Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 31 Oktobar, 2015, 23:31
http://www.radiosarajevo.ba/novost/205580/Nakon-pada-aviona-u-Egiptu-Do-sada-pronadjeno-75-bezivotnih-tijela


inace jedan detalj o nepristupacnom terenu (bar sam za sad ovo iskopao) ..........................jako jako nepristupacno







bas bih voleo da mi covek kaze sto mi dao minus??? ako nema svoje ja da napise ovde,nek kaze nekom drugom pa nek taj napise ovde u temi.....zajsta mi nije krivo za minus zapravo me zabole....samo me zajsta zanima razlog i nista vise.
nikakva mrznja nit bilo sta s moje strane nije u pitanju.

sta mu nije bilo jasno sto se na slikama vidi  "nepristupacan teren" o kome oni pricaju?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

http://niskevesti.rs/index.php/drustvo/item/6264-napokon-i-on-progovorio-poslanik-pups-za-2-godine-u-skupstini-samo-rekao-ovde-je-promaja

pa i treba da pocrkamo kada trpimo ovakve! 98.000 za sedenje u skup¹tini, plus putni tro¹kovi, plus skoro d¾abaka rana u restoranu,.... e Srbijo!  [pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Eh kad bi promaja ubijala...

mi¹ko_kolo

Citat: penzos poslato 02 Novembar, 2015, 16:26
http://niskevesti.rs/index.php/drustvo/item/6264-napokon-i-on-progovorio-poslanik-pups-za-2-godine-u-skupstini-samo-rekao-ovde-je-promaja

pa i treba da pocrkamo kada trpimo ovakve! 98.000 za sedenje u skup¹tini, plus putni tro¹kovi, plus skoro d¾abaka rana u restoranu,.... e Srbijo!  [pop]
Skoro d¾abaka?! Poslednji put kada sam bio (ima oko 2 godine) pivo je bilo jeftinije nego u prodavnici! Kafa je bila (nisam najsigurniji) oko 20 kinti! Nisam jeo ali znam da je klopa urnebesno jeftina.  Btw, u èetvrtak sam bio u studiu u Ko¹utnjaku. Èorba, porcija ra¾njiæa (nisu neki), salata i hleb je 250 dind¾i. Kafa, èa¹a soka od ananasa i Knjaz Millo¹ od pola litra su 150.

slave74

Nenormalno jeftino, a ukusno i kvalitetno. Bio brat i u BG i u NS. Kaze da je u NS narodna kuhinja u odnosu na BG..
Kako je u ovoj drzavi sve naopako, da oni sto imaju najveca primanja imaju popuste svuda ebo im pas m..er

Slaninar

To za cene klope: restoran je napravljen tako da ne zaraðuje - samo za sirovine i plate radnika. Tako mo¾e svaka firma napraviti sebi jeftinu kuhinju. Ne¹to prostora isto treba, OK, ali na zgradu skup¹tine svakako ne bi mogli dati prostorije u podzakup.

Dok je bila normalna zemlja, svaka veæa firma je imala tu foru - da radnici za male pare mogu da klopaju.

Za sve drugo, ali zaj restoran je poslednja stvar za koju se mo¾e prigovoriti, a svi se pecaju na to - jaooo, kafa 20 dinara!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Nije to jeftino, to je rad sa gubitkom. Tj. to se dotira od na¹ih para. Ok je da firma koja privreðuje to ima za svoje radnike, ali da iz bud¾eta ti dotira¹ klopu i piæe d¾ukelama - to nije nikako u redu. Sad sam pitao ¾enu, ona bolje pamti te stvari, pivo je bilo 18 a kafa 6 dind¾i!!!  :o :o :o  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 18:24
  Btw, u èetvrtak sam bio u studiu u Ko¹utnjaku. Èorba, porcija ra¾njiæa (nisu neki), salata i hleb je 250 dind¾i. Kafa, èa¹a soka od ananasa i Knjaz Millo¹ od pola litra su 150.

pretpostavljam RTS? oduvek je klopa tamo bila povoljna, ne kao u skupstini ali da mozes sebi da priustis da pojedes nesto kuvano sa prilozima za tipa cenu pljeskavice na ulici

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 19:39
Nije to jeftino, to je rad sa gubitkom. Tj. to se dotira od na¹ih para. Ok je da firma koja privreðuje to ima za svoje radnike, ali da iz bud¾eta ti dotira¹ klopu i piæe d¾ukelama - to nije nikako u redu. Sad sam pitao ¾enu, ona bolje pamti te stvari, pivo je bilo 18 a kafa 6 dind¾i!!!  :o :o :o  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Ne dotira se ako je po nabavnoj ceni. Ne znam kad je, pre koliko godina kafa bila 6, a pivo 18. Ne verujem da je to sad sluèaj.

Dnevnice, plate, ili to ¹to uop¹te postoje je problem, ali restoran nema veze s tim. Firma koja posluje na nuli. Ne ko¹ta ni¹ta poreske obveznike, a ni ne doprinosi bud¾etu, a neki ljudi ipak tu zarade za hleb.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: dzimika poslato 02 Novembar, 2015, 20:09
Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 18:24
  Btw, u èetvrtak sam bio u studiu u Ko¹utnjaku. Èorba, porcija ra¾njiæa (nisu neki), salata i hleb je 250 dind¾i. Kafa, èa¹a soka od ananasa i Knjaz Millo¹ od pola litra su 150.

pretpostavljam RTS? oduvek je klopa tamo bila povoljna, ne kao u skupstini ali da mozes sebi da priustis da pojedes nesto kuvano sa prilozima za tipa cenu pljeskavice na ulici
RTS, ja uvek idem tamo na ruèak ako imamo snimanje. Isplativije mi da jedem tamo nego na ulici.

Citat: Slaninar poslato 02 Novembar, 2015, 20:36
Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 19:39
Nije to jeftino, to je rad sa gubitkom. Tj. to se dotira od na¹ih para. Ok je da firma koja privreðuje to ima za svoje radnike, ali da iz bud¾eta ti dotira¹ klopu i piæe d¾ukelama - to nije nikako u redu. Sad sam pitao ¾enu, ona bolje pamti te stvari, pivo je bilo 18 a kafa 6 dind¾i!!!  :o :o :o  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Ne dotira se ako je po nabavnoj ceni. Ne znam kad je, pre koliko godina kafa bila 6, a pivo 18. Ne verujem da je to sad sluèaj.

Dnevnice, plate, ili to ¹to uop¹te postoje je problem, ali restoran nema veze s tim. Firma koja posluje na nuli. Ne ko¹ta ni¹ta poreske obveznike, a ni ne doprinosi bud¾etu, a neki ljudi ipak tu zarade za hleb.
Alo prijatelju, dve godine plafon od te situacije. Proveri koja je cena piva (bez PDV-a) bila pre dve, pa èak i pre èetiri godine. Sigurno nije bila 18 kinti. A gde su tro¹kovi nabavke, plate za konobare i kuvare...

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 20:49

Alo prijatelju, dve godine plafon od te situacije. Proveri koja je cena piva (bez PDV-a) bila pre dve, pa èak i pre èetiri godine. Sigurno nije bila 18 kinti. A gde su tro¹kovi nabavke, plate za konobare i kuvare...

Ma to je sve OK, èak i ako je tako kako prièa¹. Sitnice.  Samo da se milioni ne iznose iz zemlje i da meseèno dobiju dve proseène plate i markicu za bus. Ovako...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Nema ¹ta da prièam, bio vi¹e puta. Jedno vreme nam posao bio da pevamo himnu na otvaranjima skup¹tinskih zasedanja, a da ne pominjem razna snimanja, proslave saveza...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Novembar, 2015, 22:22
Nema ¹ta da prièam, bio vi¹e puta. Jedno vreme nam posao bio da pevamo himnu na otvaranjima skup¹tinskih zasedanja, a da ne pominjem razna snimanja, proslave saveza...
i....kako ide himna SNS-a

! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Vidi¹, otkako su oni na vlasti mi nismo pevali ni na jednom zasedanju. Imali smo mo¾da jednu godi¹njicu Sportskog saveza Srbije.

ЯЭВОЛУТИОН

to sto niste pevali to nije dokaz da ne znas :) priznaj da si "vedzbo"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

vise je problem sto ljudi ne znaju boze pravde himnu jbg, eto apokaliptika na koncertu u bg krene da svira boze pravde i stavi nasu zastavu publika ne zna da peva, pa jel me jebes majke ti?????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Problem je ¹to gomila sveta u, svojim glavama, ¾ivi i dalje u SFRJ. Samim tim himna im nije "Bo¾e pravde" veæ ona kopija poljske himne. Na ¾alost ali je tako.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Novembar, 2015, 22:57
to sto niste pevali to nije dokaz da ne znas :) priznaj da si "vedzbo"
A da mi ti otpeva¹, po¹to si je i na¹ao?!

ЯЭВОЛУТИОН

slabo pevam a olje pevan no sto  sviram....nema vajde od mene....melodija je tananana na  a teks ne mogu se setim .... u mojem selu najbolje peva onaj ko se najvise dere....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11