Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: mrle poslato 07 April, 2015, 14:39
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2015, 12:25
Koji je ovo cirkus postao...

"Premijer ka¾e da nije siguran da æe Beograd na vodi biti zavrsen ni za 15 godina, ali je, ka¾e, uveren da æe prestonica veæ za tri ili èetiri godine imati mnogo lep¹e lice. "

Mo¾da sam ja malo glup, ali hteo bi da nam prvo srede ove propale puteve. Posle æemo da uèimo da plivamo za taj Beograd na vodi, al za sad i po suvom te¹ko mo¾e da se proðe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle




monsterbnt

http://mondo.rs/a784519/Info/Drustvo/Ministarstvo-odbrane-objavilo-audio-zapise-pada-helikoptera.html
Lepo kaze covek da nema vise goriva....

A evo i odlomci iz zvanicnog izvestaja.... Bar dela koji je dostupan javnosti...






Smrt SVIMA!!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

Citat: mrle poslato 07 April, 2015, 12:08
proèitam ovo, pa pogledam kroz prozor kancelarije...
pa opet pogledam..
pa pitam koleginice koje su se vratile sa pauze da li ima nekog napolju ispred skup¹tine...
Ka¾u:"©to pita¹? Nema nigde nikoga".

http://mondo.rs/a784487/Info/Drustvo/Ispred-Skupstine-skup-podrske-Beogradu-na-vodi.html

Jebla ih podr¹ka, morao sam da guram skuter kroz gu¾vu da bih stigao na vreme na isporuku  [bejzbolka]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

©to se nisi zaleteo... ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 07 April, 2015, 17:57
http://mondo.rs/a784519/Info/Drustvo/Ministarstvo-odbrane-objavilo-audio-zapise-pada-helikoptera.html
Lepo kaze covek da nema vise goriva....

A evo i odlomci iz zvanicnog izvestaja.... Bar dela koji je dostupan javnosti...









Премијер је јуначки данас иступио позвавши нас да страдале у хеликоптерској несрећи памтимо ипак само као хероје, али ћемо изгледа морати и као алкохоличаре.
Наравно, по ко зна који пут је ко зна коју кривицу по реду прихватио на своја нејака плећа, што би ваљда требало да значи да је флаша ракије његова?
Која флаша? Па, ценим да се током лета потезало из флаше, у круг, онако „партизански“, како је то већ уобичајено током лета…
Сад, у цивилном ваздухопловству постоје стјуардесе, у војном нажалост не, па је, претпостављам, мајор Омеровић у одсудном тренутку пустио команде и устао да послужи „госте“ аперитивом, што је највероватније и узроковало пад?!
Е, сад, зашто се чекало више од 20 дана на „истину“ и зашто се извештај од 500 страна свео на „пијанство“ двојице људи – па, вероватно се чекала реч технолога укључених у рад комисије, чији је задатак био да утврде која је ракија и каквог квалитета била у питању?!
Заправо, уместо за „црном кутијом“, трагало се за флашом, која је тек јуче пронађена у жбуњу недалеко од места пада, а извештај детаљно описује све: од врсте шљиве која је коришћена за печење, модела казана, домаћина чија је ракија и који је сасвим сигурно саучесник (то је то осумњичено цивилно лице како наводе, претпостављам), па све до тога колики је „венац“ држала и како је посада успела да је сакрије у хеликоптеру иза апарата за гашење пожара?
Све јасно к’о дан, каква црна политичка или људска одговорност, па нису они терали никог да пије! Напротив, влада кроз кампање Министарства за саобраћај, апелује на возаче да не седају за волан кад пију, али некоме ни то изгледа није било довољно?!
Да, у извештају стоји да пилот у тренуцима пада није упитао оно: „Види ли неко писту“, већ љутито: „Види ли, бре, неко флашу, испала ми је и откотрљала се негде“, и би шта би…
Рекох, знао сам да је овако нешто било у питању, али нисам желео да се истрчавам пре званичног извештаја! Типовао сам пре на пилетину, ‘леб и лук који су мезетили током лета, па масним рукама чачкали палице и инструменте, али није ни алкохол тако лош, напротив, још и боља фора.
Ем, је пронађен идеалан кривац, ем је возачима још једанпут послата више него јасна порука о последицама вожње у пијаном стању!
Војни пилоти су иначе „склони“ томе, не седају у летелице пре него што стуку литру и понесу још толико за успут! Отуда и толика фасцинација небом – нема горе ничег посебно, него пијаном човеку све забавно, занимљиво, величанствено…
Шалу на страну, није ово покушај да будем духовит, верујте да се себи гадим због сваке написане речи, али како другачије да одговорим на њихову спрдњу са седам хумки?
Да, премијеру, памтићемо их као хероје, у то не сумњајте, само нам још реците, али искрено, како да памтимо вас и ове што се крију у заветрини ваше сенке, после свега?

Dukags

A i nije da ba¹ ne vole da se slikaju sa...

Major



eclipse4

Citat: Dukags poslato 08 April, 2015, 08:18
A i nije da ba¹ ne vole da se slikaju sa...


vuciceva skola!

PECA BMW

Meni se jako svidja ovo vozilo !

http://topspeed.telegraf.rs/aktuelno/21104-rusko-cudoviste-viking-29031-gazi-sve-pred-sobom-a-moze-i-da-plovi-video

Obzirom da dolazi iz Rusije nadam se da sve radi na poluge kako bi i trebalo :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Citat: Biker-Boy poslato 08 April, 2015, 15:07
ovo je za ne poverovat...  [ludak] [doh]
http://www.subotica.com/vesti/zbog-oraha-na-rubu-egzistencije-id22469.html

Dobro mi je ono "komunalci nisu nadlezni" pa nisu oni naplacuju karte u prevozu i tuku ljude koji nemaju para ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !