Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: hurricane poslato 10 Jul, 2015, 19:49
...il sam ja poludeo il s vama ne¹to nije u redu..

niko èetnike da pomene...  [neampojma]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]






Boban_m

Citat: Slaninar poslato 10 Jul, 2015, 16:57
Nebitno ¹ta su ti pre radili.
Da li je njemu uopste jasno sta je napisao?

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 06:39
Citat: Slaninar poslato 10 Jul, 2015, 16:57
Nebitno ¹ta su ti pre radili.
Da li je njemu uopste jasno sta je napisao?

Geringa su osudili i obesili, nisu hteli ni da ga streljaju, posle suðenja. Mogli su ga i streljati pre suðenja ¹to se mene tièe. Ali ako zarobi¹ 1000 nemaèkih vojnika, kamo li civila za koje sumnja¹ da su mnogi bili u SS-su, na primer, i onda ih sve pobije¹, e to je svinjarija. I treba da dobije¹ po u¹ima.

A ti nastavi da kuka¹ kako su svi protiv nas, a mi eto ba¹ dobri, ni krivi ni du¾ni. Ja se sla¾em da ima dosta propagande protiv nas, da to nije ba¹ po¹teno. Ali za Srebrenicu i opsadu Sarajeva... pa treba da dobijemo po u¹ima, kad veæ mi nismo sami mogli uhapsiti i osuditi odgovorne za evo 20ak godina veæ koliko smo imali fore.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2015, 07:43
Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 06:39
Citat: Slaninar poslato 10 Jul, 2015, 16:57
Nebitno ¹ta su ti pre radili.
Da li je njemu uopste jasno sta je napisao?

Geringa su osudili i obesili, nisu hteli ni da ga streljaju, posle suðenja. Mogli su ga i streljati pre suðenja ¹to se mene tièe. Ali ako zarobi¹ 1000 nemaèkih vojnika, kamo li civila za koje sumnja¹ da su mnogi bili u SS-su, na primer, i onda ih sve pobije¹, e to je svinjarija. I treba da dobije¹ po u¹ima.

A ti nastavi da kuka¹ kako su svi protiv nas, a mi eto ba¹ dobri, ni krivi ni du¾ni. Ja se sla¾em da ima dosta propagande protiv nas, da to nije ba¹ po¹teno. Ali za Srebrenicu i opsadu Sarajeva... pa treba da dobijemo po u¹ima, kad veæ mi nismo sami mogli uhapsiti i osuditi odgovorne za evo 20ak godina veæ koliko smo imali fore.


Jednostavno je. Ako smatra¹ da si i ti kriv i ako smatra¹ da su sve èinjenice utvrðene. Prijavi se da ide¹ u zatvor da otplati¹ svoj deo krivice. A mo¾da postoje ljudi koji su za to krivi i mo¾da bi trebalo utvrditi istinu i njih osuditi?

A mo¾da bi trebalo utvrditi istinu i ko je pobio silne Srbe u BIH i Hrvatskoj. Koliko ja vidim, po svetskoj pravdi, oni su se skoro svi sami poubijali i proterali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Grci nisu krivi ¹to su u dugovima. Politièari su. Opet, ka¾u da svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje.

Koliko su Nemci krivi za Hitlera? Dobio èovek po¹teno izbore. Opet, kontam da se 90% ljudi ne bi slo¾ilo s onim ¹to su posle radili, posebno logori i ta sranja. Ili misli¹ da bi?

Isto je i ovo. U na¹e ime, za na¹ raèun i sad mi to sve plaæamo. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2015, 09:39
Grci nisu krivi ¹to su u dugovima. Politièari su. Opet, ka¾u da svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje.

Koliko su Nemci krivi za Hitlera? Dobio èovek po¹teno izbore. Opet, kontam da se 90% ljudi ne bi slo¾ilo s onim ¹to su posle radili, posebno logori i ta sranja. Ili misli¹ da bi?

Isto je i ovo. U na¹e ime, za na¹ raèun i sad mi to sve plaæamo. Jebiga.

