Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

crna gora je glasala za
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

zakazili genrator od 100 mw na kovceg na lovcenu.....vrti se Njegos i pravi struju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Ako se gleda po istoriji: Kosovo je srpsko, a Vojvodina mad¾arska.
Ako se gleda po demografiji: Kosovo je albansko, a Vojvodina srpska.
Ako se gleda kako nama odgovara, sve je to na¹e. Ako se gleda kako drugima odgovara, sve je njihovo. Ako se gleda realno: onda se poklapa s demografijom. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Novembar, 2015, 18:33
zakazili genrator od 100 mw na kovceg na lovcenu.....vrti se Njegos i pravi struju.....
Ti si optimista, taj bi nas prvi zajebao...




Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:38
Ako se gleda po istoriji: Kosovo je srpsko, a Vojvodina mad¾arska.
Ako se gleda po demografiji: Kosovo je albansko, a Vojvodina srpska.
Ako se gleda kako nama odgovara, sve je to na¹e. Ako se gleda kako drugima odgovara, sve je njihovo. Ako se gleda realno: onda se poklapa s demografijom. :)
Ponekad se zapitam koliko ti podstanara ima¹... :o ;D :-* Sjajan rezon... Jedino ¹to se demografija na Kosovu malo nasilno menjala... A i u Vojvodini... A i u Hrvatskoj... A i u Bosni... Samo se Janezi manje vi¹e izvukli od veæih zloèina...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:38
Ako se gleda po istoriji: Kosovo je srpsko, a Vojvodina mad¾arska.
Ako se gleda po demografiji: Kosovo je albansko, a Vojvodina srpska.
Ako se gleda kako nama odgovara, sve je to na¹e. Ako se gleda kako drugima odgovara, sve je njihovo. Ako se gleda realno: onda se poklapa s demografijom. :)
ako se gleda po istoriji sveje ovo deo rimskog carstva....kakvo preseravanje....
ako se gleda po grobovima.....veci deo balkana je srpski

medjutim ti si spomenuo kako nama odgovara....e pa nama bi odgovaralo tamo gde su srpski grobovi....jer zasto bi neko dao zivot za nesto sto nije njegovo....a srpskih grobova ima od karlobaga  preko ogulina pa sve do soluna.....ali mi smo fini i zelimo samo da nas ostave malo na miru ....da dusmani ne zaborave sta su radili....a radili su i madjari i bugari i siptari i hrvati...i balije....i prosli nekaznjeno....nemcio su imali katarzu...neko sudjenje...ovi su se provukli a sad su jos i nagradjeni....
to je samo pouka za sledeci rat...kad god bio....ako bude srba, dusmane treba tako omlatiti i podsecati ih svake godine sta su radili vekovima i zasto su omlaceni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Podseti me na onaj vic. Ameri, Rusi i Srbi na ekspediciji na Mars. Stignu tamo.

Amer ka¾e: "Na¹a tehnologija je omoguæila ovaj put, treba ovo da bude amerièko!"
Rus ka¾e: "Na¹e gorivo i proraèuni su kori¹teni, treba ovo da bude rusko!"
Srbin izvadi pi¹tolj i upuca zemljaka: "gde su srpski grobovi, tu su srpske zemlje!" 

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 21:44
Podseti me na onaj vic. Ameri, Rusi i Srbi na ekspediciji na Mars. Stignu tamo.

Amer ka¾e: "Na¹a tehnologija je omoguæila ovaj put, treba ovo da bude amerièko!"
Rus ka¾e: "Na¹e gorivo i proraèuni su kori¹teni, treba ovo da bude rusko!"
Srbin izvadi pi¹tolj i upuca zemljaka: "gde su srpski grobovi, tu su srpske zemlje!" 


vic je vic i u njemu crnogorci lenji, pirocanci skrtice, bosanci glupi a lale mrze madjare.....ja imam godinu dana ratnog staza...kad se zaracuna to mu dodje dve godina radnog....a ti....verovatno si igrao piljke ispred osnovne skole....napustio zemlju 1994 i vratio se 96....a ti si bio u inostranstvu u crnoj gori.....meni su uzori bili veliki ljudi a tebi nenad Canak,,koji da te obavestim i nije bio tako debo kad sam ga ja upoznao...mozda par meseci pre nego sto je naduvan kao balon pao sa tudjeg xx-a....a posle kupovao delove od stranca da ga popravi....igleda da mu je udesu stradalo i ono malo mozga sto je imao.....
nemoj meni o branjenju kosova preko tastature.....jer se kuca ne brani na pragu....onda je vec kasno....ako ti se bas ne svidja idi u neku drugu drzavu....recimo madjarsku.....da vidis kako je tamo lepoooo....ali ne u posetu megamarketu vec malo tamo da zivis....evo madjari svi dobili drzavljanstvo, pa ne vidim da se sele u madjersku....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

