Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2015, 20:21
http://www.srbijadanas.com/clanak/plac-dece-vriska-majki-albanci-panicno-beze-sa-kim-sta-se-sprema-video-04-02-2015

Pise u tekstu izmedju redova da beze zato sto su srbi u privremenoj vladi kosova ....

ali kako god za ovo ako je stvarno ima da nas naguze opasno i da sve nama stave na teret ...

ama kako mi uopste nece biti cudno da proglase etnicko ciscenje i uvedu nam sankcije ? ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


freepartyman

 Bolje gledajte u buducnost da stvorite nesto,da lepo vaspitate svoju decu a ne da se bavite ustasama ,cetnicima i proslosti..Mnogo smo pisali o toj temi i previse. Jadan je mlad covek koji mrzi, mnogo je to gadna emocija i nikom je ne bi pozeleo.. Sto se tice kritika, meni je normalno da kad volis svoj narod da ga najvise i kritikujes. Sta ja imam od toga da pljujem  Nemce,Bosance ili Svedjane , nemam nista sa njima..ono sto volis to te boli i to kritikujes. Prvo pocistis u svom dvoristu pa onda gledas u tudje. A sto se tice Kosova , kenja mi se od mnogih sto ga brane sa terazija i vicu kosovo je Srbija. Da im doteram autobus da idu da ga brane ne bi niko usao,samo se Srbuje i prica u prazno,bole njih ona stvar za Kosovo.Siptara da pitas on ce da ti kaze da ce sutra da gine za Kosovo i tu pricu, jer  ne brani se Kosovo iz kafica i sa splavova. Kao sto se ne brani pricom i diplomatijom. Manite se politike pustite to dokonim babama i dedama njima nista drugo ne preostaje. Idite malo u svet ,obrazujte se radite na sebi, druzite se sa raznim narodima,upoznajte drugu kulturu, zajebite drugi svetski rat i te ruzne stvari, bilo ne ponovilo se...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ja bi ovu temo ladno i bezobrazno obrisao. forum manijaka, bajkeri, kodeksi, èast, kurac, palac i na kraju pièkaranje oko nesuglasica, koje niko, niti mo¾e da popravi, niti uop¹te ima smisla oko toga tro¹iti vreme. neverovatni ste. :)

Boban_m

Citat: freepartyman poslato 05 Februar, 2015, 23:14
Bolje gledajte u buducnost da stvorite nesto,da lepo vaspitate svoju decu a ne da se bavite ustasama ,cetnicima i proslosti..Mnogo smo pisali o toj temi i previse. Jadan je mlad covek koji mrzi, mnogo je to gadna emocija i nikom je ne bi pozeleo.. Sto se tice kritika, meni je normalno da kad volis svoj narod da ga najvise i kritikujes. Sta ja imam od toga da pljujem  Nemce,Bosance ili Svedjane , nemam nista sa njima..ono sto volis to te boli i to kritikujes. Prvo pocistis u svom dvoristu pa onda gledas u tudje. A sto se tice Kosova , kenja mi se od mnogih sto ga brane sa terazija i vicu kosovo je Srbija. Da im doteram autobus da idu da ga brane ne bi niko usao,samo se Srbuje i prica u prazno,bole njih ona stvar za Kosovo.Siptara da pitas on ce da ti kaze da ce sutra da gine za Kosovo i tu pricu, jer  ne brani se Kosovo iz kafica i sa splavova. Kao sto se ne brani pricom i diplomatijom. Manite se politike pustite to dokonim babama i dedama njima nista drugo ne preostaje. Idite malo u svet ,obrazujte se radite na sebi, druzite se sa raznim narodima,upoznajte drugu kulturu, zajebite drugi svetski rat i te ruzne stvari, bilo ne ponovilo se...
Vece su sanse da se ponovi, ako se stvari ne razjasne nego guraju pod tepih. Ja nisam primjetio da je neko rekao da mrzi bilo koga, ili drugu naciju. Ono sto se dogodilo je uzasno, a nesreca je veca jer su se sukobili najblizi. Da, najblizi, cesto istog rodoslova bez potrebe da se ide mnogo daleko u istoriju. Niko nije bezgresan i svi imaju svoj deo krivice u onom sto se desilo. Mislim da je losije pustiti pogresnu i opasnu tezu u javni medijum da ostane neodgovorena, nego ponuditi argument koji ce takvu tezu bar staviti pod upitnik. Cinjenica je da postoji sistematska namjera da se stvari u vezi proteklih nestecnih desavanja iskrive i predstave na nacin da je samo jedan narod kriv. Ja sam potpuno siguran da svi koji su direktno ucestvovali u ratu, sa bilo koje strane, znaju da nije tako. Da li ce reci javno i gdje, druga je stvar. Kao sto je druga stvar i to da li takve polemike treba voditi na moto forumu.

balcan girl

ja lièno i personalno mislim da bi me boleo kurac iskreno ko mi je predsednik drzave da li hrvat, ili ¹iptar, ili pera, mika ili laza ako ja znam zasto radim i za koliko radim i da zivim u ovoj zemlji normalno od svog rada i da njome mogu da izdrzavam porodicu i da mogu da se krstim ako se krstim ili da kleknem na æilimèe, i da mogu sa ponosom da kazem ko sam i sta sam...dokle god to ne mogu ovde nemam sta da trazim...dokle god sam ja manjina u sopstvenoj zemlji u kojoj zivim, plaæam porez i radim za kikiriki jer za pistaæe nemam para, dokle god ovde svaka ¹u¹a i lopov ima veæa prava od mene, gde je promena pola dzabe a ve¹taèka oplodnja nije, gde svi seru o tome da vlada bela kuga a trudnicama daju otkaze i ukudaju porodiljsko bolovanje, ovo nije svet u kome ja zelim da zivim.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: DraganPavlicevic poslato 05 Februar, 2015, 19:08
Ljudi (bajkeri) se razlikuju po mnogo èemu.©to se mene tièe, svi koji voze dva toèka su mi praktièno isti.Jedina razlika je ¹ta vozi¹, odn. koju marku preferira¹.Ovde na forumu ima raznih likova i svi su mi simpatièni.Ali jedan lik sa svojim komentarima me posebno iritira."Slaninar" se potpisuje!Koliko kod te osobe ima mr¾nje i odbojnosti prema svemu ¹to nije iz "njegove" Vojvodine, prosto je za neverovati.On je relativno mlad èovek, pa se ne¹to pitam odakle mu takvo mi¹ljenje o Srbiji kao celini?Oèigledno da istoriju ne poznaje, jer da je poznaje onoliko koliko se mo¾e nauèiti samo iz srednjo¹kolskog gradiva, mnoge bi stvari video drugim oèima.Ja nerado komentari¹em bilo koga i bilo èije mi¹ljenje (ovde na forumu).Po¹tujem svakoga i svaèije opredeljenje, ali kada je reè o Srbiji i srpstvu...Pa zar je moguæe da su pojedincima dra¾i hrvati, maðari, ¹iptari...od sopstvenog naroda?E moj (ne)prijatelju.Treba jo¹ mnogo da uèi¹, pod pretpostavkom da hoæe¹ i mo¾e¹.

ne bih ja to nazvao mrznjom, covek je samo neupucen i pogresno informisan.....al' kako rece revo, volimo mi njega takvog kakav je.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

http://www.srbijadanas.net/kretenizam-srpska-istorija-u-udzbeniku-za-sesti-razred-osnovne-skole/# [pop] [pop] [dunce] [ludak] [glavazid] [glavazid]
oæe li meni neko ovako tupavoj koja je bila davnih godina drzavni prvak na takmièenjima u nacionalnoj i svetskoj istoriji da objasni ovo ¹to ovde pi¹e koja je i¹la da se svadja sa komisijom na tim istim takmièenjima o prekrajanjima te iste istorije donoseæi silne enciklopedije ovakve i onakve ovo ¹to ja ovde èitam, jer sam upravo skontala da nama ne trebaju neprijatelji mi æemo sami sebe da nabijemo ne pod krusku ili sljivu veæ pod maslaèak a i to æe da nam bude mnogo ako nam decu uèe ovakvim stvarima....sad se nesto i razmisljam mozda je i dobro sto ne mogu da imam decu, jer bi moje siroto moralo da ponavlja u osnovnoj skoli ili bi morali da ga izbace iz iste jer ovo moje dete sigurno ne bi uèilo.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 11:03
http://www.srbijadanas.net/kretenizam-srpska-istorija-u-udzbeniku-za-sesti-razred-osnovne-skole/# [pop] [pop] [dunce] [ludak] [glavazid] [glavazid]
oæe li meni neko ovako tupavoj koja je bila davnih godina drzavni prvak na takmièenjima u nacionalnoj i svetskoj istoriji da objasni ovo ¹to ovde pi¹e koja je i¹la da se svadja sa komisijom na tim istim takmièenjima o prekrajanjima te iste istorije donoseæi silne enciklopedije ovakve i onakve ovo ¹to ja ovde èitam, jer sam upravo skontala da nama ne trebaju neprijatelji mi æemo sami sebe da nabijemo ne pod krusku ili sljivu veæ pod maslaèak a i to æe da nam bude mnogo ako nam decu uèe ovakvim stvarima....sad se nesto i razmisljam mozda je i dobro sto ne mogu da imam decu, jer bi moje siroto moralo da ponavlja u osnovnoj skoli ili bi morali da ga izbace iz iste jer ovo moje dete sigurno ne bi uèilo.....

to je Slaninarov daleki rodjak.....nije on pisao zato sto tako misli, vec zato sto je za to dobio pare....a IZDAO JE ZAVOD ZA UDZBENIKE......drzavni izdavac......pa polako bi uzeo diplomu i njemu i onome ko je radio recenziju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ne bi ja uzela diplomu ja bi mu uzela zivot ionako mu je isti jeftin koliko god para da je dobio i taj sto je pisao i taj sto je stampao i uveo u udzbenik
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić


mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 02:51
ja lièno i personalno mislim da bi me boleo kurac iskreno ko mi je predsednik drzave da li hrvat, ili ¹iptar, ili pera, mika ili laza ako ja znam zasto radim i za koliko radim i da zivim u ovoj zemlji normalno od svog rada i da njome mogu da izdrzavam porodicu i da mogu da se krstim ako se krstim ili da kleknem na æilimèe, i da mogu sa ponosom da kazem ko sam i sta sam...dokle god to ne mogu ovde nemam sta da trazim...dokle god sam ja manjina u sopstvenoj zemlji u kojoj zivim, plaæam porez i radim za kikiriki jer za pistaæe nemam para, dokle god ovde svaka ¹u¹a i lopov ima veæa prava od mene, gde je promena pola dzabe a ve¹taèka oplodnja nije, gde svi seru o tome da vlada bela kuga a trudnicama daju otkaze i ukudaju porodiljsko bolovanje, ovo nije svet u kome ja zelim da zivim.....

Potpuno se sla¾em sa tobom.

P.S. I stvarno mislim da su pistaæi preskupi!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Kostić

mi nikada nismo ¾iveli dobro, ¹to se tiæe naroda. falimo se da smo star narod, dr¾avotvoran, a ako se ne varam, davno smo dobili nadimak 'dr¾ava sutra'. od kad je sveta i veka, svako je vukao na svoju vodenicu, a sledeæi je ono ¹to je lo¹e po narod, zadr¾avao, a svoje dodavao. to nas je dovelo ovde, gde smo sada, a kreæemo se i dalje u istom pravcu. mo¾e da prièa ko ¹ta oæe, al najbolje smo ¾iveli kad je æopa vlado. ¹vaba germanska. mi smo napu¹tali svoju zemlju jo¹ u doba dinosaurusa. ono ¹to su neki vladari osvajali, drugi su krèmili. meni je greota ono malo normalnog i po¹tenog naroda. vekovima trpi kojekakve vlasti. kad su na¹e trpi, kad su tuðe pobije se. mo¾da je u tome vekovna gre¹ka, ko bi ga znao.


3006


bigbad86

Mada to je mac sa dve ostrice, ako uzmu pasos, priznaju Srbiju a ne Kosovo ?

Ivicat


3006

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2015, 14:16
Mada to je mac sa dve ostrice, ako uzmu pasos, priznaju Srbiju a ne Kosovo ?
Paso¹ Srbije daje dve moguænosti - lak¹i put na ¹ljaku po Evropi i moguænost vlasni¹tva nad kupljenom zemljom i objektima. Veæ viðena prièa sa Kosova. Ako nas ponovo izjebu, sami smo krivi. Osim toga, na¹ problem je ¹to nas nema ni da ©umadiju popunimo, da nam vrate Kosovo ne znam koga bi tamo naselili...