Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

misis "kakvi smo mi Indijanci"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


bucko

Znate li kako su stanovnike Amerike nazvali indijancima?

Kolumbo je nakon otkrica novog kontinenta poveo sa sobom u ©paniju dvojicu domorodaca.Kada je sa njima do¹ao kod kraljice ona ga  je pitala: Leba ti koji su ti ovo indijanci ?
I tako oni ostase indijanci do dana dan¹njeg.


Lazic

Kunem ti se da sam prvo pomislio na onog popa u pe¹aèkoj zoni...:o ;D A onda vidim Fru¹ka... Jadni pe¹aci, ba¹ ih mi je ¾ao... Jebote, poèinjem da zvuèim k'o debeli, i ako bi on bio na strani pe¹aka, garant...;D

Slaninar

Jebem im mater da im jebem. Ja prvi pe¹aèim po Fru¹koj. Vodim i kerove, decu prijatelja. NIKAD se nije desilo da nas je neki na krosu ugrozio, upla¹io slièno. Èuje¹ ih na kilometar. Ako vide da se neko nije sklonio, uspore. Jak¹iæ koji smatra da su pe¹aèke na Fru¹koj opasne treba da se okupa. :)

Ove slike su od pre dve godine, ako se ne varam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

perlx

Izgleda da je nekom retardu iz 24 neki bajker skinuo ribu...
Dizu hajku koja se nece dobro zavrsiti.

mkt

da n nisam ja majkumu  ;D

juga

Kao ¹to vidite, re¹ili su da nam jebu kevu , dakle ostaje nam samo istrajna kampanja, pa totalna blokada grada, tj. gradova, dok i mi ne ostvarimo neka prava ( parcijalna ragistracija, ni¾e takse...). Mogu da nam naprave neku stazu za zajebanciju...



mali_zmaj

hm,znaci pocelo je!!! ne mozemo mi zajedno da zivimo i kraj!!! pa zar im nije dosta prosipanja krvi jebao ih i alah i bog i buda i kurac i palac!! nema pocet ce se otkopavat oruzije,i jebaj ga onda ce biti kasno... odoh zivjet u pizdu materinu samo ako nanjusim rat!!! jebo me balkan ko me dovede ovdje!!
jin-jang

monsterbnt

Danas radio pricu sa likom iz okoline tuzle.... Pobegao sa 11-to godisnjim sinom u sred noci i trazi azil ovde.... Upale mu vehabije u sred noci da ga regrutuju za ISIS.... Zvao policiju, pandur mu reko da on ne moze nista da uradi jer ima zenu i decu i nece da gine za 250 eu mesecno.... Kaze ima ih oko 100.000 u bosni (mada ja mislim da malo preteruje).... Ima mesta u koje policija ne sme da udje...
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Tako to uvek ide, jedna generacija trazi azil ovde (ili u Nemackoj, Austriji, Francuskoj), pa posle sledeca generacija, sinovi ili unuci, budu svojom voljom ISIL-ovci ili vojnici Al Kaide, pa im ne mogu nista jer oni kao potomci azilanata od rodjenja imaju drzavljanstva i pasose.




Lazic

Kakav lik, de puta madre...;D