Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika


Lazic

Ma ni mene, ali ti i ja smo anti baksuzi, od nas se debili sklanjaju kao pacovi od otrova, al' aj ti to objasni de¾urnim hejterima/du¹ebri¾nicima... Ako mo¾e Goran iz Vojske da ide godinama bez problema, svako mo¾e... ;D Nema veze sa Goranom, ali lièno je (t)uðman '91-ve rekao da su najveæi "æetnici" u Jagodini i okolini... ;D ;D ;D

juga

Ne didem u tu lijepu njihovu pizdu materinu!

BOKYBOY


Major


BOKYBOY


Biker-Boy

Srboljub i Hrvoje, prijatelja dva  :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 20 Avgust, 2015, 18:55
A kod nas....

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/584274/SRAMOTA-Policajac-iz-Beograda-pokrao-sirijske-imigrante

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2015, 21:09
Èuo sam da su i drugog uhapsili i da ih je snimio pandur u civilu koji je glumio èistaèa(sa drugim èistaèima)... Olo¹ olo¹a...

Danas sam èuo da se ubio... Jebem li ga ¹ta je taèno...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2015, 15:48
Srboljub i Hrvoje, prijatelja dva  :D
Imao jako dobrog porodiènog prijatelja sa Korèule Hrvoja. Umro je pre par godina, ali taj je bio veæi Srbofil od pola Srba koje znam...

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2015, 20:05
Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2015, 15:48
Srboljub i Hrvoje, prijatelja dva  :D
Imao jako dobrog porodiènog prijatelja sa Korèule Hrvoja. Umro je pre par godina, ali taj je bio veæi Srbofil od pola Srba koje znam...
Kaj da ti ka'em, ja sam Hrvat rodjen u Srbiji, pricam srpski, najbolji prijatelj mi Srbin , devojka Srpkinja, i kad odem u Hrvatsku ne osecam se bas kao kod kuce, a kao i ti isto sam veliki Jugonostalgicar, zagovornik bratstva i jedinstva ali jbg ipak nije vise 1985-ta, vec 2015-ta mnoge stvari su se promenile, nadam se da ce buduce generacije da izglade stvari, jer ma koliko se to nekima ne svidja mi smo bratski narodi i uvek cemo to biti, na ovoj planeti nema ni jedan drugi jezik toliko slican srpskom kao hrvatski (90% isti qrac)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Isti kurac, taèka... ;D :-*  [cheers]

I Farbaè je Hrvat roðen(valjda) u Srbiji, ne znam veæeg Srbina od njega... ;D

mali_zmaj

ma Srbin,Hrvat...,zajebali su nas svakako...,zasto recimo evo npr. brat Lazic i ja nismo rodjeni na Jamajci..Llazic bi se lijepo bavio "poljoprivredom",i testirao na licu mjesta ispravnost ekoloski uzgojenog proizvoda..,a ja ne bi vadio dupe iz mora,dok se ne bih smezurao,ili mi ajkule dupe izjele!!!! a ne ovdje,ko si,sta si,odakle si.. dva mjeseca plus ceteres,i ja odem na more i od sedam dana tri dana kisa i bura....,bem ti godisnji!!!   :'(
jin-jang

DaChaS

A na jamajci milina sednes na plazu pridje pandur i pita te da li hoces da ti zavrsisi travu i neke kurve :D :D :D

El Jefe

И сви су православни
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

lako je sa nevernicima...ne mislim na ljude druge veroispovesti, nego na one koje zabole kurac da veruju u bilo sta...savremeno ateisti, neznabosci....nemaju oni oko cega da se svadjaju....kaze moj drugar da rata ne bi ni bilo da su srbi jeli krmetinu, hrvati junetinu a balije janjetinu....nego se svi ostrvili na sirotu jagnjad....nije bilo dosta za sve.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

ja verujem,  u njega, on cini cuda, osvaja 9 titula, na razlicitim masinama, to je sigurno bozijih ruku delo  [klanjam_se]  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2015, 20:25
Isti kurac, taèka... ;D :-*  [cheers]

meni je himna "hej sloveni".......

juga

Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2015, 20:22
Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2015, 20:05
Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2015, 15:48
Srboljub i Hrvoje, prijatelja dva  :D
Imao jako dobrog porodiènog prijatelja sa Korèule Hrvoja. Umro je pre par godina, ali taj je bio veæi Srbofil od pola Srba koje znam...
Kaj da ti ka'em, ja sam Hrvat rodjen u Srbiji, pricam srpski, najbolji prijatelj mi Srbin , devojka Srpkinja, i kad odem u Hrvatsku ne osecam se bas kao kod kuce, a kao i ti isto sam veliki Jugonostalgicar, zagovornik bratstva i jedinstva ali jbg ipak nije vise 1985-ta, vec 2015-ta mnoge stvari su se promenile, nadam se da ce buduce generacije da izglade stvari, jer ma koliko se to nekima ne svidja mi smo bratski narodi i uvek cemo to biti, na ovoj planeti nema ni jedan drugi jezik toliko slican srpskom kao hrvatski (90% isti qrac) 
Mnogi su se nadali da æe generacije posle WW II zaboraviti i pomiriti se, ali ne be¹e!