Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Samo zaboravljaju jednu bitnu stvar..... Sva infrastruktura elektro vojvodine je podignuta i finansirana od strane EPS...
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ma jooook....ovi novi vojvodjani sami digli....i to sve iz sopstvenih sredstava....i most preko dunava i onaj u novom sadu....sve to iz sredstava razvojne banke vojvodine....
Ja nikako da objasnim ljudima da ima hrana jeftinije da se kupi nego sto nas seljak moze da proizvede...ne ulazim u kvalitet....i da Srbiji je Vojvodina teret....a od toga se bogate kojekakvi Miskovici.....oni samo na ovom trzistu mogu da prodaju to sto prodaju po toj ceni....i gledaju kao da izbuse neku rupu u zakonu kako bi namakli jos koji evro ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2015, 16:53
ovo mi je stiglo na mail:


http://peticija.vojvodjanskapartija.org.rs/


Sredstva Elektrovojvodine su 300.000.000 $ a gubici Elektro Srbije 200.000.000 $ zbog nenaplativosti dugova???

Ako nam je otmu Beogradu ostaje 100.000.000 $ za jebeni projekat "Beograd na vodi".

Ja sam potpisao!

A za koga si ti glasao? Ja za ove nisam. I meni se sere od Beograda na 'lebu i vodi. Ne ide to Beogradu nego raznoraznim tajkunima i jebenim politièarima. Beograd i beograðani æe, kao i do sada, videti kurac a ne pare od Elektrovojvodine.

eclipse4

nismo se razumeli :)

link i sve ono zelenim slovima mi je stiglo na mail,nisam ja glasao ni za koga.....ja bih ucestvovao u nekoj peticiji ali ako bi ona glasila "peticija za isterivanje pickoustog s vlasti" ili "peticija za apsanu svih politicara srbije"

mi¹ko_kolo

Izvinjavam se, pogre¹no protumaèeno. Mislio sam da si ti potpisao. A ti, "vojvoðaneri" ¹to bi rekao Farbach, samo misle o Beogradu i kako æe beograðani ne¹to da im otmu a ne razmi¹ljaju da su i oni deo politièara poslali za Beograd.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Jun, 2015, 19:40
Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2015, 16:53
ovo mi je stiglo na mail:


http://peticija.vojvodjanskapartija.org.rs/


Sredstva Elektrovojvodine su 300.000.000 $ a gubici Elektro Srbije 200.000.000 $ zbog nenaplativosti dugova???

Ako nam je otmu Beogradu ostaje 100.000.000 $ za jebeni projekat "Beograd na vodi".

Ja sam potpisao!

A za koga si ti glasao? Ja za ove nisam. I meni se sere od Beograda na 'lebu i vodi. Ne ide to Beogradu nego raznoraznim tajkunima i jebenim politièarima. Beograd i beograðani æe, kao i do sada, videti kurac a ne pare od Elektrovojvodine.

stani bre...zar nije bio prosle godine Beograd na vodi....a zamolo i novi sad na vodi...pa bese jos nesto na vodi i pod vodom....Svi misle da u tudjini govno manje smrdi i da nekako svi bolje zive zato sto njega kradu....jedini nacin da neko bolje zivi a da ti to platis je da te pokradu ...drzave to rade tako sto ratuju i pljackaju...odvajkada....cak i ako izgubis rat to sto si opljackao nikad ne vratis svima...jer neke i pobijes, nesto ti oproste....pa nemci da su platili svu ratnu odstetu (koju su namirili samo amerikanci i englezi otimanjem nemackih firmi i ehnologije) nebi se digli ni za milion godina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jun, 2015, 18:18
Ma jooook....ovi novi vojvodjani sami digli....i to sve iz sopstvenih sredstava....i most preko dunava i onaj u novom sadu....sve to iz sredstava razvojne banke vojvodine....
Ja nikako da objasnim ljudima da ima hrana jeftinije da se kupi nego sto nas seljak moze da proizvede...ne ulazim u kvalitet....i da Srbiji je Vojvodina teret...


Ja to isto prièam.  :)

Dosta toga je dignuto od samodoprinosa, pa posle oduzeto da pripadne BG-u. Za sam EPS nisam siguran. To dok je Vojvodina jo¹ imala industriju. Od 1990. se samo krèmi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Izvini, kom Beogradu?! Da li ja imam ièega vi¹e zbog toga? Kao i ti ili bilo koji drugi obièan graðanin ove zemljice, dobili su beograðani  [srednjiprst]. Jebo te, dosta mi je poistoveæivanja svih nas sa jebenim lopu¾ama na vlasti. Beograd, pa Beograd... A gomilu njih ste vi poslali u Beograd da nam svima kroje kapu.

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jun, 2015, 14:50
Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Jun, 2015, 19:40
Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2015, 16:53
ovo mi je stiglo na mail:


http://peticija.vojvodjanskapartija.org.rs/


Sredstva Elektrovojvodine su 300.000.000 $ a gubici Elektro Srbije 200.000.000 $ zbog nenaplativosti dugova???

Ako nam je otmu Beogradu ostaje 100.000.000 $ za jebeni projekat "Beograd na vodi".

Ja sam potpisao!

A za koga si ti glasao? Ja za ove nisam. I meni se sere od Beograda na 'lebu i vodi. Ne ide to Beogradu nego raznoraznim tajkunima i jebenim politièarima. Beograd i beograðani æe, kao i do sada, videti kurac a ne pare od Elektrovojvodine.

stani bre...zar nije bio prosle godine Beograd na vodi....a zamolo i novi sad na vodi...pa bese jos nesto na vodi i pod vodom....Svi misle da u tudjini govno manje smrdi i da nekako svi bolje zive zato sto njega kradu....jedini nacin da neko bolje zivi a da ti to platis je da te pokradu ...drzave to rade tako sto ratuju i pljackaju...odvajkada....cak i ako izgubis rat to sto si opljackao nikad ne vratis svima...jer neke i pobijes, nesto ti oproste....pa nemci da su platili svu ratnu odstetu (koju su namirili samo amerikanci i englezi otimanjem nemackih firmi i ehnologije) nebi se digli ni za milion godina...

Beograd na vodi VS Motordrom u Loznici  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

Citat: njanja poslato 15 Jun, 2015, 12:15
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jun, 2015, 14:50
Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Jun, 2015, 19:40
Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2015, 16:53
ovo mi je stiglo na mail:


http://peticija.vojvodjanskapartija.org.rs/


Sredstva Elektrovojvodine su 300.000.000 $ a gubici Elektro Srbije 200.000.000 $ zbog nenaplativosti dugova???

Ako nam je otmu Beogradu ostaje 100.000.000 $ za jebeni projekat "Beograd na vodi".

Ja sam potpisao!

A za koga si ti glasao? Ja za ove nisam. I meni se sere od Beograda na 'lebu i vodi. Ne ide to Beogradu nego raznoraznim tajkunima i jebenim politièarima. Beograd i beograðani æe, kao i do sada, videti kurac a ne pare od Elektrovojvodine.

stani bre...zar nije bio prosle godine Beograd na vodi....a zamolo i novi sad na vodi...pa bese jos nesto na vodi i pod vodom....Svi misle da u tudjini govno manje smrdi i da nekako svi bolje zive zato sto njega kradu....jedini nacin da neko bolje zivi a da ti to platis je da te pokradu ...drzave to rade tako sto ratuju i pljackaju...odvajkada....cak i ako izgubis rat to sto si opljackao nikad ne vratis svima...jer neke i pobijes, nesto ti oproste....pa nemci da su platili svu ratnu odstetu (koju su namirili samo amerikanci i englezi otimanjem nemackih firmi i ehnologije) nebi se digli ni za milion godina...

Beograd na vodi VS Motordrom u Loznici  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jel vec gotova staza u Loznici ?!  :o
Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

isto kao Beograd na vodi... kod celavog je kamen temeljac  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

Citat: njanja poslato 15 Jun, 2015, 12:22
isto kao Begograd na vodi... kod celavog je kamen temeljac

Sad ne razumem nista, Beograd jeste na vodi, znaci i da je gotova staza u Loznici ?!
Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

Citat: Conti-Moto poslato 15 Jun, 2015, 12:23
Citat: njanja poslato 15 Jun, 2015, 12:22
isto kao Begograd na vodi... kod celavog je kamen temeljac

Sad ne razumem nista, Beograd jeste na vodi, znaci i da je gotova staza u Loznici ?!

zaboravio si leba,pa je onda na vodi...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

Ma nema veze, kako god ...
Bilo bi lepo da mi javite kad se bude islo organizovano na Motodrom u Loznici, hocu i ja da jurim po stazi !
Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

ti da doniras gume kada bude staza,a ne da te hvalimo na sva zjala  :-* :-* [srce] [srce] [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

Citat: njanja poslato 15 Jun, 2015, 12:33
ti da doniras gume kada bude staza,a ne da te hvalimo na sva zjala  :-* :-* [srce] [srce] [srce]

[yahoo] [yahoo] [yahoo]
Novo !!!
Conti ROAD !!

3006

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Jun, 2015, 09:46
Izvini, kom Beogradu?! Da li ja imam ièega vi¹e zbog toga? Kao i ti ili bilo koji drugi obièan graðanin ove zemljice, dobili su beograðani  [srednjiprst]. Jebo te, dosta mi je poistoveæivanja svih nas sa jebenim lopu¾ama na vlasti. Beograd, pa Beograd... A gomilu njih ste vi poslali u Beograd da nam svima kroje kapu.
Beograd je Srbija na maloj kvadraturi. Plus neke okolne dr¾ave koje ne mogu oèima da nas gledaju (centar je pun Crnogoraca). Najmanje je Beograðana u Beogradu.
Osim toga, ozbiljnije pare koje neko ukrade na kraju i ne zavr¹e u Beogradu, veæ napolju.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Jun, 2015, 09:46
Izvini, kom Beogradu?! Da li ja imam ièega vi¹e zbog toga? Kao i ti ili bilo koji drugi obièan graðanin ove zemljice, dobili su beograðani  [srednjiprst]. Jebo te, dosta mi je poistoveæivanja svih nas sa jebenim lopu¾ama na vlasti. Beograd, pa Beograd... A gomilu njih ste vi poslali u Beograd da nam svima kroje kapu.

Zna¹ da kad ka¾em Beograd, mislim ba¹ na tebe i burazera s Banovog brda. Di su novci?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Sto volim praznike kada Beogradjani odu svojim kucama,bude pust grad :) Elem nije bitno ko je rodjen u Beogradu. Problem je u pridoslicama koji donose svoje selo sa sobom i nece da se aklimatizuju. Znam gomilu  ljudi koji nisu iz Beograda a vole i paze vise ovaj grad i veci su Beogradjani nego oni sto su rodjeni ovde. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/567812/Stojanovic-Pitanje-genocida-u-Srebrenici-je-svetsko-pitanje

Moze li neko da mi objasni sta ovo znaci:

CitatTo je bio prvi genocid izvr¹en na evropskom tlu i u¾asan udarac za èitav svet.