Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

sveukupna, celovita izdaja na svakom koraku u svakom segmentu.

monsterbnt

Citat: Ivicat poslato 15 Jun, 2015, 13:49
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/567812/Stojanovic-Pitanje-genocida-u-Srebrenici-je-svetsko-pitanje

Moze li neko da mi objasni sta ovo znaci:

CitatTo je bio prvi genocid izvr¹en na evropskom tlu i u¾asan udarac za èitav svet.

To znaci da je javljaju obicni papci koji veze nemaju sa istorijom...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane

...pukla i EU skroz, najskuplji kupljeni auto 51000 EUR u Italiji

pa kod mene na parkingu ispred zgrade imaju 2 takva, i jo¹ 3 nova Audija po 40kEUR i jedan Merc od 60-70kEUR

sad æe Talijani u migraciju kod nas  [panic]

http://vesti.mojauto.rs/Testovi/567842/Italijani-prosle-godine-placali-automobile-18500-evra


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Tatica


ЯЭВОЛУТИОН

zasto je 2000 poginulih civila u Srbiji za vreme nato bombardovanja manje bitno od pogibije 7500 ljudi u srebrenici...od kojih je mozda 2000 civila...ostali su balije koji su stradali u vise navrata u borbama oko srebrenice....za vreme samog ciscenja srebrenice tih par nedelja stradalo je navodno 2000 civila....ako naprave rezoluciju da je izvrsen genocid nad mudzahedinima, to bi moglo i da se prihvati...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Mene zanima ¹ta se desilo u Djakovu, Jadovnom, Jasenovcu, Jastrebarskom, Staroj Gradi¹ki, Banjici, Sajmi¹tu... i mnogim drugim logorima smrti... Au¹vic, Mathauzen... tu nije izvr¹en genocid ? ©ta èemo, sa masovnim ubistvima i progonom Srba iz Hrvatske i sa Kosova i Metohije? ©ta æemo sa bombardovanjem izbeglièkih kolona?... To nije bio genocid?

mareskin

Citat: juga poslato 16 Jun, 2015, 08:19
Mene zanima ¹ta se desilo u Djakovu, Jadovnom, Jasenovcu, Jastrebarskom, Staroj Gradi¹ki, Banjici, Sajmi¹tu... i mnogim drugim logorima smrti... Au¹vic, Mathauzen... tu nije izvr¹en genocid ? ©ta èemo, sa masovnim ubistvima i progonom Srba iz Hrvatske i sa Kosova i Metohije? ©ta æemo sa bombardovanjem izbeglièkih kolona?... To nije bio genocid?

Oèigledno se definicije genocida razlikuju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Kao i sve ostalo i ovo je selektivno. Za nekoga va¾i, za nekoga ne.

Dukags

A ¹to i da ne zahtevaju kad na¹a vlast bez pogovora ispunjava sve ¹to oni napolju i pomisle...
Onda d¾aba svaka prièa.

mrle

Citat: Dukags poslato 16 Jun, 2015, 09:46
A ¹to i da ne zahtevaju kad na¹a vlast bez pogovora ispunjava sve ¹to oni napolju i pomisle...
Onda d¾aba svaka prièa.

govorim JA: IZDAJA!!!

Dukags

#13852
Citat: mrle poslato 16 Jun, 2015, 09:48
Citat: Dukags poslato 16 Jun, 2015, 09:46
A ¹to i da ne zahtevaju kad na¹a vlast bez pogovora ispunjava sve ¹to oni napolju i pomisle...
Onda d¾aba svaka prièa.

govorim JA: IZDAJA!!!
Nije, to je puna kooperativnost na¹e vlasti, za uzvrat otvoriæe nam jo¹ jedno "novo poglavlje" u eventualnim pregovorima za jo¹ eventualniji ulazak u uniju.


ЯЭВОЛУТИОН

stani....mene niko nije pita dali hocu u erotsku zadnjicu......refernedim pa onda....kako oni mogu da potpisuju pristupne papire i otvaraju poglavlja a ja necu u startu....bio tamo i nista mi se ne svidja...i ovde mi se sve manje svidja....proglasicu nezavisnost od evropske srbije pa ce da vide oni....kazu imaju 50 i neki procenat ljudi koji hoce u evropsku zadnjicu....od toga imaju veliki procenat intelektualaca tipa Mimi Oro i slicnih, kojima je neko dao pravo glasa....s vremena na vreme odgledam kod drugara neki kviz....studenti u nekom zlatnom krugu...koliko oni pojma nemaju....u koju su oni skolu isli i ko im je dao pravo glasa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Jun, 2015, 12:26
stani....mene niko nije pita dali hocu u erotsku zadnjicu......refernedim pa onda....kako oni mogu da potpisuju pristupne papire i otvaraju poglavlja a ja necu u startu....bio tamo i nista mi se ne svidja...i ovde mi se sve manje svidja....proglasicu nezavisnost od evropske srbije pa ce da vide oni....kazu imaju 50 i neki procenat ljudi koji hoce u evropsku zadnjicu....od toga imaju veliki procenat intelektualaca tipa Mimi Oro i slicnih, kojima je neko dao pravo glasa....s vremena na vreme odgledam kod drugara neki kviz....studenti u nekom zlatnom krugu...koliko oni pojma nemaju....u koju su oni skolu isli i ko im je dao pravo glasa....

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.

Winston Churchill


Hteli smo demokratiju? Nije valjao socijalizam?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

A taj isti "socijalizam" je smenio monarhiju, gde se bar znalo ko ¹ta mo¾e i sme da radi.

mrle


Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Jun, 2015, 12:37
A taj isti "socijalizam" je smenio monarhiju, gde se bar znalo ko ¹ta mo¾e i sme da radi.

I srpski seljak i radnik je ¾iveo kao... radilo se od jutra do mraka za bednu platu. Zato su i poèele radnièke revolucije i komunizam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: mrle poslato 15 Jun, 2015, 13:56
sveukupna, celovita izdaja na svakom koraku u svakom segmentu.

da li æe tra¾iti od Rusije da stavi veto?
IZDAJA!!!

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/568048/Evropski-poslanici-slozni-o-novoj-rezoluciji-o-Srebrenici