Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

SRBIN IZ R.SRPSKE!! ULTIMATE SRBIN!!!  
kakvi bosanci,kakve budalestine..
ebiga slaninar morah!!!  
ha ha ha,....,ne zamjeri.. a ne znam sto mu gruvate minuse,kao niste navikli na njega dosad...,pa neka vjeruje u Jugu,to je njegovo pravo,jest da je otisla u majcinu 91 ve,al sta ces..  eto kad god me prozove bosancem,ja cu mu reci da sam Srbin i dobro,za jedno dvajs,tries godina ga mozda i ubjedim da predje na nasu stranu!!!     ;)
jin-jang

balcan girl

manite se vise toga ocu da prolajem :D elem sto da ne drkamo slaninara? to je zdravo :D a i ta piva koja cemo da popijemo u ns on ce da plati za kaznuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 03 Novembar, 2015, 21:07
manite se vise toga ocu da prolajem :D elem sto da ne drkamo slaninara? to je zdravo :D a i ta piva koja cemo da popijemo u ns on ce da plati za kaznuuu :D

Ma jok, ne cimaju bicikliste - razve¹æu vas kuæama na pak tregeru.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ma ne brini odvescemo se sami :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

@Zmaj:

Ma nema ljutnje, taman posla. Zna¹ da kod nas uvek ima¹ krevet, a i pivo... ako pretekne ¹ta posle Ranka i mene.  :)

I jedan prijateljski savet:
Prodaj kuæu i kupuj akcije apatinske pivare. Ako pripadnica srpske nacionalne veæine opravda reputaciju u gostima, oèekujem da æe akcije skoèiti u nebo.  :)


Nego pogledaj sa èim se mi ovde borimo!!    :)


! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



mi¹ko_kolo

Citat: MIGE poslato 03 Novembar, 2015, 22:37
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/603484/LANCANI-SUDAR-NA-AUTOPUTU-Poginula-jedna-osoba-kod-Begaljickog-brda
Pa kad debilèine pandurske zaustavljaju na sred autoputa. A lepo im je reèeno da sprovode do prvog parkinga ili izlaza sa istog.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Novembar, 2015, 23:47
Citat: MIGE poslato 03 Novembar, 2015, 22:37
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/603484/LANCANI-SUDAR-NA-AUTOPUTU-Poginula-jedna-osoba-kod-Begaljickog-brda
Pa kad debilèine pandurske zaustavljaju na sred autoputa. A lepo im je reèeno da sprovode do prvog parkinga ili izlaza sa istog.

Otkud zna¹ za¹to su ih uprkos tome zaustavili?  Мo¾da im bilo dosadno, a mo¾da i s razlogom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Koji razlog? Jurili ih zbog ¹verca 100 kila kokaina?! Opljaèkali tri banke za 30 milki evra?! Kidnapovali Vuèiæevu ta¹tu?! Samo je za d¾aba poginuo èovek. Ni presretaèi ne zaustavljaju na putu veæ te vode do prvog odmori¹ta.

misa-pei

Sa auto puta nema¹ gde da be¾i¹. Ako poku¹a¹ da be¾i¹ pe¹ice, neæe¹ daleko stiæi. A zaustavljanje radi kontrole na sred auto puta je bilo ranije zabranjeno, ako se ne varam?
Država je najveći neprijatelj naroda

MIGE

Citat: misa-pei poslato 04 Novembar, 2015, 01:19
Sa auto puta nema¹ gde da be¾i¹. Ako poku¹a¹ da be¾i¹ pe¹ice, neæe¹ daleko stiæi. A zaustavljanje radi kontrole na sred auto puta je bilo ranije zabranjeno, ako se ne varam?
pa jbt,sada stavljaju radar na petlji kod arene...znaci,prave guzvu i zauzimaju traku..

Slaninar

Opet ne znamo za¹to su ih zaustavili. Mo¾emo da prièamo napamet koliko hoæemo, kao mali Ðokica, i ko voli da pljuje po policiji, ili po vozaèima audija - veæ prema afinitetima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja to ne delim :D sve ih mrzim podjednako :D nisam ja rasista :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 04 Novembar, 2015, 07:51
Opet ne znamo za¹to su ih zaustavili. Mo¾emo da prièamo napamet koliko hoæemo, kao mali Ðokica, i ko voli da pljuje po policiji, ili po vozaèima audija - veæ prema afinitetima.
Opet se pitam da li si toliko glup ili samo voli¹ mene da podjebava¹?! Ja prièam da je saobraæajcima ZABRANJENO da zaustavljaju na autoputu! Nebitan je razlog - ZABRANJENO im je! Ba¹ iz razloga kao ¹to je ovaj, postoji realna opasnost da neko naleti na zaustavljena vozila.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Novembar, 2015, 12:18
Opet se pitam da li si toliko glup ili samo voli¹ mene da podjebava¹?! Ja prièam da je saobraæajcima ZABRANJENO da zaustavljaju na autoputu! Nebitan je razlog - ZABRANJENO im je! Ba¹ iz razloga kao ¹to je ovaj, postoji realna opasnost da neko naleti na zaustavljena vozila.

