Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic



Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2015, 00:53
Neverovatno...

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/566369/Srpska-kompanija-trazi-da-im-zalozis-sopstveni-stan-da-bi-dobio-posao

©ta da ti prièam. Devojka tra¾i posao ovih dana pa je bilo bisera:

Za rad u kafiæu, posao konobara, tra¾e CV i MOTIVACIONO PISMO.  Pokidao sam se od smeha.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

CV mi je i ok ali motivaciono pismo nisam nikad razumeo...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 10 Jun, 2015, 12:17
CV mi je i ok ali motivaciono pismo nisam nikad razumeo...
Da gazda proceni tvoje dupeuvlakaèke sposobnosti pre nego ¹to te vidi...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2015, 12:44
Citat: bigbad86 poslato 10 Jun, 2015, 12:17
CV mi je i ok ali motivaciono pismo nisam nikad razumeo...
Da gazda proceni tvoje dupeuvlakaèke sposobnosti pre nego ¹to te vidi...

Ali za rad kao KONOBAR?!?  U kafiæu. Joooj, majko. Ne znam ni ¹ta napisati? ®elim da podignem temperaturu èaja i spustim temperaturu piva svojim radom?!? :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Sta moze da te motovise za rad u kaficu? Samo baksis, nista drugo.

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 10 Jun, 2015, 13:49
Sta moze da te motovise za rad u kaficu? Samo baksis, nista drugo.

Osmeh zadovoljnog gosta je najveæa nagrada.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


kosta92

Ja cuo malo pre sirene, jos uvek prozuji po koja, al nisam cuo eksploziju !!!  starsno jbt ! po slikama je bas eksplodirao na stanici kod Belisima i posle se zaustavio kod semafora!! jezivo !
Sam biras kako zivis ! :)

MIGE

Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 17:35
Ja cuo malo pre sirene, jos uvek prozuji po koja, al nisam cuo eksploziju !!!  starsno jbt ! po slikama je bas eksplodirao na stanici kod Belisima i posle se zaustavio kod semafora!! jezivo !

gresis...na slikama se vidi da je auto bio parkiran na uglu kirovljeve I turgenjevljeve a telo je odletelo do picerije,nekih 50 metara

kosta92

Citat: MIGE poslato 10 Jun, 2015, 17:39
Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 17:35
Ja cuo malo pre sirene, jos uvek prozuji po koja, al nisam cuo eksploziju !!!  starsno jbt ! po slikama je bas eksplodirao na stanici kod Belisima i posle se zaustavio kod semafora!! jezivo !

gresis...na slikama se vidi da je auto bio parkiran na uglu kirovljeve I turgenjevljeve a telo je odletelo do picerije,nekih 50 metara

moguce, moja greska, video sam delove tu kod picerije pa predpostavio da je tu puko i otkotrljao se dole... znaci bas ga je raznela !
Sam biras kako zivis ! :)

MIGE

Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 17:53
Citat: MIGE poslato 10 Jun, 2015, 17:39
Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 17:35
Ja cuo malo pre sirene, jos uvek prozuji po koja, al nisam cuo eksploziju !!!  starsno jbt ! po slikama je bas eksplodirao na stanici kod Belisima i posle se zaustavio kod semafora!! jezivo !

gresis...na slikama se vidi da je auto bio parkiran na uglu kirovljeve I turgenjevljeve a telo je odletelo do picerije,nekih 50 metara

moguce, moja greska, video sam delove tu kod picerije pa predpostavio da je tu puko i otkotrljao se dole... znaci bas ga je raznela !
ma neam pijima ni ja ,sad procitah da je momak provalio slucajno da je bomba ispod,pa je pokusao da bezi,auto eksplodirao I otisao nizbrdo gde se I zakucao u par automobile...jbg,ne znam ni ja koja je prava istina

kosta92

realno istinu nikad niko ne kaze ! a ovo vreme tj. nevreme ima da im unisti istragu ! :P
Sam biras kako zivis ! :)

MIGE

Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 18:26
realno istinu nikad niko ne kaze ! a ovo vreme tj. nevreme ima da im unisti istragu ! :P
realno...
nego,ja sinoc jeo u mc girosu preko puta belisima.....a inace svaki dan prolazim tuda,danas sam kasnio pa nisam prosao u to vreme kolima  :o

kosta92

cuo sam da sad imaju i neke burgere nisam skoro bio?! ihh sunce ti, fala bogu sto si kasnio !!! :P
Sam biras kako zivis ! :)