Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2015, 11:48
Citat: Ivicat poslato 22 Maj, 2015, 11:44
Немој више да прозиваш нашу 'браћу' хрвате



Kao ¹to nisu svi Srbi èetnici, tako nisu ni svi Hrvati usta¹e. Veæina je ipak bila u partizanima, protiv okupatora.

Olujom je zavr¹en rat u Hrvatskoj. Nisu oni krivi ¹to su na¹e jadnike nahu¹kali da ratuju, pa ih pustili niz vodu - za Oluju je najvi¹e kriv BG, barem koliko Zagreb.
zna¹, uèio si u ¹koli :)

Otac jedne moje poznanice, ozbiljan lik,  je prièao kako je on iz istorije u ¹koli uèio da u ratu nije poginuo ni jedan partizan!

Slaninar

Da, partizani su likovi iz bajke, a zemlju su oslobodili èetnici. Naravno. Sve je iskonstruisano, izmi¹ljeno. I nemaèki i saveznièki dokumenti, svedoèenja...  Na Neretvi su se u stvari tukli èetnici i Nemci, partizani su prodavali kokice.

Inaèe, oca jedne moje poznanice su oteli vanzemaljci.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

sada sam definitivno na strani pandura.
Ej, objavljuju puno ime, prezime, ko je, odakle je...
pa ubicama, silovateljima daju samo inicijale, novinarska govna...
Oèito je klinac neèiji sin, pa se zato tako i pona¹ao da iznervira pandura...
A sada tatini prijatelji vraæaju dugove, sve veze i vezice da se potegnu...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/560952/POGLEDAJTE-Ovo-je-saobracajac-koji-je-osamario-mladica-zbog-nepropisnog-parkiranja

Dukags

Samo ¹ta æemo ako klinac nije neèiji sin, a policajci ne bi trebalo da su kriminalci (niti ¹erifi sa divljeg zapada)?

mrle

Citat: Dukags poslato 22 Maj, 2015, 14:47
Samo ¹ta æemo ako klinac nije neèiji sin, a policajci ne bi trebalo da su kriminalci (niti ¹erifi sa divljeg zapada)?

Citat: mrle poslato 22 Maj, 2015, 13:54
Ej, objavljuju puno ime, prezime, ko je, odakle je...
pa ubicama, silovateljima daju samo inicijale, novinarska govna...

zbog ovoga sam napisao post

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2015, 11:58
Da, partizani su likovi iz bajke, a zemlju su oslobodili èetnici. Naravno. Sve je iskonstruisano, izmi¹ljeno. I nemaèki i saveznièki dokumenti, svedoèenja...  Na Neretvi su se u stvari tukli èetnici i Nemci, partizani su prodavali kokice.

Inaèe, oca jedne moje poznanice su oteli vanzemaljci.
Ti bre delujes kao totalni neznalica....li te boli kurac.....u Hrvatskoj je bilo jako malo hrvata u partizanima do 1944 kad su domobrani presli kolektivno u partizane....posle rata su se i ustase proglasile domobranima i partizanima.....Moji poreklo vode iz Like.....tamo su bile dve srpske voske....cetnici popa djujica i Partizani, ali vecina Partizanskih odreda je bila u Bosni.....nije tu u hrvatskoj nekog ratovanja bilo....poneko selo se odbrani od napada ustasa i to je to...malo ih pojure nemci...ozbiljna sranja su bile ofanzive po bosni....nemci su tada pokusavali da omlate gro partizanskog pokreta.....ajde sad nabroj ofanzive pa ces videti sta i kako.....primetices da osim prve...slom uzicke republike...sve ostale se desavaju u bosni......ne u hrvatskoj, jer kako rekoh tamo partizana ima jako malo....i ima malo cetnika.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Gro vojske partizanske jeste bilo u Bosni. Prelazili su tamo iz svih krajeva. Teren je pogodniji za gerilski rat. U Vo¹i je na primer bila samo Fru¹ka, ostalo nema ¹ta da se tra¾i.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

...joj bre koliko smarate.. gori ste od ove ki¹e..


partizanci, indijanci... bla..bla...

ne ulazim vi¹e u ovu temu, a u pm...