I kad æemo opet na Kosovo ravno?  :)

Èanak mi je daleko od idola.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:38
Ako se gleda po istoriji: Kosovo je srpsko, a Vojvodina mad¾arska.
Ako se gleda po demografiji: Kosovo je albansko, a Vojvodina srpska.
Ako se gleda kako nama odgovara, sve je to na¹e. Ako se gleda kako drugima odgovara, sve je njihovo. Ako se gleda realno: onda se poklapa s demografijom. :)
Мало си се занео.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2015, 15:22
Bosanci poluprijatno iznenadi¹e...
nisu te oni iznenadili,no Srbi ne daju,trebaju svi da daju pristanak..,prc. pa muslimani bi do sad priznali kosovo da srbi daju zeleno svjetlo!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 22:03
I kad æemo opet na Kosovo ravno?  :)

Èanak mi je daleko od idola.
kad bude trebalo....a ti ..jel umes pusku da koristis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Novembar, 2015, 22:56
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 22:03
I kad æemo opet na Kosovo ravno?  :)

Èanak mi je daleko od idola.
kad bude trebalo....a ti ..jel umes pusku da koristis....

Eto, veæ nas je trojica. Mi¹ko ti i ja - kao tri musketara. Svi za jednog, jedan ni za kurac.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: mrle poslato 09 Novembar, 2015, 14:53
A ovo su dr¾ave koje su podr¾avale Kososvo, abili protiv Srbije:

"Protiv Francuska, Britanija, Hrvatska, Slovenija, Makedonija, Belgija, Estonija, Saudijska Arabija, Austrija, Bugarska, Nemaèka, Australija, Ujedinjeni Arapski Emirati... BiH uzdr¾ana. "

Pa zar i ti crni brate Bin Zajede, prijatelju sa Beograda na vodi  :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 23:16
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Novembar, 2015, 22:56
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 22:03
I kad æemo opet na Kosovo ravno?  :)

Èanak mi je daleko od idola.
kad bude trebalo....a ti ..jel umes pusku da koristis....

Eto, veæ nas je trojica. Mi¹ko ti i ja - kao tri musketara. Svi za jednog, jedan ni za kurac.  :)
ma za to jesi....uvek ima pedera...nego nema para....nego umes li ti da koristis pusku ili ko sve lale bida budes intedant...sto dalje od fronta a sto blize kotlu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Novembar, 2015, 10:32
ma za to jesi....uvek ima pedera...nego nema para....nego umes li ti da koristis pusku ili ko sve lale bida budes intedant...sto dalje od fronta a sto blize kotlu...

Kod nas u ravnici je najkorisnije oru¾je a¹ov. ©to u miru, ¹to u ratu.  :)

Inaèe tebe, a ni Mi¹ka, ne bih ni iz ljubavi, kamo li za pare. Ne volim te jako feminizirane.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

nazalost slabo si ti riljao....i asaov je diskutabilno dal umes da koristis...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Novembar, 2015, 10:40
nazalost slabo si ti riljao....i asaov je diskutabilno dal umes da koristis...

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2015, 10:39
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Novembar, 2015, 10:32
ma za to jesi....uvek ima pedera...nego nema para....nego umes li ti da koristis pusku ili ko sve lale bida budes intedant...sto dalje od fronta a sto blize kotlu...

Kod nas u ravnici je najkorisnije oru¾je a¹ov. ©to u miru, ¹to u ratu.  :)

Inaèe tebe, a ni Mi¹ka, ne bih ni iz ljubavi, kamo li za pare. Ne volim te jako feminizirane.  :P
Nemoj vi mene da me¹ate u te va¹e pederluke. Jedan Lala, drugi Lopatar, nisam ja za to va¹e dru¹tvo. :D