Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2015, 14:26
Citat: zVuk poslato 06 Februar, 2015, 12:40
http://www.pressonline.rs/info/srbija/350504/bezimo-jer-nas-teraju-u-rat.html



http://www.pressonline.rs/info/politika/350541/stefanovic-60000-albanaca-zeli-srpski-pasos.html

Овде нешто смрди. Шиптари све што раде, раде организовано и са циљем.

ne da smrdi, nego cemo se podaviti u smradu.......kazu da beze od bede i nemastine, ali onda valjda mogu da idu i normalnim redovnim linijama, a ne da se panicno tuku za mesto u autobusu......smrdi bas.....

nesto veliko su nam precutali......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam cuo da ih napadaju rakovi....daleko bre more , ne znam kako su krabe uopse nasle put preko prokletija.....mozda recni...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ne beze oni :D nemoj da ste glupi :D oni se naseljavaju :D kad imas srpski pasos imas srbiju...ima ih vise nego nas....dobrodosli u veliku albaniju......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 22:36
ne beze oni :D nemoj da ste glupi :D oni se naseljavaju :D kad imas srpski pasos imas srbiju...ima ih vise nego nas....dobrodosli u veliku albaniju......
I na izborima da izglasaju sve svoje predstavnike, slozno  [pop] [panic]


mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 22:36
ne beze oni :D nemoj da ste glupi :D oni se naseljavaju :D kad imas srpski pasos imas srbiju...ima ih vise nego nas....dobrodosli u veliku albaniju......

Po¹to su graðani Srbije, a naseljavaju ilegalno Evropu, a to se nama pi¹e kao prekr¹aj i minus kod EU.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

i kad ih deportuju sta mislis gde æe da ih vrate? na kosovo?? vraæaju ih u srbiju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


ЯЭВОЛУТИОН

tako i treba.....ako njih pustimo da rade sta hoce...promenice to sto hoce cim izglasaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 22:36
ne beze oni :D nemoj da ste glupi :D oni se naseljavaju :D kad imas srpski pasos imas srbiju...ima ih vise nego nas....dobrodosli u veliku albaniju......
Малопре сам слушао емисију чија тема је била бежање шиптара са Косова. И закључак потврђује ово што си рекла.

Илегалци који уђу у ЕУ се депортују у земљу из које су прешли границу. У овом случају, враћају их у Србију. Али то није све. Србија има споразум са ЕУ да мора да реши проблем тих емиграната. Или да их депортује одакле су дошли или да им обезбеди одређене услове које имају и грађани Србије. У пракси, примењује се друга варијанта. Србија им обезбеђује смештај, здравствено осигурање и социјалну помоћ. Ако и даље желе да остану, добијају и друга права која су загарантована грађанима Србије (право гласа, право на имовину, језик...). Поред тога им чак издају и извод из матичне књиге рођених.  [ludak]

Тако да, ипак се број становника Србије не смањује   [doh]

Али нема везе, ми ћемо и даље да будемо добри и послушни грађани. Да нас боли уво за политику и политичаре. Само што тих 60+ хиљада шиптара који се спомињу, су нпр три општине Свилајнац. И то све (релативно) млади људи са породицама и пуноооо деце. Па ће бити истина што у ЕУ кажу за Србију, земља цигана и шиптара. Тужно...

mali_zmaj

 [facepalm]  ljudi nas strpljivo,takticki i poslusno jebu vec decenijama da bi dosli do cilja!!  nevjerovatno!! jos koja decenija i nema nas!!!   [samoubistvo]
jin-jang

doktor

Citat: Ivicat poslato 07 Februar, 2015, 17:59

Поред тога им чак издају и извод из матичне књиге рођених.


Ova zemlja ne sto prima one koji su odavde otisli, vec i one koje nam deportuju, a sa ovom zemljom nemaju nikakve veze. Uz to falsifikuje i sama svoje dokumente, tj. pravi maticne brojeve za one koji ovde nisu nikada ni rodjeni. Olos vlada!
Bikers work is never done!

