Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


mali_zmaj

lazes tico!! trao si djecu!! trcao deset kilometara,bio obrijan i osisan!!!  he he he

ja iz vojske nosim dobre uspomene,a u koje vrijeme sam je sluzio i gdje..,srecom rat zavrsen malo nakon mog odlaska u vojsku,u mom slucaju u MUP..specijalna brigada policije.... ali sve u svemu nikad zazalit necu zbog toga!! tad shvatis,ko je covjek,ko nije,kakvi su Romanijci,a kakvi Hercegovci,Kupusari,Krajisnici i ostali.. nikad se nisam vise smijao nego tada,trista budala pod jednim krovom,mislim... trcali smo do besvjesti,ojela mi se guza sto bi rekao mali debeli u Tito i JA,ali sve u svemu sam uzivao, naucio sam svoje granice i kolike su,upoznao ljude,naucio se postivanju starijih..ma koliko oni nekad mozak ispirali.. ma svasta nesto..,ko nije probao zajebo se i izgubio puno!! to je moje misljenje,masa ljudi ima suprotno,al eto!!!   :)
jin-jang



eclipse4

neznam gde da metnem ni ovo.....

Pre desetak dana desio se interesantan dogaðaj u Albaniji, u muzeju Skenderbega u Kruji.

Jedan moj prijatelj rekao mi je da æe iæi poslom u Albaniju, i ja mu ka¾em da obavezno poseti muzej Skenderbega i objasnim mu ko je bio Skenderbeg.

I on ode u Albaniju i poseti muzej Skenderbega. I kustos muzeja im obja¹njava ko je bio Skenderbeg, ovo, ono, a ovaj moj prijatelj ga pita (ono ¹to sam ga ja nauèio):

"A gde su sahranjeni Skenderbegov roðeni brat i otac?"

A ovaj proguta knedlu pa ka¾e: "…u srpskom manastiru Hilandar."

A ovaj opet pita: "A za¹to tamo?"

A kustos ka¾e: "Pa znate, Skenderbeg i njegova porodica su bili veliki dr¾avnici, pa su imali dobre odnose sa drugim narodima."

A ovi ljudi u grupi, bilo je tu i ©vajcaraca i Nemaca i "crnogoraca", slu¹aju i èude se ¹ta prièa kustos, pa pitaju ovog mog druga: "Kako to da su oni sahranjeni u srpskom manastiru?"

A moj prijatelj im ka¾e: "Pa oni su bili Srbi, pravoslavni monasi."



Ovi ljudi su bili ¹okirani, a moj prijatelj takoðe, jer nije mogao da veruje da cela dr¾ava Albanija egzistira na falsifikovanoj istoriji, na la¾i. Nije to ni¹ta novo. Na la¾i i falsifikovanoj istoriji egzistiraju i druge banana dr¾ave, kao Hrvatska, Makedonija, BiH... koje su papske tvorevine, kao i Albanija."

ЯЭВОЛУТИОН

koliko je secam iskander...iodnosno gracka varijanta imena aleksandar.....djuradj kastriota...od kastriota srpskih plemica.....skadar na bojani.....cela istorija je falsifikovana posle drugor svetskog rata....
inace iskader nadimak je dobio od grka....znaci...zastitnik ljudi......otkad su sitari branili bilo koga drugog
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


goranvojska

+ja protiv eu a za rusiju.uraaaaaaaaaaaaa

Hohštapler

...ne¹to mi se èini posle juèera¹njeg referenduma da æe Grci jako brzo da dobiju "demokratiju"... amerikan stajl... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

pet godina zatvora ako registruje¹ bez tehnièkog?

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/572951/Pet-godina-robije-za-registraciju-bez-tehnickog-pregleda

U ovoj dr¾avi se isplati da si ubica, silovatelj, razbojnik, pljaèka¹...
nema ¹anse da dobije¹ ovoliku kaznu zatvora.

Hurricane

PSST!

Vest je tako i smi¹ljena da se digne pra¹ina oko toga, kao tamo je neki èovek po imenu Vuk D. ¾alio se ¹to su mu registrovali bez tehnièkog..

Va¾i aha, pa trebali su odma njega drukaru na robiju i novinara tog koji ga nije prijavio i koji ga ¹titi seme im bre jebem prodano..

ZA registraciju bez tehnièkog  [cheers]


eclipse4

#14012

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Jul, 2015, 09:06
...ne¹to mi se èini posle juèera¹njeg referenduma da æe Grci jako brzo da dobiju "demokratiju"... amerikan stajl... ;)


Oce kurac nema nista od toga......sa njima je lako manipulisati.....sem tog mora...niceg ni nemaju.americka demokratija bez metka bi tu urodila velikim plodovima.samo je amera bas briga dal je pod njim ili eu to je isto....u stvari...vise mu odgovara da je pod eu jer je manja obaveza amera...

Joker

Pa sta znam... Nekad moras da sprovodis demokratiju i kada nema resursa... Ovi su povukli nogu.. Sada tek ide igranka...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

Da ono najgore sto moze biti je potplacivanje opozicije nesto slicno kao kod nas kad se isterao Milosevic sa vlasti.
Nego kazem grci su u jakoj buli,malo ce novca resiti sve....spustice gace sigurno kao sto je putin spustio svojoj zemlji....na karju se obrukao i pozvao onog pavijana obamu i cestitao mu dan nezavisnosti....mora da je i obama njemu cestitao na tolikim mrtvim ruskim decama na Donbasu!

dzimika

ne mora nikakav metak da radi, dovoljno da im uvedu sankcije i automatski im more postaje bezvredno

ЯЭВОЛУТИОН

1. zasto radni sat nemca kosta vise nego radni sat grka......jer oni vode igranku
2, zasto su cene iste ili priblizno iste a plate nisu....logikom stvari cene stvara ponuda i potraznja....ako nema para manje cene
3. neka tamo banka (centralna evropska ili americka) nastampa pare koliko tebi treba kredita....pare su bez pokrica...oni tebi daju nesto sto nemaju...i onda ti obracunavaju kamatu a pri tome da bi dobio kredit moras da sastavis potrebe po njihovim zahtevima....njihove firme da odrade posao i naplate ga a ti posle vracas dugove.
4. kad uzmes kredit od rusa ili kineza ...ti zaista dobijes neku vrednost, ali samo u slucaju da dizes kredit u zlatu...u dolarima i evrima i oni ti pustaju maglu.
5. svi su oni znali da je nerealno da grci vrate kredite a ipak su im davali....sto kredite nisu osigurali pa onda osiguranje nek to isplacuje....

Grci ako jos malo spuste cene mogu sankcije da im uvode koliko hoce.....vecina hotela vise aktegorije je u vlasnistvu stranaca 50 %
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle



ЯЭВОЛУТИОН

a jel ima jos neki dodatak za nas rome......recimo za boju koze....oni cnji trebaju da dobiju jos neki dodatak.....da se okupaju da budu kao i svi drugi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11