Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Pa i tanjug je radio za njih. Ovo je prilika da se jeftino najuri gomila ljudi, a da se oni koji ostanu svedu na crkavicu...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Poslu¹nu crkavicu...

monsterbnt

#15022
Da..  Razbucaju im firmu, onda ih kao spasi, ovi presrecni sto tako matori nisu zavrsili na ulici i cute i rade sve sto im se kaze...
Smrt SVIMA!!!!


durmitor2000

Citat: monsterbnt poslato 05 Novembar, 2015, 00:57
Da..  Razbucaju im firmu, onda ih kao spasi, ovi presrecni sto tako matori nisu zavrsili na ulici i cute i rade sve sto im se kaze...
I ne treba zaboraviti, prodati zgradu Tanjuga nekom svom pajta¹u ili tajkunu.

misa-pei

Ba¹ o tome malo pre razmi¹ljam... Mada je to najmanje u celom "plenu".
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

E da je to samo jedna zgrada.... Samo foto i video oprema koju imaju je u vrednosti od jedno 200k po najnizoj mogucoj ceni...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

tanjug nema svoju zgradu koliko sam skpirao

monsterbnt

Ima. Ono je njihova zgrada na obilicevom
Smrt SVIMA!!!!

durmitor2000

Citat: monsterbnt poslato 05 Novembar, 2015, 02:56
Ima. Ono je njihova zgrada na obilicevom

Kao ¹to zatvaraju Ma¾estik stomatolo¹ku od nove godine isto treba da se da prostor njihovim prijateljima. Provincijalci se ustremili na centar grada culi da je to cool prostor.

monsterbnt

Evo... Vucic se naljutio na Tasovca sto nije spasio tanjug i sad ce Super Alek da intervenise....

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/603875/OKRSAJ-ZBOG-TANJUGA-Vucic-porucio-Tasovcu-Podmetnuo-si-moja-ledja-kao-i-obicno

Jao koja predstava picka im bre materina... Kako treba da omaste konopce svi redom... Od terazija do slavije ih povesati i to za noge da polako crkavaju....

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 05 Novembar, 2015, 10:59
Jao koja predstava picka im bre materina... Kako treba da omaste konopce svi redom... Od terazija do slavije ih povesati i to za noge da polako crkavaju....

A kako æe pola ljudi da nasedne na prièu, kao i na sve do sad i kako neæemo promeniti ni¹ta. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

neki novi klinci neæe znati uèemu je fora

! No longer available


kada sam jo¹ prekjuèe èuo za Tanjug, ba¹ mi je bilo krivo.
Od kad znam za sebe, biloo je "kako Tanjug javlja"

penzos

Uvek su bili taèni, precizni, jasni, ne podlo¾ni manipulacijama. ®alosno!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 05 Novembar, 2015, 10:59
Evo... Vucic se naljutio na Tasovca sto nije spasio tanjug i sad ce Super Alek da intervenise....

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/603875/OKRSAJ-ZBOG-TANJUGA-Vucic-porucio-Tasovcu-Podmetnuo-si-moja-ledja-kao-i-obicno

Jao koja predstava picka im bre materina... Kako treba da omaste konopce svi redom... Od terazija do slavije ih povesati i to za noge da polako crkavaju....


treba

penzos

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2015, 11:18
Citat: monsterbnt poslato 05 Novembar, 2015, 10:59
Evo... Vucic se naljutio na Tasovca sto nije spasio tanjug i sad ce Super Alek da intervenise....

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/603875/OKRSAJ-ZBOG-TANJUGA-Vucic-porucio-Tasovcu-Podmetnuo-si-moja-ledja-kao-i-obicno

Jao koja predstava picka im bre materina... Kako treba da omaste konopce svi redom... Od terazija do slavije ih povesati i to za noge da polako crkavaju....


treba
[clapp] valjalo bi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

vesanje je humani gest prema kretenima....obicno vrat prsne pre nego sto se uguse....svilen konopac bi ja njima i polako dotezati.....pa popustiti...pa dotezati.....i klinove pod nokte....i nenamascen kolac....a onda ih tako izloziti na terazijama....da buduci kreteni kad dodju na vlast znaju sta ih ceka ako krenu da rade isto....e da i uzeti im sve sto su oni i njihove porodice stekli dok su bili na vlasti....i svi koji su radili sa njima...krv im jebem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Ne pratis na casu... Rekoh da ih obese za noge... da polako crkavaju... I da stoji tu okacen dok ne otpadne sam... Pa kad se smrad njihove crkotine uvuce svima pod kozu svaki sledeci ima dobro da razmisli sta ce i kako ce...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Radili to komunisti, pa sad ispali zloèinci, a i nije dugo trajalo blagostanje.  Sve smo raspièkali za èas posla.

Sad smo toliko osiroma¹ili da svakako pu¹imo, posebno kao mala zemlja i malo tr¾i¹te - nismo sebi dovoljni da ka¾emo da nam ne treba uvoz, a nemamo ¹ta izvesti za razmenu.

Da ne govorim ¹to se od govana pita te¹ko napravi - sve ¹to valja je mahom veæ sa stranim paso¹ima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)