A gde je problem da se pre tog plaæanja utvrdi raèun?
To je sve ¹to tra¾im. Daj da vidimo ko je ¹ta du¾an, a ne da Srbi na silu "èaste".
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: mareskin poslato 11 Jul, 2015, 10:36
Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2015, 09:39
Grci nisu krivi ¹to su u dugovima. Politièari su. Opet, ka¾u da svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje.

Koliko su Nemci krivi za Hitlera? Dobio èovek po¹teno izbore. Opet, kontam da se 90% ljudi ne bi slo¾ilo s onim ¹to su posle radili, posebno logori i ta sranja. Ili misli¹ da bi?

Isto je i ovo. U na¹e ime, za na¹ raèun i sad mi to sve plaæamo. Jebiga.

A gde je problem da se pre tog plaæanja utvrdi raèun?
To je sve ¹to tra¾im. Daj da vidimo ko je ¹ta du¾an, a ne da Srbi na silu "èaste".


+

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2015, 09:39
Grci nisu krivi ¹to su u dugovima. Politièari su. Opet, ka¾u da svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje.

Koliko su Nemci krivi za Hitlera? Dobio èovek po¹teno izbore. Opet, kontam da se 90% ljudi ne bi slo¾ilo s onim ¹to su posle radili, posebno logori i ta sranja. Ili misli¹ da bi?

Isto je i ovo. U na¹e ime, za na¹ raèun i sad mi to sve plaæamo. Jebiga.
ja polako izvodim zakljucak o tvom mentalnom zdravlju....nastavi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

  Kad bi sutra cela Srbija pala na kolena, priznala genocid u Srebrenici i kolektivno se izvinila za sve zloèine,  da li bi susedne zemlje poput Hrvatske dozvolile prodor srpskih proizvoda na hrvatsko tr¾i¹te, da li bi se sve uni¹tene srpske kuæe na prostoru biv¹e Jugoslavije ponovo izgradile i izbegli Srbi bili doèekani uz osmehe svojih biv¹ih kom¹ija. Ne, prekosutra bi bio isti dan kao ¹to je bio i danas. Izolovati jedan zloèin i proglasiti ga 'bitnijim' od drugih iz bilo kojeg razloga je protivno svim moralnim nacelima. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 11 Jul, 2015, 13:43
  Kad bi sutra cela Srbija pala na kolena, priznala genocid u Srebrenici i kolektivno se izvinila za sve zloèine,  da li bi susedne zemlje poput Hrvatske dozvolile prodor srpskih proizvoda na hrvatsko tr¾i¹te, da li bi se sve uni¹tene srpske kuæe na prostoru biv¹e Jugoslavije ponovo izgradile i izbegli Srbi bili doèekani uz osmehe svojih biv¹ih kom¹ija. Ne, prekosutra bi bio isti dan kao ¹to je bio i danas. Izolovati jedan zloèin i proglasiti ga 'bitnijim' od drugih iz bilo kojeg razloga je protivno svim moralnim nacelima. 

Jeste, to je veoma licemerno od njih. Amerika napraljvena na odva¾nom pionirskom duhu... i genocidu. Engleska se obogatila i napravila kraljevstvo na tome. Mi smo imali slavnu istoriju do tih usranih 90ih. To ¹to smo radili 90ih jeste bilo glupo, ru¾no. Meni tu nema cenkanja - ako ukradem pivo i doðe crni ðavo i ka¾e: "ti si lopov, ukrao si pivo", ja mogu da ka¾em "ko si ti da mi ka¾e¹, ¹ta ti sve radi¹", a mogu i da se zapitam i ka¾em "jebote, jeste, pojeo sam govno". Gleda¹ sebe, poðe¹ od sebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2015, 07:43
Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 06:39
Citat: Slaninar poslato 10 Jul, 2015, 16:57
Nebitno ¹ta su ti pre radili.
Da li je njemu uopste jasno sta je napisao?


