Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: okisa poslato 08 Februar, 2015, 10:41
Citat: zVuk poslato 08 Februar, 2015, 10:23
ljudi zaboravljaju stvari koje nikako ne bi trebalo da zaborave....
DOnekle se slazem . U ovoj zemlji je svakim danom sve gore, pa nam je zato >>JUCE<< uvek bolje od sutra. Pa tako Tadic od Pizdolabrnjastog, Neobavestteni od Tadica, itd.... bla

ja se samo jezim kad ljudi pocnu da velicaju slobu....mada i dalje smatram da on nije kriv za raspad sfrj....ali to je druga tema..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

#12481
I tako dok nam se siptari mnoze, vojska rasprodaje opremu BEZ nabavke adekvatne zamene....

http://www.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=7762

Izmedju ostalog vidim i prodaju 99 bvp-a.... to je kolicina vozila za CELU JEDNU MEHANIZOVANU BRIGADU!!!!

1000 protivavionskih topova.... 280 tenkova.... 200 haubica.... 50 pragi.... 26 vbr.... Kad se sve sabere eto divizije....
Smrt SVIMA!!!!

slave74

Bilo je tesko , i kad je Sloba bio aktuelan, ali tada su bile sankcije, ratovi,bombardovanje, izbeglice, ceo svet protiv nas. Sad su svi ovi bogati sa nama ,pa kako je?
Srozan nam je je i zdravstveni i skolski sistem, casovi traju 30min. U skoli anarhija od strane bahate dece. Za njih nema sankcija.
Dzukele imaju vise prava od ljudi, koriste parkove za decu za nuzdu, smece na sve strane, pored puta, u rekama, u prirodi, na ulicama.
Siptari dolaze u Srbiju gde zele, isterali su sve Srbe, koje su mogli sa KiM, a i cigane i naterali ih da dodju u Srbiju.
Ovaj picousti samo aminuje,i hvali se.  Kod Slobe bar to nije moglo da se desi, da nam se siptari svrckaju.
I sve sto je on pocetkom 90-ih radio, bilo ko drugi na njegovom mestu bi jos vise, i Vuk, i Seselj, osim ovih marioneta iz DOS-a...

Svi se slazemo da je gore nego ranije, to je cinjenica.
To sto Zvuk mrzi Slobodana Milosevica, je njegovo pravo, i ja to razumem, i mene nerviraju svi zajedno.
Ja sam recimo bio za SPO na pocetku, raspravljao sa ocem, koji je bio za Slobu.
Otisao u Holandiju i shvatio kakav zapad ima odnos prema Srbima, Slovencima ,Hrvatima, Muslimanima, i sta zele.
Nije sve od Slobe pocelo, nego od pucanja ravnoteze bloka NATO i Varsavskog, sa spajanjem Nemacke..
A Srpski kralj da je bio pametniji ne bi pravio Jugoslaviju posle I rata, za Tita ne trosim reci, da je ziv Nemci bi ga skalpirali do sada, bilo bi nam jos gore.

zVuk

Citat: slave74 poslato 08 Februar, 2015, 11:21

To sto Zvuk mrzi Slobodana Milosevica,

ne mrzim nikoga.....samo mislim da mu je do naroda stalo isto kao i ovima posle njega......tj da nije bio nista bolji nego ovi danas, bio je podjednako los, samo na drugi nacin...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2015, 03:05
prosto reèeno nekad me sramota ¹to sam srpkinja kad vidim ko nas predstavlja...ili sto su rekli jos u staroj grèkoj demokratija je kad neobrazovana masa idiota nadglasa obrazovanu manjinu pametnih.....

Stari Grci nemaju pojma.....demokratija je kad par kvazi obrazovanih misli da su oni ostali stoka pa ih tako i tretiraju......nekada je obrazovanje bilo siroko, a sad i ovo za sta su se skolovali ne znaju....ili znaju ali rada u svoju korist umesto u korist drustva...a to onda spada u izdaju naroda i zasluzuje vesala....na terazijama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 11:14
I tako dok nam se siptari mnoze, vojska rasprodaje opremu BEZ nabavke adekvatne zamene....

http://www.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=7762

Izmedju ostalog vidim i prodaju 99 bvp-a.... to je kolicina vozila za CELU JEDNU MEHANIZOVANU BRIGADU!!!!

1000 protivavionskih topova.... 280 tenkova.... 200 haubica.... 50 pragi.... 26 vbr.... Kad se sve sabere eto divizije....


jel moze neki pisto da kupuje privatno lice ili kako to ide?

monsterbnt

Ne moze. Inace bi odma narucio jedan BVP ili bar BTR-60...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 14:48
Ne moze. Inace bi odma narucio jedan BVP ili bar BTR-60...

A mo¾e li vlada Kosova da kupi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Sva pravna lica koja imaju licencu za trgovinu oruzjem....
Smrt SVIMA!!!!

slave74

Citat: mareskin poslato 08 Februar, 2015, 14:56
Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 14:48
Ne moze. Inace bi odma narucio jedan BVP ili bar BTR-60...

A mo¾e li vlada Kosova da kupi?


Pa, izgleda da to i planiraju, posto se tema prodaje vojnog naoruzanja otvorila otkad su ovi nasi jebaci culi da ce kosovo da formira sopstvenu vojsku..
Staro oruzje ionako nece niko drugi da kupi osim sosona sa kosova, samo da ih sosoni ne naguze za placanje..

monsterbnt

Prodace recimo zambiji koja ce da preproda kosovu.... klasika....
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Sto bih ja voleo da imam BVP da se vozikam po gradu :P

durmitor2000

Ta mehanizacija ce ici da se uposli zelezara Smederevo. Izgleda da su se dogovorili sa Esmarkom i ovo prica za narod da traju mucni pregovori. Ista je bila prica sa US steel Serbia kad im je cvetala proivodnja isto topili oruzje iz regiona.

bucko


Profesor Milan Brdar,svaka mu je ka Njego¹eva


http://youtu.be/SLrwlwnj2P0



Joker

Citat: bucko poslato 08 Februar, 2015, 18:10

Profesor Milan Brdar,svaka mu je ka Njego¹eva


http://youtu.be/SLrwlwnj2P0


Svaka cast coveku!

Kako kaze prof. dr Miodrag Zec "osveta losih djaka"..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

idanijel