Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

#13882
Citat: balcan girl poslato 16 Jun, 2015, 18:23
koja aleksandra?
Ne moras da nosis stikle na bajku  ;D

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Sta bi sa njenom Kawom, jel su nasli ko joj ukrao?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Koliko ja znam nisu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

kako je moguce da mi je promaklaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'( :'( ovu aleksandru nisam upoznala, upoznala sam kolibarku i drugu sandru iz mc srem ni one ne voze u stiklama :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Nisi imala gde da je vidis, devojka se vozala po Bg-u ;) Evo ti jos jedna da paris oci  :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

pa dobro free kad dodjem u bg moras da me upoznas sa njom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

                         Udri po sirotinji !!

Za pun rezervoar Slovenac radi 4,0 sata, Srbin èetiri dana

http://vesti.mojauto.rs/Aktuelne-vesti/568112/Za-pun-rezervoar-Slovenac-radi-40-sata-Srbin-cetiri-dana?ref=fbblic
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 17 Jun, 2015, 03:07
                         Udri po sirotinji !!

Za pun rezervoar Slovenac radi 4,0 sata, Srbin èetiri dana

http://vesti.mojauto.rs/Aktuelne-vesti/568112/Za-pun-rezervoar-Slovenac-radi-40-sata-Srbin-cetiri-dana?ref=fbblic

Treba da smanjimo rezervoare i re¹en problem ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: penzos poslato 16 Jun, 2015, 23:37
Prona¹li 0,9gr marihuane, 0,6gr ha¹i¹a,... mora da je nekome ispalo  [joint]
http://www.niskevesti.rs/index.php/hronika/item/3713-nezapamcena-akcija-niske-policije#.VX6fb1MInIs.facebook

Meni ovo samo govori kolika je kriza. Malo droge i jedan no¾. Dok sam ja bio mlaði bolje se ¾ivelo. Droga na kilo, no¾evi i pi¹tolji na sve strane. Propadamo polako, ali sigurno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu



MIGE


Lazic

#13894
Citat: Ivicat poslato 17 Jun, 2015, 11:34
Iako mnoge boli uvo za ove stvari:

 Та деца из Бара су пребијана само зато што су Срби и што одбијају да буду Монтенегрини…
Mene boli du¹a a ne uvo... Nikda se nisam smatrao ektremnim u bilo kom pogledu, ali za 40+ godina sam do¾iveo da nas cene i do¾ivljavaju kao prijatelje, Bokelji(¹ta god bili, moraæe nekako mali Nakiæenoviæ to da objasni), muslimani, Maðari, ©iptari, Hrvati, èak i Slovenci i Cigani, samo ne Srbi i od Srba nastali, da mislim na iskompleksirane ðetiæe(daleko bilo da u su svi takvi, veæina su carevi nad carevima)... Ne kapiram kojim zlom je zara¾en ovaj prostor, Srbi biju Srbe i jo¹ ih liferuju "lojalnim" ©iptarima u Ulcinj da ih oni biju... Lepo prièam godinama, ovde treba sterilizacija termonuklearnom bombom od bar 15-20 megatona. Iznervirao sam se u tri lepe...

freepartyman

Sta se cudis uvek su najektremniji hrvati i muslimani, bila upravo deca iz mesovitih brakova. Onda idu u jos vecu mrznju iz kompleksa,zeljna nekog dokazivanja..Sto kaze Vuk Draskovic  u knjizi noz, nema boljeg turcina od poturcenog srbina.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Niti èistijeg genetski... Kom¹inica iz zgrade, visoka, plava, plavooka, lepa da stane mozak, tusko ime i prezime, roditelji fizièki su¹ta suprotnost, lièe na Turke... Razlika je ¹to su vrlo svesni svog porekla i divna ljudska biæa i vole Srbe vi¹e nego ¹to Srbi vole Srbe... FUUUUUJ, grozni smo...

Tatica

Јел' зове на туфахије?

Bori¹a

aha, kaze mu would you like tufakju [rofl]

Lazic

Citat: Tatica poslato 17 Jun, 2015, 20:45
Јел' зове на туфахије?
Ne znam ¹ta je to, ali ako je ovo ¹to ka¾e Borko, hoæu da je tufakjem... [rofl] [rofl] [rofl]