Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivan1979 poslato 11 Mart, 2015, 13:38
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2015, 13:25
Citat: Ivicat poslato 11 Mart, 2015, 13:14
http://web-tribune.com/u_fokusu/srbe-ocekuje-25-mracnih-godina-a-u-narednih-5-jug-srbije-i-kosovo-ulaze-u-sastav-velike-albanije
ovo je vec teska glupost, ovo nema leba da se desi. Mooooooooooooozda Kosovo ali i to tesko, ali jug Srbije nema sanse.

Zasto mislis da nema?

Da nece neko da uzme pusku u ruke I da brani zemlju?
A I da hoce, odakle mu puska kad sve rasprodase.. raspustise,,,     da nece onaj sto sluzio u biblioteci vojsku da jurisa na siptara, amera, ....       [pop] :violina:

Nisam mnogo video, ali ono sto jesam je da ce se se vecina pre naguziti I primiti ga u dupe nego stati I braniti svoj stav, zemlju, svoja prava....

Svaka cast izuzecima , kojih ima I to ne malo, koji su pokusali da odbrane nesto I ako su znali da je unapred izgubljeno...   I koji bi opet isto to pokusali I ako znaju da je to borba sa vetrenjacama, ali jednostavno imaju nesto sto ovi primaci  u buljsona nikada nece imati .

[pop]



nije to problem ....neko ce se vec naci da brani zemlju...nego kade sve to prodje naci ce se neke stekare, sto ce provesti i taj rat u podrumu, da se biju za vlast.....nabroj mi ko je od ovih u vlasti i opoziciji uzeo pusku i branio Srpsku zemlju bilo gde....ne slikao se i kenjao nego branio sa puskom u ruci.....niko pa ni Palma.....pa ni Seselj....niko....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Dobro je ¹to nisu. Gde nas je ©e¹elj branio vi¹e nas nema.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Mart, 2015, 16:39
Dobro je ¹to nisu. Gde nas je ©e¹elj branio vi¹e nas nema.

ti si pod ds propagandom....GDE NAS JE ON BRANIO ONAKO DEBEO I ZADRIGAO....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Mart, 2015, 16:39
Dobro je što nisu. Gde nas je Šešelj branio više nas nema.

Za to sto nas tamo nema, najmanje je kriv Seselj.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


bigbad86

Kad sam video kvalitet snimka odmah sam znao da je neka tuturutu televizija a samim tim i emisija...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !



farbach

Citat: bigbad86 poslato 12 Mart, 2015, 00:21
Kad sam video kvalitet snimka odmah sam znao da je neka tuturutu televizija a samim tim i emisija...
Neum vlada Srbijom i ima samo jedan TV kanal, doduse u HD-u. Problem, bar meni, je sto se od Vucicovizije proserem, preznojim i ispovracam istovremeno, pa mi je lekar zabranio da gledam, sto preporucujem i vama. Um Srbije, recimo Dragan Petrovic sa dva doktoratai 5 (pet) fakulteteta, mora da zivi kao rani Hriscani u medijskim katakombama na tuturutu televizijama. To je sve sto tvoj vispreni um ima da kaze. Ni pokusaj da argumentima opovrgnes to sto kaze trenutno najobrazovaniji ziv Srbin, nego sneg mi na slici, to je sranje. Suzavanjem svog intelektualnog kapaciteta, covek dobija i suzenu svest, sto neminovno dovodi do distorzije realnosti. Tako covek umisli da je Vucic reformator,  Draskovic principijelan covek, a Canak covek...

mrle

Citat: farbach poslato 12 Mart, 2015, 09:36
Citat: bigbad86 poslato 12 Mart, 2015, 00:21
Kad sam video kvalitet snimka odmah sam znao da je neka tuturutu televizija a samim tim i emisija...
Neum vlada Srbijom i ima samo jedan TV kanal, doduse u HD-u. Problem, bar meni, je sto se od Vucicovizije proserem, preznojim i ispovracam istovremeno, pa mi je lekar zabranio da gledam, sto preporucujem i vama. Um Srbije, recimo Dragan Petrovic sa dva doktoratai 5 (pet) fakulteteta, mora da zivi kao rani Hriscani u medijskim katakombama na tuturutu televizijama. To je sve sto tvoj vispreni um ima da kaze. Ni pokusaj da argumentima opovrgnes to sto kaze trenutno najobrazovaniji ziv Srbin, nego sneg mi na slici, to je sranje. Suzavanjem svog intelektualnog kapaciteta, covek dobija i suzenu svest, sto neminovno dovodi do distorzije realnosti. Tako covek umisli da je Vucic reformator,  Draskovic principijelan covek, a Canak covek...

BRAVO!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: bigbad86 poslato 12 Mart, 2015, 00:21
Kad sam video kvalitet snimka odmah sam znao da je neka tuturutu televizija a samim tim i emisija...
Jesi li pogledao bar 5 minuta emisije? Dragana Petrovica mozes da slusas danima i covek te iznova i iznova iznenadi sa stvarima koje zna.


Al' nije sve tako crno. Ima i crnje

http://www.srbijadanas.net/katastrofa-javni-dug-nam-skocio-za-milijardu-evra-za-samo-mesec-dana/

farbach

Citat: Slaninar poslato 12 Mart, 2015, 09:45
TV Most je re¾imska tvorevina jo¹ iz vremena Milo¹eviæa.

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/novine_i_tv_u_rukama_politicara_i_ofsor_kompanija.55.html?news_id=226465
Kada se protivnik samelje tako mocnom argumentacijom - sneg - bivsi rezim- Milosevic - narastajuci srpski fasizam,
prelazi se u protivnapad. - Porodica evropskih naroda, evropske vrednosti, da zivimo kao sav normalan svet, strane investicije

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 12 Mart, 2015, 09:36
Citat: bigbad86 poslato 12 Mart, 2015, 00:21
Kad sam video kvalitet snimka odmah sam znao da je neka tuturutu televizija a samim tim i emisija...
Neum vlada Srbijom i ima samo jedan TV kanal, doduse u HD-u. Problem, bar meni, je sto se od Vucicovizije proserem, preznojim i ispovracam istovremeno, pa mi je lekar zabranio da gledam, sto preporucujem i vama. Um Srbije, recimo Dragan Petrovic sa dva doktoratai 5 (pet) fakulteteta, mora da zivi kao rani Hriscani u medijskim katakombama na tuturutu televizijama. To je sve sto tvoj vispreni um ima da kaze. Ni pokusaj da argumentima opovrgnes to sto kaze trenutno najobrazovaniji ziv Srbin, nego sneg mi na slici, to je sranje. Suzavanjem svog intelektualnog kapaciteta, covek dobija i suzenu svest, sto neminovno dovodi do distorzije realnosti. Tako covek umisli da je Vucic reformator,  Draskovic principijelan covek, a Canak covek...
Canak covek....to se ne moze ni umisliti....bar nikome do sada nije poslo za rukom.....bar ne dokazano....mozda neko umisli da je umislio da je Canak.....ma ne ide bre Canak i covek u istu recenicu , nikako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: farbach poslato 12 Mart, 2015, 10:03
Kada se protivnik samelje tako mocnom argumentacijom - sneg - bivsi rezim- Milosevic - narastajuci srpski fasizam,
prelazi se u protivnapad. - Porodica evropskih naroda, evropske vrednosti, da zivimo kao sav normalan svet, strane investicije

Govna su i jedni i drugi. Dok sam gledao TV od Mosta sam dobijao proliv sto kao od Pinka, RTS-a i ostalih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

rtaku

Lepo je Kusturica rekao, trozubima je bitna pikselizacija a ne sta je sadrzaj.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle

èitam ovu i ostale vesti u vezi prevoza ovih imigranata

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/541664/NEHUMANO-Decak-vozio-sedam-Sirijaca-u-puntu

pa mi padne napamet kako bismo mogli d auzmemo neku kintu...

Da li me neko razumeo?
Malo da se vozimo...

Ivicat

Sad imas veci auto pa mozes da krenes u biznis :D