Gde u zakonu pi¹e da je "ZABRANJENO".  Pravilo slu¾be i nareðenja su drugo, od toga se uvek napravi izuzetak u izuzetnoj situaciji. Lajanje na bilo koga na osnovu onoga ¹to novine pi¹u je sme¹no - poluinformacije, ili la¾i - ni¹ta se ne zna. Jedino ¹to sigurno znamo je da se desio udes, mada znajuæi na¹e novinare i to mo¾e biti upitno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

'Si ti bio u vojsci?! ©ta ti je bilo osnov za sve? PS ili civilni zakoni?! Tako je i u policiji. A njima je po PS odavno zabranjeno da rade ovo. Ma koliko bili glupi, nisu neuraèunljivi. Ni njima ne treba da im se tovare tu¾be za izazivanje op¹te opasnosti sa smrtnim ishodom. Nisu ni oni nedodirljivi iako su panduri. Pri tom, lako æe ih pustiti niz vodu u ovakvim situacijama.
Slièna situacija, samo je ovde pandur direktno ubio momka:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CC8QFjADahUKEwitx7uHzvbIAhVHVywKHfuiBmc&url=http%3A%2F%2Fwww.rtv.rs%2Fsr_lat%2Fhronika%2Fpolicajac-koji-je-ubio-mladica-osudjen-na-13-godina-zatvora_256665.html&usg=AFQjCNE1fVVDI4dTYMBGIdRHW94H3lX7_g&bvm=bv.106379543,d.bGg
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDUQFjAEahUKEwitx7uHzvbIAhVHVywKHfuiBmc&url=http%3A%2F%2Fwww.telegraf.rs%2Fvesti%2F1210360-porodici-mladica-kojeg-je-ubio-policajac-2-4-miliona-dinara&usg=AFQjCNF48wpz5cbxe73PaayLcum5jl7-2w&bvm=bv.106379543,d.bGg

Slaninar

Opet, prièamo na pamet. Ne znamo ¹ta je stvarno bilo tamo, tada, pa da se odstupi od PS.

©to se tog ubijenog klinca tièe, sramota je ¹to je takav èovek u zatvoru, a pogotovo ¹to je dobio toliku kaznu. ©ilje kurac. ©to reèe citat iz sudnice: "navijaèe ste oslobodili."  Trebali su pustiti klince da jure pijani kroz crvena svetla celu noæ dok oni ne ubiju nekog. ©to sad i rade. Jer najebu kad rade svoj posao.

Isto ovde - nije kriv magarac ¹to je uspeo da se zapuca u vozilo policije koje sija sa sve onim disko svetlima, nego policija ¹to je zaustavila da legitimi¹e iz ko zna kog razloga. I unapred polazi¹ od toga da nisu imali dobar razlog za odstupanje od PS.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Vidi¹ i ti sad pretpostavlja¹ za prolaske kroz crveno svetlo. Nisu pro¹li kroz sto veæ kroz jedno. U obrazlo¾enju presude stoji da mu je pucao u glavu sa 5cm odstojanja. Klinac bio nenaoru¾an. Nije pru¾ao otpor. U optu¾nici je pisalo:"Kao profesionalni pripadnik policije, dobro upoznat sa propisima o upotrebi vatrenog oru¾ja, prilikom bezazlene intervencije koja nije iziskivala upotrebu sile, iz svog slu¾benog pi¹tolja, bez ikakve slu¾bene potrebe, ispalio je projektil u nenaoru¾anog mladiæa, ¹to je imalo za posledicu smrt jednog mladog èoveka". Prvo dobio sedam a kad je se tu¾ila¹tvo ¹alilo na Apelacionom dobio 13. Sudija obrazlo¾ila: da bi ova presuda trebalo da utièe na sve koji vr¹e vlast da ne pomisle da im sila i moæ koju im je dala dr¾ava daje pravo i na nekontrolisano nasilje. Tako i za ove na autoputu. Ne mo¾e¹ ti da bude¹ autonoman u slu¾bi. Postoje jasno definisane procedure, pretpostavljeni koje obave¹tava¹ o svojim namerama prema treæim licima, da li su oni osumnjièeni i tako dalje.

Slaninar

Pro¹li kroz crveno i nisu stali odmah ni policiji.

Obavesti¹ pretpostavljenog da ti treba interventna za dva pijana klinca i oni te odjebu.

Neæe da izaðu iz kola.

Priðe¹ kao patka, ili sa izvaðenim pi¹toljem, ili ga pusti¹ da divlja dalje?

On uhvati pi¹tolj, pru¾a otpor, u mraku krene otkopèavati pijas, a ti ne vidi¹ gde su mu ruke, a zna¹ da je pre toga pro¹ao kroz crveno i nije stao kad je video policiju... ne zna¹ ko je on i ko je uop¹te u kolima...

Predstavili su ga kao nevina¹ce, a pandura k'o crnog ðavola... ©ilje kurac na sirotinji, a prave barabe se ¹etaju slobodno. Kad tako postavi¹ stvari, onda je prirodno i normalno da policiju boli kurac za svoj posao - kad vide kako prolaze savesni i po¹teni.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen