Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 22:06
ja ti kazem ja cu da iskuliram kao neutralna svajcarska :D :D :D a pivo æes definitivno da mi platis kad se budemo videli jednoooom :D :D :D

Ma dobro to, nego s kim æemo da ratujemo u graðanskom?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

c.c.c.c..c evo ga lala, sad æe ko onaj u devedesetim kad pita lala u bosni a kaki je ovo rat? a oni mu kazu bratoubilaèki, tek æe lala ta mante se ja imam sestruuu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 22:10
c.c.c.c..c evo ga lala, sad æe ko onaj u devedesetim kad pita lala u bosni a kaki je ovo rat? a oni mu kazu bratoubilaèki, tek æe lala ta mante se ja imam sestruuu :D :D :D

Genosidi¹i me nje¾no... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

pa da, krajnje je vrijeme da se karijera baje malog knindje vrati na stare puteve slave iz devedesetih!!! samo ga rat moze vratiti!!
jin-jang

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
a na koga cu ja kad sam mesanac hrvat/madzar, a pricam Srpski i ceo zivot sam tu  [panic]   [cheers]
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2015, 22:31
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
a na koga cu ja kad sam mesanac hrvat/madzar, a pricam Srpski i ceo zivot sam tu  [panic]   [cheers]
pa ti udari na hrvatice,madjarice i srpkinje...al od 25-30 god...da budu...  :D

misa-pei

Ako ne znas po kome da udaris, a ti udri Bugare. Nikad ne pogresis.
Iz kog to filma bese? :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2015, 22:41
Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2015, 22:31
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
a na koga cu ja kad sam mesanac hrvat/madzar, a pricam Srpski i ceo zivot sam tu  [panic]   [cheers]
pa ti udari na hrvatice,madjarice i srpkinje...al od 25-30 god...da budu...  :D

a nisam bas tolka picajzla, moze i malo mladje a i starije,  mlade brzo uce, a stare tesko zaboravljaju  ;D

@ misa-pei  'bem li ga, letos smo se vozali po Bugarskoj, fini neku ljudi :)
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: misa-pei poslato 24 Septembar, 2015, 22:47
Ako ne znas po kome da udaris, a ti udri Bugare. Nikad ne pogresis.
Iz kog to filma bese? :D :D :D

EVO RE©ENJAAAAAAAAAAAAAA!!! (c) by Radovan III :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

perlx


Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2015, 22:31
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
a na koga cu ja kad sam mesanac hrvat/madzar, a pricam Srpski i ceo zivot sam tu  [panic]   [cheers]
TI si u problemu kao onaj blentavi divni Farbaè... :o ;D :-* [cheers]

juga

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2015, 22:31
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ta ja cu na madzare, oni mene tiste....
a na koga cu ja kad sam mesanac hrvat/madzar, a pricam Srpski i ceo zivot sam tu  [panic]   [cheers]
Uvek se nadje, evo recimo na ¹ipce!

mrle


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Hohštapler

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/593570/Danas-obelezavanje-97-godina-od-probijanja-Solunskog-fronta
...a kod nas... ni¹ta. Kurèina.
Nigde ni da se spomene. Osim pi¹ljovog èlanka u buðavom blicu. Èak nije ni na prvim stranama sajta, nego dupe neke kurvetine.

Zato smo gde jesmo. Jer smo sve svoje pljunuli i zaboravili.
Mo¾emo da prièamo protiv Amera ¹ta oæemo, da su ovo ili ono, ali oni imaju dan boraca, obele¾avaju i po¹tuju i grade "tradiciju", iako su kurton od zemlje od 200 godina....

Prvi Svetski rat je period istorije kojim Srbi imaju pravo najvi¹e da se ponose, jer su pokazali rodoljublje, jedinstvo, i za ¹ta su platili golemu ¾rtvu.
Ne treba da se kurèimo, i vièemo kako smo zbog toga bolji od drugih, da je bilo pameti, ne bi nas 2/3 izginulo, ali dugujemo precima bar da ih spomenemo, zapalimo sveæu, i jedan dan godi¹nje obele¾imo to
¹to su oni "krenuli glavom gde drugi nisu hteli nogom!"
Mene posebno boli, jer su mi pradede bili tamo, dvojica su se vratili iz Amerike gde su radili kao rudari, prijavili se kao dobrovoljci.
Jedan je ostao tamo negde, verovatno je na Zejtinliku meðu NN, nikada ga nismo na¹li, i ja sam bio ali u knjigama ga nema... Drugi je stigao do Banatskog Karaðorðeva, gde je su za ratne zasluge dobili zemlju, zaboli koèiæe u banatsku pra¹inu, i napravili kuæe od blata,  i time zavr¹ili putovanje iz Like, preko Amerike i Soluna u ravnu Vojvodinu...

Stid i sram da nas je. [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Slazem  se sa tobom i moj pradeda se vratio iz Amerike da bi se borio u tom ratu..Nista me vise ne cudi,kod nas..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags

Trenutno u Savamaloj #nedavimobeograd pa hapse random.. Samo da bata ne krene opet kod mame na ruèak
.


mi¹ko_kolo

Nije u "Savamaloj" jer ona nije mala, veæ "Savamali" jer je od mahala, ma'ala, pa je ostalo "mala".