Geringa su osudili i obesili, nisu hteli ni da ga streljaju, posle suðenja. Mogli su ga i streljati pre suðenja ¹to se mene tièe. Ali ako zarobi¹ 1000 nemaèkih vojnika, kamo li civila za koje sumnja¹ da su mnogi bili u SS-su, na primer, i onda ih sve pobije¹, e to je svinjarija. I treba da dobije¹ po u¹ima.

A ti nastavi da kuka¹ kako su svi protiv nas, a mi eto ba¹ dobri, ni krivi ni du¾ni. Ja se sla¾em da ima dosta propagande protiv nas, da to nije ba¹ po¹teno. Ali za Srebrenicu i opsadu Sarajeva... pa treba da dobijemo po u¹ima, kad veæ mi nismo sami mogli uhapsiti i osuditi odgovorne za evo 20ak godina veæ koliko smo imali fore.
Nemam problema da ti ponovim, jer tebi je malo reci jednom. Zlocina je bilo na obe strane i smatram da oni koji su cinili zlocine treba da odgovaraju. Ono sto je problematicno u vezi sa onim sto pricas je sto nijednom nisi pomenuo 3500 bratunackih zrtava, od kojih su mnogi bili civili, zene i djeca, svirepo masakrirani. Bas kao i oni koji po Srbiji naricu za Sorosevu dnevnicu. Za taj deo kazes "nije bitno sta su ti cinilii ranije". Da tebi to nije bitno, jasno je iz  mnogih tvojih izjava, i to je tvoj problem. To je potpuno jednako da si za muslimanske zrtve u Srebrenici rekao da nije bitno sto su pobijeni, da ti prevedem na jezik koji razumijes. Da imas imalo zivotne mudrosti znao bi da je to teska uvreda za zrtve, porodice zrtava, kao i sve kojima je stalo. Ne smeta ti cinjenica da za sve zlocine prema Srbima tamo niko nije osudjen, sem Nasera koji je dobio dvije godine, kao da je poplasio prodavnicu, iako optuzbe i dokazi postoje. Evidentno da nisi sposoban da razumijes stradanja i zrtve. Ne moze onda tebi biti zao ni jednih ni drugih zrtava. Empatije nemas, cinjenice ne poznajes. Verglas kao pokvaren mantre koje si naucio iz Pjescanika i slicnih stiva. Usudjes se da meni drzis slovo o onom sto se desilo u i oko Srebrenice, pokusavajuci da mi dokazes Haska verzija ona prava, a ono sto sam prezivio fatamorgana. Vazno je da ti imas stav, sto oprecniji misljenju vecine, to bolje.
Teza da je samo jedna strana zrtva a da na drugoj strani zrtve nisu vazne, donosi mracnu buducnost u kojoj jedna strana nece nikad prihvatiti odgovornost za zlocine koji su pripadnici njene grupe cinili, a druga strana ce ostati vjecito nezadovoljna sa osjecajem nepravde. Ako nije moguce uspostaviti dijalog o tome, istorija pokazuje da se onda racuni namiruju na drugi nacin cim se zato okolonsti stvore ili ih neko drugi proizvede po svojo potrebi i za svoje interese. To je ono cega se ja pribojavam i sto ne bih volio da se ikad vise desi.

Mada, kapiram da ni tebi nije lako. Crno nosis a u zene te ne racunaju.


OKi

@Boban_m
Svaaka ti je na mestu .   [thumb_up]

+

mali_zmaj

ja sam samo za to da se zrtve tretiraju isto sa svih strana,i da se utvrdi tacna istina,samo to,nemojte minusirati slaninicu,on je ok. decko,samo je malo bio daleko od svega ovoga,i umrli je jugoslaven,kako sam ja skontao. ali te juge vise nema jebiga. da je sta valjala ne bi je mi tako lako razjebali.... evo naslo se par budala pa gadjali vucica kamenjem...,mislim razumijete ko je tu zadojen mrznjom... treba se zivjeti ovdje i sagledavati situaciju odavde,i onda nesto komentarisati. nije svejedno vjerujte mi. vucic nije moj premijer,ali i da je dodik ili cvijanoviceva bila tamo prosli bi jos gore.... ma ovo je sve bosanski lonac,al ne onaj dobar bogat i pun ukusa,vec gorak i pokvaren...ustajao ... da se poetski izrazim... ajd stampa stampa i o staniji,i onoj ajfon,i onoj lamburgini,ferari jebem li ga,man te se politike.. samo budite malo oprezni... za vase bolje...
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2015, 00:35
Citat: hurricane poslato 10 Jul, 2015, 19:49
...il sam ja poludeo il s vama ne¹to nije u redu..

niko èetnike da pomene...  [neampojma]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]





e malo sutra,vikali su vucicu da je cetnik!! eto vidis da su cetnici uvjek tu,vrebaju!!!!   ;D
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Ubise nam predsednika.....pickousti popio preko picke...tako mu i treba kad hoce da se cepi evropi i americi....balije su to...sa njima se moze samo na jedan nacin....vekovima dokazivano.....
Nazalost jos ce pickousti postati mucenik....

http://srbijapress.com/incident-u-potocarima-vucic-napadnut-od-muslimanske-rulje-video/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

E, nek' su ga. Trebalo je i vi¹e.

OKi


ЯЭВОЛУТИОН

navijaci zvani "zene u crnom".....za koji tim oni navijaju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
Nemam problema da ti ponovim, jer tebi je malo reci jednom. Zlocina je bilo na obe strane i smatram da oni koji su cinili zlocine treba da odgovaraju. Ono sto je problematicno u vezi sa onim sto pricas je sto nijednom nisi pomenuo 3500 bratunackih zrtava

Zato ¹to o tome ne prièamo. Nisam pomenuo ni Vijetnam, jebiga. Prièamo o Srebrenici, koliko sam ja razumeo.

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
, od kojih su mnogi bili civili, zene i djeca, svirepo masakrirani. Bas kao i oni koji po Srbiji naricu za Sorosevu dnevnicu. Za taj deo kazes "nije bitno sta su ti cinilii ranije". Da tebi to nije bitno, jasno je iz  mnogih tvojih izjava,

Sad lepo i povuci vodu. Nisi ogranièen, razumeo si ¹ta hoæu da ka¾em. Ili treba i ja tebi da crtam?

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
i to je tvoj problem. To je potpuno jednako da si za muslimanske zrtve u Srebrenici rekao da nije bitno sto su pobijeni, da ti prevedem na jezik koji razumijes.

Opet se pravi¹ glup? To je kao da sam rekao za Bratunac: nije va¾no Sarajevo, to ne opravdava Bratunac. Ili bilo koji drugi zloèin. Jedno je ubiti u besu, drugo je kad ubije¹ 1000 ljudi, zarobljenih.

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
Da imas imalo zivotne mudrosti znao bi da je to teska uvreda za zrtve, porodice zrtava, kao i sve kojima je stalo.

Evo, sad æu se usrati u sopstvene gaæe od patetike. Meni je ¾ao svih ¾rtava i muka mi je od svih pljaèka¹a i ratnih pasa koji su svima ovde zagorèavali ¾ivot... i jo¹ uvek. Pisao sam vi¹e puta da je Oriæevo suðenje za mene najoèiglednije obesmi¹ljavanje celog Ha¹kog tribunala - tu se najjasnije vidi da je to sve isto svinjarija.

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
Ne smeta ti cinjenica da za sve zlocine prema Srbima tamo niko nije osudjen, sem Nasera koji je dobio dvije godine, kao da je poplasio prodavnicu, iako optuzbe i dokazi postoje. Evidentno da nisi sposoban da razumijes stradanja i zrtve.

Evidentno ne ume¹ shvatiti su¹tinu napisanog. Funkcionalna nepismenost?

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 16:58
Mada, kapiram da ni tebi nije lako. Crno nosis a u zene te ne racunaju.

Za razliku od tebe?  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen