹to ubija, onda je stvarno hteo.

Bilo je sranja na Kosovu, sla¾em se, samo je srpska politika od 1988. samo dolivala ulje na vatru - moralo je ovako da se zavr¹i. Najvi¹e smo sami krivi.

Dobro,,,od danas si na ignore jer mi vec ides na onu stvar....srbi su krivi za svaku jebenu stvar koja im se desila kao sto su jevreju krivi za holokaust.....smatram da vise nije vredno ni citati tvoje postove jes si od malena sisao glupost pa si onda na kasicicu dobija mrznju prema sopstvenom narodu, ako ti uopste imas narod, i na kraju su te nahranili govnima koja ti sada besomucno bljujes ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


OKi

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 13:29
Najvi¹e smo sami krivi.
Ma da videlo bi se... Da nisu imali pomoc Amera bilo bi MRK  [flashing]

Slaninar

Citat: OKi poslato 14 Novembar, 2015, 16:14
Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 13:29
Najvi¹e smo sami krivi.
Ma da videlo bi se... Da nisu imali pomoc Amera bilo bi MRK  [flashing]

Da nisu imali leða, ne bi se ni kurèili. Za razliku od nas, Milo¹eviæu je upravo tako ne¹to trebalo - samo s ratovima je mogao da ostane na vlasti. Na kraju se ipak preraèunao, kad su Ameri na¹li bolje saradnike. Odradio je svoj deo posla, a kasnije su do¹li "demokratskiji", da se i ostatak raskuæi. ©ta nam je sad jo¹ ostalo, Telekom, Lutrija...?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Valjalo bi da neko napravi peticiju na internetu da se tra¾i od Unescoa da islamisti èuvaju Francusko kulturno blago. Bar Ajfelovu kulu da im prepi¹u da je ne bi sru¹ili.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Citat: mareskin poslato 14 Novembar, 2015, 16:32

Valjalo bi da neko napravi peticiju na internetu da se tra¾i od Unescoa da islamisti èuvaju Francusko kulturno blago. Bar Ajfelovu kulu da im prepi¹u da je ne bi sru¹ili.


Ovo je prava ideja.  [thumb_up]

balcan girl

kazu francuzi jedan od terorista belac iz pariza, kod drugog nadjeni pasosi sirije i egipta, sad mene zanima kako ti pasosi prezivese bombe majku mu, posto su se od osam terorista sedam samoutepali bombama koje su imali vezane za sebe :D a osmog upucali panduri, nego mi je jos i onaj snimak hvatanja napadaèa bio interesantan posto se na snimku vidi kako obaraju nekog sa istoka na zemlju i pretresaju mu torbu, njega lisicama vezuju a iz torbe ispadaju majice, gaæe i pantaloneeee. èudni neki teroristi majku muuuuu...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

dzabe sto ce nama da ih uvale, ja mislim da oni ovde i ne zele da budu, oni mogu da ih vrate oni æe opet da krenu ka njima i to tako u krug ima da bude dok nekom ne prekurèi i ne osuje paljbu po njima, i ondaaaaa ajmoo jovoo nanovooo opet æe srbi da izazovu rat zar ne? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

pa cemo se zvati Sir(b)ija...
jin-jang

PECA BMW

Hrvatske novine pisu:  "Angela .M. vraca migrante u hrvatsku" .
Madjarske novine pisu : "Angela .M. vraca migrante u Madjarsku"
Grcke novine pisu :  "Angela .M. vraca migrante u Grcku"

i to citam poslednjih dana ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

zato sto angela m. sad drzi fotelju sa obe ruke da joj se ne izmakne a kako je krenulo bogami bice tvrdo dzabe joj to sta ona hoce, nije to dvesta ljudi pa da ih ona vrati negde, biæe tu problema kad oni ne budu zeleli da idu jbg, moraæe neko da zapuca po njima a to nikako nece dobro da se zavrsi. po nekim procenama to je preko milion ljudi, a svi æe zeleti da ih vrate negde samo ne znam gdeeeee, ni francuzi ni englezi ni poljaci a vala ni mi ih ne zelimo ovde e sad je pitanje samo sta æe oni da zele :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Welcome Islamic Migrants  :)

Prvi ministar Grcke potvrdio da je ubijeni terorista u Parizu, bio u Grckoj registrovan kao izbeglica iz Sirije, i dosao sa masom migranata.

https://twitter.com/YanniKouts/status/665555110467084289

Sta rece picousti, u supersili Srbiji otvara 15 kasarni za smestaj istih ?

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 18:07
zato sto angela m. sad drzi fotelju sa obe ruke da joj se ne izmakne a kako je krenulo bogami bice tvrdo dzabe joj to sta ona hoce, nije to dvesta ljudi pa da ih ona vrati negde, biæe tu problema kad oni ne budu zeleli da idu jbg, moraæe neko da zapuca po njima a to nikako nece dobro da se zavrsi. po nekim procenama to je preko milion ljudi, a svi æe zeleti da ih vrate negde samo ne znam gdeeeee, ni francuzi ni englezi ni poljaci a vala ni mi ih ne zelimo ovde e sad je pitanje samo sta æe oni da zele :D

Ja prihvatam èetiri Sirijke. Od mene dosta. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 18:13
Ja prihvatam èetiri Sirijke. Od mene dosta. :)

Dolazim na pivo i druzenje sa goscama  :)

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2015, 18:13
Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 18:07
zato sto angela m. sad drzi fotelju sa obe ruke da joj se ne izmakne a kako je krenulo bogami bice tvrdo dzabe joj to sta ona hoce, nije to dvesta ljudi pa da ih ona vrati negde, biæe tu problema kad oni ne budu zeleli da idu jbg, moraæe neko da zapuca po njima a to nikako nece dobro da se zavrsi. po nekim procenama to je preko milion ljudi, a svi æe zeleti da ih vrate negde samo ne znam gdeeeee, ni francuzi ni englezi ni poljaci a vala ni mi ih ne zelimo ovde e sad je pitanje samo sta æe oni da zele :D

Ja prihvatam èetiri Sirijke. Od mene dosta. :)

ok evo ja cu njihove cerke :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !