Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#13120
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547147/PORODICE-OGORCENE-PRESUDOM-Ima-li-on-duse-Ubio-je-troje-dece-a-ne-kaje-se



8 godina dobio onaj mladic sto je velikom brzinom prosao na svoje ZELENO svetlo audijem ako se dobro secam i udario u pola koji je prolazio 20 na sat bulevarom kroz CRVENO.
ogorcen sam...ovo nije pravda, treba da se oslobodi momak odmah.

Dukags

A ¹ta mislis koliko ce biti onaj iz kantrimena osuðen...

mrle

Citat: Dukags poslato 02 April, 2015, 11:38
A ¹ta mislis koliko ce biti onaj iz kantrimena osuðen...
i tu se ne pokreæe pitanje, samo ovla¾ se pomene, da je njima èetvrti put ispao toèak. Gurali auto u zaustavnu traku, Brankov most nema zaustavnu traku. Sve se to de¹ava i u njihovom sluèaju posle celoveèernjeg izlaska, klubova, splavova... Da se malo i nisu glupirali pri svemu tome? Da li su imali fluo prsluk, postavljen trougao?


Ne branim ovog ¹to je ubio i pobegao, ali same èinjenice su èinjenice.

mrle


Dukags

Citat: mrle poslato 02 April, 2015, 11:57
Citat: Dukags poslato 02 April, 2015, 11:38
A ¹ta mislis koliko ce biti onaj iz kantrimena osuðen...
i tu se ne pokreæe pitanje, samo ovla¾ se pomene, da je njima èetvrti put ispao toèak. Gurali auto u zaustavnu traku, Brankov most nema zaustavnu traku. Sve se to de¹ava i u njihovom sluèaju posle celoveèernjeg izlaska, klubova, splavova... Da se malo i nisu glupirali pri svemu tome? Da li su imali fluo prsluk, postavljen trougao?


Ne branim ovog ¹to je ubio i pobegao, ali same èinjenice su èinjenice.
A i "kantrimena nema" ispario... Da se lepo izvine momku, izljube i rastanu ko rod doðeni...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Citat: redshadow poslato 02 April, 2015, 11:13
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547147/PORODICE-OGORCENE-PRESUDOM-Ima-li-on-duse-Ubio-je-troje-dece-a-ne-kaje-se



8 godina dobio onaj mladic sto je velikom brzinom prosao na svoje ZELENO svetlo audijem ako se dobro secam i udario u pola koji je prolazio 20 na sat bulevarom kroz CRVENO.
ogorcen sam...ovo nije pravda, treba da se oslobodi momak odmah.

Na svoje Zeleno ali i sa alkoholom i brzinom od 177 na sat. A da kazemo da su iskarikirali malo nek bude 140 na sat. A imao je prijave od ranije. Nije da branim ovog debila sto je prosao na crveno ali ovaj u Audiju je bio bar u podjednako teskom prekrsaju.

dzimika

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/547696/KONACNO-ZABRANA-Prekida-se-emitovanje-rijalitija-Parovi

Najbolje da ce peconijevu televiziju iko da kazni
I ako kazni platice zaposleni u celom inveju, kao i obicno 20% od plate par meseci i eto

ЯЭВОЛУТИОН

Realno ce apelacioni sud da smanji na 4 , odlezace dve i to je to.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Citat: bigbad86 poslato 02 April, 2015, 19:00
Citat: redshadow poslato 02 April, 2015, 11:13
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547147/PORODICE-OGORCENE-PRESUDOM-Ima-li-on-duse-Ubio-je-troje-dece-a-ne-kaje-se



8 godina dobio onaj mladic sto je velikom brzinom prosao na svoje ZELENO svetlo audijem ako se dobro secam i udario u pola koji je prolazio 20 na sat bulevarom kroz CRVENO.
ogorcen sam...ovo nije pravda, treba da se oslobodi momak odmah.

Na svoje Zeleno ali i sa alkoholom i brzinom od 177 na sat. A da kazemo da su iskarikirali malo nek bude 140 na sat. A imao je prijave od ranije. Nije da branim ovog debila sto je prosao na crveno ali ovaj u Audiju je bio bar u podjednako teskom prekrsaju.


Ko bi mardeljao da su na crveno prosli na pruznom prelazu i da ih je pokupio voz?

Slaninar

Citat: bucko poslato 02 April, 2015, 23:30

Ko bi mardeljao da su na crveno prosli na pruznom prelazu i da ih je pokupio voz?

Na¹e pravosuðe i dr¾ava su sprdnja. Pratio sam taj sluèaj.

1) Deèko pu¹ten posle uviðaja: priznao sve, nije be¾ao s mesta.

2) Frka u medijima, hapse deèka posle nekih 20ak sati.  Kao ipak treba da bude u pritvoru "da ne utièe na svedoke".

3) Pojavljuje se snimak s javne kamere, nezakonito, ne zna se ko je uzeo i postavio snimak. Na snimku se vidi da su u¹li na crveno.


Èinjenica je da je deèko i¹ao prebrzo. I da je vozio besan auto. I da su mediji vr¹ili pritisak. Da je neki bitan, ne bi bio u novinama, zata¹kalo bi se, do presude (oslobaðajuæe). Rekli bi mu lepo da pobegne, kako ne bi mogao da naduva, a onda bi se pokajnièki vratio  trezan s advokatom. On na zeleno, oni na crveno. Pa dok doka¾u nedvosmisleno da je prekoraèio ogranièenje...