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 22 Maj, 2015, 16:28
...joj bre koliko smarate.. gori ste od ove ki¹e..
partizanci, indijanci... bla..bla...
ne ulazim vi¹e u ovu temu, a u pm...

...tako je...podavise nas... [offtopic]

zVuk

Citat: mrle poslato 22 Maj, 2015, 13:54
sada sam definitivno na strani pandura.
Ej, objavljuju puno ime, prezime, ko je, odakle je...
pa ubicama, silovateljima daju samo inicijale, novinarska govna...
Oèito je klinac neèiji sin, pa se zato tako i pona¹ao da iznervira pandura...
A sada tatini prijatelji vraæaju dugove, sve veze i vezice da se potegnu...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/560952/POGLEDAJTE-Ovo-je-saobracajac-koji-je-osamario-mladica-zbog-nepropisnog-parkiranja

pa i treba puno ime i prezime, jer mi ga placamo da radi posao, a ne da se bahati.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 22 Maj, 2015, 16:28
...joj bre koliko smarate.. gori ste od ove ki¹e..


partizanci, indijanci... bla..bla...

ne ulazim vi¹e u ovu temu, a u pm...

Slaninar i Zvuk, Bo¹kiæ i Torbica:
https://www.youtube.com/watch?v=h_5rcOCVWpw
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ma ne smaraju, pi¹u ljudi istoriju na MM naèin ;D

farbach

@Slaninar
Na Fruskoj gori je bilo vise jetija nego partizana.. Glavni partizan, Marko Pericin Kamenjar je postao partizan tako sto je ubio Svabu. U kafani, kockajuci se. Znaci baraba. Pobegao je u sumu, a ustase i Nemci su zapalili Grgurevce i pobili sve musko sto su zatekli. Iako nrodni heroj, posle rata vise nikada nije krocio u Grgurevce. Njegovog pajtasa koga je boleo kurac za seljake i njihove mrtve, je selo kolektivno ubilo., Isto u kafani. Onoj jednoj jedinoj u Grguru koja i danas stoji tamo. Pre toga je kabadahija toliko maltretirao selo da je svima laknulo kada su ga utukli.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2015, 16:23
Gro vojske partizanske jeste bilo u Bosni. Prelazili su tamo iz svih krajeva. Teren je pogodniji za gerilski rat. U Vo¹i je na primer bila samo Fru¹ka, ostalo nema ¹ta da se tra¾i.
Nisu prelazili iz svih krajeva,,,,uglavnom su bili Srbi iz Bosne, jer su balije odma prisle ustasama, kao i hrvati....preslo nesto Srba posle uzicke republike....o crnogorcima i njihovim podvizima da ne pricamo...sve sam djeneral do djenerala.....dakle krajisnici, licani i nesto srba prebeglih posle prve ofanzive.....Kao i uvek u Bosni je bilo najgore, zapravo u delu koji su drzale ustase....italijani uzmu po koju koku, pokupe jaja, nemci iz odmazde pobiju sta nadju po selima, pa su zbegovi bili uobicajeni (otac mi je rodjen u jednom takvom) cetnici popa djujica su uglavnom branili svoja sela od manjih formacija ustasa,.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

bilo je vise cetnickih pokreta,tj dva glavna,popa djujica i draze mihailovica, po prici nekih partizana, sa djuicevim pokretom nikad nisu imali problema i nisu ulazili u sukobe,sa ovim drugim vec jesu....,neki cetnici su saradjivali cak sa ustasama i klali zajednovidjeo sam i fotografije koje svjedoce tim dogadjajima,recimo hrvatska sela za koje se sumnjalo da su partizanska,dok su ovi drugi ulazili u sukobe sa nijemcima i ustasama,a sa partizanima nikad. a sa druge strane partizani su namjerno ubijali nijemce pa su se ovi izivljavali nad civilima, jedan mrtvi nijemac sto civila,i to da bi se narod okrenuo partizanskom pokretu, kao sto napisah svaki dan cujem neke nove price i podatke,i zabezeknem se koliko sranja je bilo u drugom svjetskom ratu... tu se vodio pravi gradjanski rat uporedo sa borbom protiv fasista i kvislinga.... u sustini nije se znalo ko pije a ko placa,al su srbi  po bosni najvise najebali,potkozarije,kozara najebali u jasenovcu,dalamtinska zagora po jamama...uglavnom sve sto su nas ucili 50 godina nije istina ili je samo djelom istina nazalost..... copavi zagorac nam je fino namjestio karte i hrvati danas imaju granice kakve su oduvjek zeljeli,a nisu austrougarski ili madjarski vazali,barem ne javno... uglavnom istorija nam je tako jebeno zamrsena da je bilo kakva prica uzaludna jer su svi u pravu,a niko nije u pravu!! u sustini u kurcu smo,naguzeni smo sto smo rodjeni ovdje...uopste!!!
jin-jang

Biker-Boy

nije problem sto smo rodjeni ovde, nije ovde tako lose, Srbija (i ostale bivse republike) su bogate zemlje, samo sto se krade i to MNOGO...
Zato samo ovu fotku cu da stavim, nije kriv ni Svaba, ni Tito, Sloba, Franjo, Alija itd... MI smo krivi sto smo dozvolili da nam sjebu sve ovo...
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

Citat: zVuk poslato 22 Maj, 2015, 19:59
Citat: mrle poslato 22 Maj, 2015, 13:54
sada sam definitivno na strani pandura.
Ej, objavljuju puno ime, prezime, ko je, odakle je...
pa ubicama, silovateljima daju samo inicijale, novinarska govna...
Oèito je klinac neèiji sin, pa se zato tako i pona¹ao da iznervira pandura...
A sada tatini prijatelji vraæaju dugove, sve veze i vezice da se potegnu...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/560952/POGLEDAJTE-Ovo-je-saobracajac-koji-je-osamario-mladica-zbog-nepropisnog-parkiranja

pa i treba puno ime i prezime, jer mi ga placamo da radi posao, a ne da se bahati.....

Samo sto nigde ne pise da je taj mladic, na zahtev policajca da mu pokaze licnu kartu i vozacku, bacio dokumenta policajcu pred noge.

Milicija...

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 22 Maj, 2015, 22:50a sa druge strane partizani su namjerno ubijali nijemce

https://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8

Herojski pokret otpora, priznat od strane celog sveta - kako saveznika, tako i neprijatelja. Postoje istorijski podaci, utvrðene èinjenice. Naravno, mo¾emo polemisati o tome da li je Zemlja zaista okrugla, jer to sve "pi¹u pobednic"i. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Mik

Citat: Slaninar poslato 23 Maj, 2015, 00:22
Citat: mali_zmaj poslato 22 Maj, 2015, 22:50a sa druge strane partizani su namjerno ubijali nijemce

https://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8

Herojski pokret otpora, priznat od strane celog sveta - kako saveznika, tako i neprijatelja. Postoje istorijski podaci, utvrðene èinjenice. Naravno, mo¾emo polemisati o tome da li je Zemlja zaista okrugla, jer to sve "pi¹u pobednic"i. Jebiga.

Nemas mere, nemas stila, imas li ista osim zuci koju prosipas ovde?

monsterbnt

Da su partizani oslobodili ovu zemlju od nemaca - jesu.
Da su cetnici zapoceli pokret ootpora okupatoru - jesu.
Da su cetnici saradjivali sa nemcima - jesu.
Da su partizani sve to iskoristili da dodju na vlast ne birajuci sredstva i zrtve - jesu.....

Rat izmedju cetnika i partizana je bio gradjanski, a kao i u svakom gradjanskom ratu, niko nije u pravu!!!
Smrt SVIMA!!!!