Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bucko

#13321
Hrvati su tako gistro sudili Artukovicu.

Citat
Pravda stigla prekasno
Da li se seæate ekstradicije èuvenog masovnog ubice Andrije Artukoviæa u Zagreb, pre bezmalo dvadesetak godina? Tada je usta¹ki doglvnik Artukoviæ, direktno iz Argentine dopremljen u Hrvatsku, sa motivom da mu se sudi za ratne zloèine i masovna ubistva. Koliko je ta akcija bila perfidna i podmukla, najbolje pokazuju dogaðaji koji su se tada odigrali. Bukvalno na nosilima, na zagrebaèki aerodrom Mirogoj dopremili su tada, ostarelog, iznemoglog, mentalno nesposobnog 87-godi¹njeg visokog funkcionera usta¹ke vojske.

Naravno, sa tog aerodroma, masovni ubica je odveden u bolnicu, gde je podvrgnut leèenju, oporavku i nezi. Lakrdija od tog suðenja bila je tako izvedena da se pomenutom zloèincu suðenje toliko namenski oteglo, da je isti umro prirodnom smræu, posle godinu i po dana opstrukcije i komedije od procesa. Scenario je odlièno odraðen, ostareli Artukoviæ je namerno pred kraj ¾ivota doveden u Hrvatsku, da bi tu bio sahranjen, i to na istom mestu, gde je i naèinio zloèine za koje je optu¾en.

Ovo podseæanje-dogaðaj od pre dve decenije, je napisan kao uvod da bismo se pozabavili aktuelnim sluèajem i optu¾bom za genocid i ubistva protiv biv¹eg "ozna¹a" i visokog funkcionera Komunistièke partije Slovenije, Mitje Ribièiæa! Neverovatna igra i koincidencija je u pitanju.Sve to za ¹ta optu¾uju Ribièiæa se odlièno znalo te davne 1946, 1956, 1971, 1981, 1991 i 2001. godine, ali nekome je palo napamet da ba¹ sada, sredinom 2005. godine, procesuira zloèine koji su poèinjeni pre 65 godina. I to naravno protiv èoveka koji je na pragu DEVEDESETE. Mnogo sliènosti u scenariju ima sa gore pomenutim sluèajem biv¹eg argentinskog dr¾avljanin, hrvatskog porekla, i ovaj proces protiv biv¹eg slovenaèkog moænika.

Taj scenario se toliko dopao, odomaæio, potvrdio u praksi, da je primenjivan i u ne tako davnim slièajevima optu¾be protiv osumnjièenih za ratne zloèine. Pomenimo biv¹eg predsednika Hrvatske, Tuðmana, generala Bobetka, te predsednika BiH, Izetbegoviæa. Svima njima je krivièni proces namerno odugovlaèen, da bi se okonèao njihovom prirodnom smræu. Suvi¹e je ovih mutnih, programiranih dogaðaja-scenarija da bi se to podvelo pod sluèajnost. Naprosto, evidentno je da se radilo po instrukcijama - nalozima visokih svetskih moænika, kako u senci, tako i eksponiranih visokih funkcionera u meðunarodnoj hijerarhiji i konstelaciji moæi. Koju satisfakciju mo¾emo da imamo mi obièni graðani, posmatraèi velikih igara, scenarija moænih ljudi i organizacija? Samo ¹to ovo mo¾emo da napi¹emo, obelodanimo i prezentiramo manje upuæenijoj svekolikoj javnosti.

Milutin Mlaðenoviæ, Beograd

mareskin


Isto kao ¹to je suðeno maðarskim nacistima? Opet isti ¹ablon. Omatoreli zloèinci za koje se sve vreme znalo gde su i ¹ta rade.
Isto kao nacistièki zloèinci koji su posle WW2 primljeni od strane SAD i iskori¹æeni za razvoj virusa, nuklearnog naoru¾anja, svemirskog programa itd.
Kao ¹to je Vatikan pomogao mnogima da pobegnu u Latinsku Ameriku.
Nema pravde na svetu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

^^
CitatМи нисмо познали вас по заставама,
Ни ваше хероје „од лавова љуће”
Све на коленима вукли сте се к нама
Носећ мач убице и луч паликуће.

Без буктиња иде та војска што ћути,
Пожар села светли за маршеве горде...
Ваше громке химне не чуше нам пути:
Немо убијају децу старе хорде.

Поломисте више колевки, о срама!
Него херојима отвористе рака,
Подависте више њих у постељама,
Него што сте у крв срушили јунака.

Узели сте очи фрескама са свода,
Главе киповима хероја из бајке;
Спржили сте семе у страху од плода,
И реч убијали убијајућ мајке!

Пресити се земља од крвавог вала,
Али вам победа не осветли лице;
Јер ловор не ниче с буњишта и кала,
Он је за хероје, а не за убице!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Citat: freepartyman poslato 22 April, 2015, 17:21
Drugar, totalni [kralj]
http://www.vice.com/rs/read/put-kroz-ameriku-na-dva-tocka-hedonizam-jaca-organizam

Ma sve to lepo ALI kad sam na kombiju video PRODIGY zastavu ja se odusevio !!!!!!!!!!!!!!!
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

doktor

Maja i Buda iz Kraljeva koji su ga docekali u Dalasu su moji drugari...
Bikers work is never done!


goranvojska

di je lazic da degustira i oceni.ovo amateri pisali.ja samo njemu verujem u ocenjivanju.

Lazic

:-*






Citat: freepartyman poslato 22 April, 2015, 17:21
Drugar, totalni [kralj]
http://www.vice.com/rs/read/put-kroz-ameriku-na-dva-tocka-hedonizam-jaca-organizam

I koga je upoznao u LA od svih 20 miliona stanovnika, motoholika...:o ;D

CitatNa¹i ljudi?

Naravno, ima ih svuda. Prvi susret sa njima sam imao u Los Anðelesu, upoznao sam jednog Baneta, velikog ljubitelja Srbije, koji me je prihvatio kao svog, uputio u obièaje i istoriju Kalifornije, pomogao da napravim plan puta, a kad sam odlazio najavio je ekipi u Èikagu da sti¾em. Od njega sam saznao mnoge zanimljivosti vezane za srpstvo u Americi za koje verujem da malo ljudi zna. Jedna od njih je srpska kafana u sred pustinje Nevade, gde na 200 milja oko nje nema nièega. Na meniju imaju i æevape i rebarca.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: Laziæ poslato 22 April, 2015, 23:27
:-*






Citat: freepartyman poslato 22 April, 2015, 17:21
Drugar, totalni [kralj]
http://www.vice.com/rs/read/put-kroz-ameriku-na-dva-tocka-hedonizam-jaca-organizam

I koga je upoznao u LA od svih 20 miliona stanovnika, motoholika...:o ;D

CitatNa¹i ljudi?

Naravno, ima ih svuda. Prvi susret sa njima sam imao u Los Anðelesu, upoznao sam jednog Baneta, velikog ljubitelja Srbije, koji me je prihvatio kao svog, uputio u obièaje i istoriju Kalifornije, pomogao da napravim plan puta, a kad sam odlazio najavio je ekipi u Èikagu da sti¾em. Od njega sam saznao mnoge zanimljivosti vezane za srpstvo u Americi za koje verujem da malo ljudi zna. Jedna od njih je srpska kafana u sred pustinje Nevade, gde na 200 milja oko nje nema nièega. Na meniju imaju i æevape i rebarca.

Uff-ov najbolji drugar sa bjb-a :D


Dukags


monsterbnt

Zato se smanjuju plate i penzije....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

mora pickousti peder da se pokaze pred gazdama iz amerike!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic