Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

slaninar koliko imas godina?? zanima me koliko si imao devedesetih???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

ima on dovoljno godina, nego kad natasa kandic kaze nesto, on misli da je to istina.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

penzos

U Novi Sad i Vojvodinu su dovodili Srbe iz Like, Krajine,... osma ofanziva... Da bi zamaskirali koliko su Maðari poklali, streljali i bacili pod led, a taman i da bi rasteretili lijepu njihovu. Posle kao komunisti porokali maðare da bi pokrali ¹ta se nije pokralo. A ja bio u katedrali na bo¾iæ 1989. lik koji je slu¾io misu je na maðarskom otvoreno hu¹kao na rat, na hrvatskom je malo bla¾i bio. Mnogo je krvi proliveno da bi se zaboravilo tek tako. Ali znam da po Petrovaradinu nisu i¹li po kuæama i klali i silovali hrvate/ce. Ni po Mu¾lji Maðare,... A mnogo zla sam se nagledao po ostalim republikama.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bucko

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2015, 17:57
Naravno. Èim je u Srbiji krenulo s nacionalizmom, strah i kontra su reakcija na to. Ukidanje autonomija pokrajina je bilo upozorenje. Ne ulazim u prièu o opravdanosti toga, samo da je to dalo krila ostalim nacionalistima: "mi smo sledeæi".  Da ne prièam o balvan revoluciji i hu¹kanju onog naroda po Bosni i Hrvatskoj, a posle ih pustili niz vodu sve.
Kakava zamena teza.
U Jasenovcu su se sami klali zar ne.Verovatno su trebali da sacekaju reprizu da ih dokrajce na tenane ,700000 nije bilo dovoljno.
Koliko jama treba da napune da bi ti bio zadovoljan ?

penzos

#12384
Gospiæ, Jadovno, Pag, Jastrebarsko 1,2,3, mnogo zaboravljate, mnogo. To su bili jedini logori za DECU u svetu! Razgovarao sam sa jednim starijim likom 92. u Bosni. Pretekli smo teeee¹ko sranje i posle toga odmaramo i reè po reè. Èovek oko 50 godina. , rodom iz Potkozarja - stravièna prièa. Do tada nisam bio nacionalista. Svi ljudi su mi bili isti.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

 Nacionalista nije isto sto i sovinista i mnogi tu rec pogresno tumace.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

Citat: penzos poslato 04 Februar, 2015, 23:37
Gospiæ, Jadovno, Pag, Jastrebarsko 1,2,3, mnogo zaboravljate, mnogo. To su bili jedini logori za DECU u svetu!...

Ima tu jos. Npr. Miljevina (Foca), 1945. godine. Za nedelju dana oko 25000 decaka iz Sumadije, starosti izmedju 7 i 15 godina ubijeni u baceni u jame.


Svaki put kad neko pomene te logore za decu, zeludac mi se prevrne.

A evo i zasto:

CitatNakon par dana do¹ao je u logor neki vi¹i funkcioner iz Zagreba Luburiæ. Do¹ao je da pogleda rad logora. Tek tada je poèelo pravo klanje. More oko Paga bilo je crveno od krvi. Luburiæu su referirali da ja i jo¹ neki neæemo da ubijamo. Na to je Luburiæ sazvao sve usta¹e, postrojio nas i odr¾ao govor u kojem je rekao da su izdajice usta¹tva oni koji ne mogu da ubijaju Srbe, ®idove i komuniste. Na to je upitao ko je taj „usra¹a“ koji ne mo¾e da ubija. Javio sam se ja i jo¹ nekoliko. Kako sam bio prvi po redu od tih koji su se javili, Luburiæ me je pozvao pred stroj i upitao me kakav sam ja to usta¹a kad ne mogu ubiti Srbina i ®idova. Rekao sam da sam spreman u svako doba dati ¾ivot za Poglavnika, da mislim da bih mogao ubijati u borbi ali da ne mogu ubijati ovako goloruke ljude, a osobito ¾ene i djecu. On se na to nasmijao i rekao je da je na¹a du¾nost da oèistimo Hrvatsku od te kuge, a tko to neæe je neprijatelj Poglavnika i Hrvatske kao i oni. Na to je pozvao jednog iz svoje pratnje i ne¹to mu ¹apnuo. Ovaj je oti¹ao i donio dvoje male dvogodi¹nje ¾idovske djece. Luburiæ mi je predao jedno dijete i rekao da ga zakoljem. Odgovorio sam da ne mogu. Na to su svi oko mene prasnuli u smijeh, rugali mi se i vikali- „usra¹a“, a ne usta¹a. Onda je Luburiæ izvadio no¾ i zaklao predamnom dijete govoreæi: „Evo kako se radi“. Kad je dijete vrisnulo i prasnula krv, sve oko mene se zavrtjelo. Skoro sam pao. Jedan me usta¹a prihvatio. Kad sam se malo pribrao rekao mi je Luburiæ da dignem desnu nogu. Digao sam, a on mi je pod nogu stavio ono drugo dijete. Onda je zapovjedio: „udri“. Udario sam nogom i zgnjeèio glavu djetetu. Luburiæ mi je pri¹ao, potap¹ao po ramenu i rekao: „Bravo, bit æe¹ ti jo¹ dobar usta¹a“.

Tako sam ubio prvo dijete....

bucko

I sad ovaj govnar odnosno slaninar zameni ulogu dzelata i ¾rtve i to je kao ok, lebac mu se ogadio

freepartyman

#12388
  Postoje price da su se hitlerove ss divizije zgrozeno vracale u Nemacku izjavljujuci da takvu okrutnost nisu nikada videle. Ali izjavljivati da je svaki hrvat ustasa je kretenski,kao sto nije svaki nemac bio nacista. Veliki broj hrvata je bio u partizanima i ono sto verovatno prvi put cujete jedan mali broj hrvata je bio u cetnicima u dalmaciji.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bucko

Imam za poznanike mnogo vece ustase od slaninara ,ljude iz Hercegovine ,Splita i cele Dalmacije , bio sam im dobar domacin u Bg i imam otvorena vrata kod njih uvek,samo je poenta stvari nazivati njihovim pravim imenom .

freepartyman

#12390
Nazivas ustasama ljude koji te primaju u kucu i kojima si ti domacin u Bgu  [neslusam] [facepalm] A pre njih  i kolegu sa foruma  [wtf] [nono] [stop]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bucko

#12391
Ne dragi kolega ne pratis na casu.
Ovi koje sam pominjao su zaista ustase i na to se odazivaju
ovako nekako


http://youtu.be/mH_9VdVDY7I







a kolegu sam nazvao govnarom jer citajuci sta pise ne nalazim bolji termin.

balcan girl

poglavnik je poslao 1500 srpske dece i u ausvic, i zato je dobio pohvalnicu od pape..zajedno sa pismom u kome mu se papa zajvaljuje sto trebi ¹izmatike....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Ova diskusija vi¹e nije diskusija, nego vreðanje i prozivanje. Ja æu se iskljuèiti iz dalje prièe. Nisam ni¹ta ljut, samo ne vidim svrhu. Imam svoje mi¹ljenje, ljudi imaju svoje. Neke to ba¹ i pogaða, vidim. ©ta da se radi.   

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

e tek sad skontala da ti pisu godine bre slaninar :D pa ti si moje godisteeee :D :D :D :D sad neke stvari razumem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: Slaninar poslato 05 Februar, 2015, 06:50
Ova diskusija vi¹e nije diskusija, nego vreðanje i prozivanje. Ja æu se iskljuèiti iz dalje prièe. Nisam ni¹ta ljut, samo ne vidim svrhu. Imam svoje mi¹ljenje, ljudi imaju svoje. Neke to ba¹ i pogaða, vidim. ©ta da se radi.   



treba samo da se bolje informises, pre nego sto nesto napises....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: bucko poslato 05 Februar, 2015, 01:26
Imam za poznanike mnogo vece ustase od slaninara ,ljude iz Hercegovine ,Splita i cele Dalmacije , bio sam im dobar domacin u Bg i imam otvorena vrata kod njih uvek,samo je poenta stvari nazivati njihovim pravim imenom .

druzis se sa ustasama, a naseg lose informisanog kolegu slaninara nazivas govnarom......misim stvarno.....nemam reci....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 05 Februar, 2015, 07:25
e tek sad skontala da ti pisu godine bre slaninar :D pa ti si moje godisteeee :D :D :D :D sad neke stvari razumem :D :D :D

E babo :P
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ti ne seri stariji si godinu dana :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Da al ti si zensko, znaci baba :P
Smrt SVIMA!!!!