Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: PECA BMW poslato 02 Februar, 2015, 21:48
U Makedoniji pokusan drzavni udar , murija na ulicama hapsi redom opsti haos ..

Kaze meni drugar juce koji je doso iz Makedonije ... Ja ovde trazim po novinama i na vestima nigde nista ?

El cuo neko nesto ?
Evo Peco:

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:531686-Sprecen-drzavni-udar-u-Makedoniji-organizator-lider-opozicije

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 03 Februar, 2015, 00:43
Citat: PECA BMW poslato 02 Februar, 2015, 21:48
U Makedoniji pokusan drzavni udar , murija na ulicama hapsi redom opsti haos ..

Kaze meni drugar juce koji je doso iz Makedonije ... Ja ovde trazim po novinama i na vestima nigde nista ?

El cuo neko nesto ?
Evo Peco:

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:531686-Sprecen-drzavni-udar-u-Makedoniji-organizator-lider-opozicije

aha eto . promakla mi ta vest .. u sustini boli me uvo nego po prici bilo dramaticno a cudno mi sto je ovde to proslo vrlo slabo kroz medije ... ali ko im klacka kocke ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: Joker poslato 02 Februar, 2015, 23:08
Vucic i ekipa prihvataju taj rezim, "laksi put" za sebe i predstavljaju sve to kao put u "bolje sutra"...

©ta misli¹ ko je Vuèka postavio i ko ga ¹titi?  Da ne radi tako, odmah bi bila frka: "nedemokratski re¾im, gu¹i slobodu ¹tampe... blabla...."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

narod ga je postavio, kao i sve ostale, a narod ga i ¹titi. i panduri su narod bre :)

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 03 Februar, 2015, 09:48
narod ga je postavio, kao i sve ostale, a narod ga i ¹titi. i panduri su narod bre :)

"Alek". U narodu od milja zvani "Alek".  :) 

Ne znam jesu krenuli postavljati slike u uèionicama.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ni to nije iskljuèeno :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Cigani, ko drugi?! "Beograðani"!!! ;D

freepartyman

Sa BJBikersa od danas :)
"Pokusao sam da se registrujem na sajtu motomanijaci...ali sam preedugo cekao da odobre i zaboravio svoje podatke...sada sam se ponovo registrovao samo mi nije jasno koliko se ceka da oni to urade?"
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivan1979

Citat: freepartyman poslato 03 Februar, 2015, 15:58
Sa BJBikersa od danas :)
"Pokusao sam da se registrujem na sajtu motomanijaci...ali sam preedugo cekao da odobre i zaboravio svoje podatke...sada sam se ponovo registrovao samo mi nije jasno koliko se ceka da oni to urade?"
Neke laste nikada ne polete   :violina:


BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 03 Februar, 2015, 15:58
Sa BJBikersa od danas :)
"Pokusao sam da se registrujem na sajtu motomanijaci...ali sam preedugo cekao da odobre i zaboravio svoje podatke...sada sam se ponovo registrovao samo mi nije jasno koliko se ceka da oni to urade?"

...tooooo UFF-eeeeeeeeeee karaaaaaaaajjjjj!!! [yahoo]

freepartyman

Citat "Na forumu moto mentalaci su uglavnom budale....sve moj do moga,neznalice,motorisi od juce i narkomani.."  U nadi zivim,da je ovo sarkazam :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


freepartyman

U sta  ima novo odeljku ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: freepartyman poslato 03 Februar, 2015, 16:31
Citat "Na forumu moto mentalaci su uglavnom budale....sve moj do moga,neznalice,motorisi od juce i narkomani.."  U nadi zivim,da je ovo sarkazam :)
A tamo su, pretpostavljam samo doktori nauka
Друштво за заштиту од животиња