Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Silvana

Vi ste èudo. ©to izminusiraste èoveka? Ba¹ je ovo lepo od njega.  [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Evo mu plus od mene...

Na zalost tekst je malo bezveze, kao da ga je 18godisnjak pisao. Sve jedno lepo je videti da neko misli i o zenskim vozacima motora.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mrle

ej, da hapsi¹, bije¹, stavlja¹ lisica.. za 89 din!!!
Pa koliko njih uzima , krade, otima, la¾e za mnogostruko veæe pare, pa nikom ni¹ta.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/544569/NOVA-HAPSENJA-Komunalna-policija-privela-putnika-bez-karte

monsterbnt

jbt.... krajnje je vreme da ovi dobiju preko picke..... da idu po ulicama i da ih love..... Gde su sada srBske patriJote da love pedere...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Komunalna policija nema pravo ni da legitimise ni da privodi.To pravo ima samo policija
Друштво за заштиту од животиња

BOKYBOY

Citat: monsterbnt poslato 23 Mart, 2015, 13:14
jbt.... krajnje je vreme da ovi dobiju preko picke.....

...tretira se kao napad na sluzbeno lice...nazalost... [prebicute]

penzos

Malo mi je ovo èudno po BG-u. Postoji razlika izmeðu "slu¾benog lica" i "ovla¹æenog slu¾benog lica". Dali neko zna kako se ove stvari posle re¹avaju na sudu, jer pretpostavljam da mora doæi do suda, ¹ta dalje?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 23 Mart, 2015, 13:20
Komunalna policija nema pravo ni da legitimise ni da privodi.To pravo ima samo policija

Ima pravo da legitimi¹e i privodi do policijske stanice ukoliko poku¹a¹ da pru¾i¹ otpor, ili se udalji¹ sa lica mesta, pre nego poka¾e¹ dokumenta (ili ih nema¹). Po zakonu. Zakon koji im to omoguæava je protivustavan, ali ti opet najebe¹.  Èisto da se neko ne primi na ovu tvoju prièu, pa najebe.

Mo¾emo da se ¾alimo ustavnom sudu, da preispita zakon, utvrdi da je protivustavan, poni¹ti ga - imamo pravo na to.  ©to ka¾u: "ima¹ pravo na advokata, ako si bogat mo¾e¹ sam da se brani¹". To sve traje i ko¹ta. Uveli su taj zakon kad im je trebalo para, po sistemu ako proðe proðe. Da nisu poèeli terati Beograðane da plaæaju kartu u autobusu, niko se ne bi ni bunio ni pitao. A ni ovako se niko ne buni. Malo po Netu i to je to.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

koji bre zakon?
Vidi ovaj komentar:

"Ponedeljak, 23. 03. 2015. 11:37h

neregistrovan korisnik.mojoj cerci,su oteli licnu kartu, napisali kaznu jer nije dovoljno brzo nasla mesecnu povlasticu u tasni. Otisla je do Bus plusa I izdali su joj potvrdu da je imala uredno uplacenu mesecnu kartu. Juce je stigla preporucena posiljka da uplati kaznu na racun ili ide u zatvor! Ako misli da nije kriva, treba SAMA da pokrene sudski postupak I dokaze da je nevina!??! Samo u Bus plusu neko je kriv dok ne dokaze suprotno"

Ovo se skor pa desilo i mom kumu. Nije mogaop da pronaðe busplus, odmah ga je okru¾ilo 5 kontrolora u busu, zvali komunalce... On im sve vreme obja¹njavao d aima kartu samo da vidi u kom mu je d¾epu. Svo petoro su ga okru¾ili, udaljili ostale putnike.. Kada je hteo da siðe kod Vuka, oni oko njega i dolaze komunalci. I on u tom trenutku naðe kartu  i otera ih u kurac. pa im ka¾e da ih jenamerno zamajavao da ne bi dalje i¹li po busu i hvatali ove bez karte. Popizdeli su.

Slaninar

Delom se sla¾em - taj zakon je sumanuto napisan, na ¹tetu (po¹tenih) graðana.

Sa druge strane: dok sam se vozio busom s pokaznom, bila mi je pri ruci da poka¾em u sluèaju kontrole. Ni za vreme Slobe me nije maltretirala policija nikad. Kad god sam se pona¹ao normalno kulturno, spu¹tali su loptu. Mo¾da sam imao sreæe, ali stvarno nisam imao problema.

Taj neregistrovani korisnik... sve to uzimam s rezervom. Njegova reè na osnovu reèi njegove æerke. Ona jadna nevina... mo¾da jeste stvarno, mo¾da nije. Rekla-kazala u svakom sluèaju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

A sta kazete da rade svecice o soferku doticnih ove sezone  [rofl] [rofl]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mrle


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/544612/Tinejdzer-prevozio-53-ilegalna-emigranta

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2015, 13:30
èitam ovu i ostale vesti u vezi prevoza ovih imigranata

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/541664/NEHUMANO-Decak-vozio-sedam-Sirijaca-u-puntu

pa mi padne napamet kako bismo mogli d auzmemo neku kintu...

Da li me neko razumeo?
Malo da se vozimo...

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2015, 13:45
Citat: Ivicat poslato 12 Mart, 2015, 13:41
Sad imas veci auto pa mozes da krenes u biznis :D

automobile zaustavljaju masovno, drugo mi je palo na pamet, reli kroz Srbiju, povezivanje juga i severa...

a da odvozamo jednu turu?

eclipse4


Hurricane


dzimika

Citat: mrle poslato 23 Mart, 2015, 14:30

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/544612/Tinejdzer-prevozio-53-ilegalna-emigranta

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2015, 13:30
èitam ovu i ostale vesti u vezi prevoza ovih imigranata

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/541664/NEHUMANO-Decak-vozio-sedam-Sirijaca-u-puntu

pa mi padne napamet kako bismo mogli d auzmemo neku kintu...

Da li me neko razumeo?
Malo da se vozimo...

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2015, 13:45
Citat: Ivicat poslato 12 Mart, 2015, 13:41
Sad imas veci auto pa mozes da krenes u biznis :D

automobile zaustavljaju masovno, drugo mi je palo na pamet, reli kroz Srbiju, povezivanje juga i severa...

a da odvozamo jednu turu?

sve snimaju usput i prate ko i koliko puta ide prema granici, pogotovo taksisti
40 vozila oduzeto samo od pink taksija, tj clanova tog udruzenja
cak i telefone prisluskuju od likova za koje se zna da voze jer ovi azilanti imaju njihove brojeve

mi¹ko_kolo

Citat: El Jefe poslato 23 Mart, 2015, 12:20
http://www.vaseljenska.com/vesti/prpa-kutije-sa-kakom-ispred-vlade-i-ministarstva-izazvale-paniku/

Ja jutros oko 7+1 niz Kneza Milo¹a i ispred zgrade vlade stoje dva L200, a oko njih panduri i jedan od pandura u onom odelu za razminiravanje. Posle 10-15 minuta iz Nemanjine (pod rotacijama) odo¹e ka Bulevaru.

Hurricane

..ceo dan se kidam od smeha na tu vest..

...al su ih navozali..  [rofl]

Dukags

Kakav nam ¾ivot i sve ostalo takve nam i eksplozivne naprave  [rofl]