ЯЭВОЛУТИОН

PA KAD SU UKINULI GRANICARE I UVELI GRANICNU POLICIJU....DA JE VOJSKA TU ....KOJI RAFAL KOJA BOMBA I .......SHKA PROBLJEM
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nama su deportovali sve cigane iz francuske, nemaèke i ostalih demokratskih zemalja jos pre dve godine, to je bio uslov, da primimo sve sto oni neæe a ti ljudi rodjeni po tim demokratskim zemljama, nemaju veze sa srbijom, mi smo postali deponija za evropu, ne samo ljudi, veæ i njihovog djubreta raznoraznog.....ima da nas nema ne za decenuju nego i manje.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2015, 22:40
nama su deportovali sve cigane iz francuske, nemaèke i ostalih demokratskih zemalja jos pre dve godine, to je bio uslov, da primimo sve sto oni neæe a ti ljudi rodjeni po tim demokratskim zemljama, nemaju veze sa srbijom, mi smo postali deponija za evropu, ne samo ljudi, veæ i njihovog djubreta raznoraznog.....ima da nas nema ne za decenuju nego i manje.....
pa kad se slabo razmnozavamo....ajmo sad svi na razmnozavanje....tu ne ulazi i ni oralni ni analni sex ni predigra...dakle udri....bitan je kontinuitet :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

san svakog srbina tri kuæe, dva automobila i jedno dete :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Februar, 2015, 18:19
PA KAD SU UKINULI GRANICARE I UVELI GRANICNU POLICIJU....DA JE VOJSKA TU ....KOJI RAFAL KOJA BOMBA I .......SHKA PROBLJEM

kod mene u kraju se radila nafta tako sto ti vojska cuvala ledja i dupe....jebi ga il si bio baja ili si bio niko i nista samo je njih desetorica uslo u te krugove sverca,ostali su samo mogli da gledaju kroz onu rupu od ograde!!!!

e,vala dolaskom pogranicne policije sve se promenilo i to iz korena.........naftu vise nisu radili desetorica vec svako,i onda il si baja pa ti policija nije smela nista  ili si.........bilo ko ali sas` mito!!! pa je biznis ubrzo propao jer su se sudarali camcima po dunavu koliko ih je bilo,apsolutno je bilo nemoguce raditi naftu bez semafora po dunavu.....

danas pogranicne ni za lek,vojske jos manje a svercera ko da nikad ni bilo nije......izgleda da je ipak bilo ono pravilo kao kod nas manijaka,sto je vise nesto zabranjenije sve je vise izazovnije....

monsterbnt

Ne znam dal ovo ovde ili u viceve....

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/532963/Dacic-Uciniti-sve-da-dodje-do-primirja-u-Ukrajini

Sad ce definitivno svi u ukrajini da se izmire i izljube cim je mali debeli reko...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 00:04
Ne znam dal ovo ovde ili u viceve....

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/532963/Dacic-Uciniti-sve-da-dodje-do-primirja-u-Ukrajini

Sad ce definitivno svi u ukrajini da se izmire i izljube cim je mali debeli reko...


"Ministar spoljnih poslova Ivica Daèiæ izjavio je veèeras da je OEBS jedina meðunarodna organizacija koja ima svoje ljude na terenu u Ukrajini i da mora uèiniti sve da dodje do primirja, da se zaustavi stradanje ljudi i da se otpoène sa politièkim dijalogom."

taj mali i debeli  ne kapira da tamo oebs ima samo jednu i jedinu funkciju a to je zapazanje,snimanje,kordinate i izdaja polozaja vojske Novorusije....drugo ih nista ne zanima.....

bucko

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2015, 22:40
nama su deportovali sve cigane iz francuske, nemaèke i ostalih demokratskih zemalja jos pre dve godine, to je bio uslov, da primimo sve sto oni neæe a ti ljudi rodjeni po tim demokratskim zemljama, nemaju veze sa srbijom, mi smo postali deponija za evropu, ne samo ljudi, veæ i njihovog djubreta raznoraznog.....ima da nas nema ne za decenuju nego i manje.....
Ovaj objasnio al ko se toga seca

Govor Slobodana Miloševića (2. Oktobar 2000.) - Šta se od toga ostvarilo danas?