Sa druge strane, realno: sam je kriv, ko ga jebe. Vozio 150 u gradu?!?!  Krenuo da uðe u raskrsnicu tom brzinom.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mrle poslato 02 April, 2015, 12:04
Laziæu, nisam znao da ti je baba iz Bosne

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547476/Baka-pustena-iz-pritvora-Duvam-travu-da-zaboravim-traume-rata-u-Bosni
;D :-*





Citat: bucko poslato 02 April, 2015, 23:30
Citat: bigbad86 poslato 02 April, 2015, 19:00
Citat: redshadow poslato 02 April, 2015, 11:13
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547147/PORODICE-OGORCENE-PRESUDOM-Ima-li-on-duse-Ubio-je-troje-dece-a-ne-kaje-se



8 godina dobio onaj mladic sto je velikom brzinom prosao na svoje ZELENO svetlo audijem ako se dobro secam i udario u pola koji je prolazio 20 na sat bulevarom kroz CRVENO.
ogorcen sam...ovo nije pravda, treba da se oslobodi momak odmah.

Na svoje Zeleno ali i sa alkoholom i brzinom od 177 na sat. A da kazemo da su iskarikirali malo nek bude 140 na sat. A imao je prijave od ranije. Nije da branim ovog debila sto je prosao na crveno ali ovaj u Audiju je bio bar u podjednako teskom prekrsaju.


Ko bi mardeljao da su na crveno prosli na pruznom prelazu i da ih je pokupio voz?
E ali po¹to nije taj sluèaj, nego èovek, jo¹ u dobrim kolima, jo¹ cirke, jo¹ 150kmh, "javnosti" momentalno izrastu oènjaci... Realno, po¹to je doprineo pièvajzu da su ga osudili na godinu dana, ne bi reè rekao...






Boban_m

Ako bacis kameni blok sa zgrade to je sta, nisam pravnik, ali recimo izazivanje opste opasnosti ili koja vec prekrsajna kategorija. Ali ako taj blok padne nekom na glavu...

mi¹ko_kolo


Lazic

mnogo je 8 godina...

TEEfqd

meni kao vozacu..nek svi voze 200 na svoje zeleno pijani, al nemoj da mi izlaze ni 1 na sat na crveno

Slaninar

Citat: redshadow poslato 03 April, 2015, 01:14
meni kao vozacu..nek svi voze 200 na svoje zeleno pijani, al nemoj da mi izlaze ni 1 na sat na crveno

Previ¹e usko, kratkovido razmi¹lja¹. ©ta ako se auto pokvari u raskrsnici, ili vozaè poèetnik POGRE©I, pa pusti kvaèilo pre izbacivanja u brzinu, ili otka¾u koènice...  Zato je u gradu ogranièenje ispod 60 - puno kola, puno pe¹aka, puno raskrsnica, mora se ostaviti margina za reakciju u sluèaju neèeg nepredviðenog. Glupo je naplatiti gre¹ku ljudskim ¾ivotom. Onaj magarac da je vozio manje od 150, 99% da niko ne bi poginuo, a oni iz drugih kola bi mu platili i ¹tetu na kolima, i pretrpljeni strah, sve.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Ili da tako pogine tvoje dete, da li bi iblo puno 8 godina za to sto je vozio pijan 150km/h kroz raskrsnicu, ili bi mo¾da razmi¹ljao i da mu ti posle lièno ispostavi¹ doplatnu kartu za to ¹to svoje dete vi¹e nikad neæe¹ videti i jer je i ono imalo pravo da ¾ivi, recimo onako u mimohodu dok ga bude¹ bude¹ gledao kako se posle godinu dana ceraka u nekom kafiæu?

Slaninar

Citat: Dukags poslato 03 April, 2015, 08:31
Ili da tako pogine tvoje dete, da li bi iblo puno 8 godina za to sto je vozio pijan 150km/h kroz raskrsnicu, ili bi mo¾da razmi¹ljao i da mu ti posle lièno ispostavi¹ doplatnu kartu za to ¹to svoje dete vi¹e nikad neæe¹ videti i jer je i ono imalo pravo da ¾ivi, recimo onako u mimohodu dok ga bude¹ bude¹ gledao kako se posle godinu dana ceraka u nekom kafiæu?

Bilo bi puno i da je moje dete. Neæe mi dete vratiti to ¹to æe jo¹ jedna porodica da se upropasti. Problem na¹e pravde je ¹to je prespora i ¹to sa parama i vezom mo¾e¹ ¹ta hoæe¹. Ako zakon ne va¾i za sve, onda je to tiranija. Bolje da su kazne mesec dana za ubistvo, ali da presuda padne za nedelju dana. I kad triput ponovi¹ prekr¹aj - streljanje, nepopravljiv si. To pod uslovom da su zakoni u skladu sa moralnim normama koje va¾e u dru¹tvu gde se zakon donosi. Kod nas je sve veæi raskorak izmeðu onog ¹to obièan èovek smatra pravednim i zakona - time je prekr¹eno jedno od osnovnih pravila "vladavine prava".

Prevencija, odvraæanje od lo¹ih dela, podizanje nivoa svesti. Kazna je krajnja mera, ako se sve svede na kaznu, dobije¹ smrdljivu USA.

THE 4 SKINS...One Law For Them.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

#13139
Citat: Slaninar poslato 03 April, 2015, 08:44
dobije¹ smrdljivu USA.



koilko god da je smrdljiva, tamo  sud sudi po zakonu, bez obzira na imovinsko stanje i politicku pripadnost.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti