Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo proslava punoletstva.....prava stvar....ko se do tad nije jebo nema sta da slavi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jun, 2015, 09:11
...aj sad...
Makinjo i ja planirali 19. juna u Sarajevo na moto skup... kontam da æe sad biti napeto....
ide¹ u Istoèno Sarajevo,tj. srpski dio tako da ne mora¹ brinuti,e sad ako ti zine dupe za æevape kod ®elje ili  Ferhatoviæa na Bar¹èar¹iji.......!!?   ;)
jin-jang

Bori¹a

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jun, 2015, 12:14
samo proslava punoletstva.....prava stvar....ko se do tad nije jebo nema sta da slavi.

ja sam za 17ti, zato 18ti nisam ni pravio :D [rofl]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

zasto....ko ih jebe...ako hoce da im dete peva one splacine trbali bi unapred da plate 10000 evra u humanitarne svhe...jer ono nije humano i steti zdravlju nacije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jun, 2015, 22:57
zasto....ko ih jebe...ako hoce da im dete peva one splacine trbali bi unapred da plate 10000 evra u humanitarne svhe...jer ono nije humano i steti zdravlju nacije.
Da, ko jebe roditelje, ali meni zao dece, taman sto su prohodala a ovi ih vrbuju i guraju u taj svet idiotizma... uzas jedan
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


mrle


mrle


Lazic

©ta je bre ovo...???

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Nije naisao na pravog pandura..... U americi bi ga za takvo ponasanje olupali ko mladog majmuna....
Smrt SVIMA!!!!

mrle


freepartyman

Citat: monsterbnt poslato 04 Jun, 2015, 14:08
Nije naisao na pravog pandura..... U americi bi ga za takvo ponasanje olupali ko mladog majmuna....
Ma dosao kod nas da se kurci, kad mu u Americi pandur kaze da izadje iz kola on izadje inace,radi sacmara :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic



Tatica


Lazic

Èiji je Imlek, Somborska mlekara, Idea...?

Dodu¹e fabrika sardina mojih dragih Korèulana je zavr¹ila negde kod Ni¹a, ali je i tu vlasnik Hrvat, a Korèulani popu¹ili kitov kurac sa brodovima na kredite kojima je garant bila fabrika sardina da æe raditi i otkupljivati ribu dok ne otplate kredite...

Proklet prostor...

bucko

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2015, 02:04
Èiji je Imlek, Somborska mlekara, Idea...?

Dodu¹e fabrika sardina mojih dragih Korèulana je zavr¹ila negde kod Ni¹a, ali je i tu vlasnik Hrvat, a Korèulani popu¹ili kitov kurac sa brodovima na kredite kojima je garant bila fabrika sardina da æe raditi i otkupljivati ribu dok ne otplate kredite...

Proklet prostor...
Dijamant,Mivela,Jelen do,Bakina tajna...