Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

ma da nemaju auto da vidis kako bi vozili za sve pare.kenjaju bre.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: goranvojska poslato 14 Januar, 2015, 01:29
ma da nemaju auto da vidis kako bi vozili za sve pare.kenjaju bre.

Ma da, svi k'o da su se rodili u mercedesu!  Dvojka je AUTO.  Naspram onoga ¹to su obièni smrtnici ovde vozili - jugo, stojadin, to je bio avion kad se pojavio. I dalje je odlièan.

Da ne govorim da je i stojadin limuzina za fiæu, peglicu, pa i VW bubu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Slaninar poslato 14 Januar, 2015, 12:27
Citat: goranvojska poslato 14 Januar, 2015, 01:29
ma da nemaju auto da vidis kako bi vozili za sve pare.kenjaju bre.

Ma da, svi k'o da su se rodili u mercedesu!  Dvojka je AUTO.  Naspram onoga ¹to su obièni smrtnici ovde vozili - jugo, stojadin, to je bio avion kad se pojavio. I dalje je odlièan.

Da ne govorim da je i stojadin limuzina za fiæu, peglicu, pa i VW bubu.

...tako je,cale uzeo novu dvojku 90-te i jos je kod nas...i nista joj ne fali... [thumb_up]


mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 14 Januar, 2015, 12:27
Ma da, svi k'o da su se rodili u mercedesu!  Dvojka je AUTO.  Naspram onoga ¹to su obièni smrtnici ovde vozili - jugo, stojadin, to je bio avion kad se pojavio. I dalje je odlièan.
Da ne govorim da je i stojadin limuzina za fiæu, peglicu, pa i VW bubu.
Ja se nikad nisam vozio ni u kecu, ni u fiæi, a ni u bubi koju inaèe mrzim iz dna du¹e. Ovo su automobili mog detinjstva. Nije mercedes, al' je ©vaba.























El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

joka

Lepe èestitke! Ovo je prepisano iz evropskog poreskog priruènika, stim, da je malo prilagoðeno na¹im uslovima privreðivanja.   [ljutko]

penzos

Pa neverovatno! Pored tolkih pizdravaca, ljigavaca i budala na vojnim jaslama koji brukaju i sebe i ....., èovek malo radio na sebi i oni ga penzioni¹u???  http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/526524/TESKE-OPTUZBE--Vojska-prevremeno-penzionisala-majora-samo-zato-sto-menja-pol
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


Ivicat

Cela ciganmala se preselila u hotel

eclipse4

izvinte sto moram ovako


Dr Pol Kreg Roberts upozorio je da bi Rusi mogli da oslobode takozvanog „crnog labuda“ protiv Zapada. Dr Roberts je takoðe razgovarao o moguæem u¾asavajuæem nizu dogaðaja koji bi u potpunosti uni¹tio zapadni finansijski sistem.

Evo ¹ta je on rekao:

„Slu¹ao sam vesti danas i èuo kako mnogi ljudi s odu¹evljenjem ka¾u da je Rusija gotova i propala i da æe uskoro postati vazalska dr¾ava Amerike. Slu¹ao sam to i razmi¹ljao „Kako ljudi mogu biti tako glupi?“. Ali eto, jesu.

U meðuvremenu, kao deo ovog procesa, videæemo kako Rusija oslobaða crnog labuda koji æe sru¹iti zapadnu kulu od karata….

Zamislite da ruska vlada ka¾e „Pa, po¹to je napad na rublju politièki i po¹to nam pravi puno problema, neæemo platiti deo na¹eg duga poèetkom 2015. godine“.

Evropski bankarski sistem bi bio uni¹ten jer su te banke u¾asno podkapitalizovane. Neke od njih imaju dugove Rusiji koji skoro da apsorbuju èitavu glavnicu kapitala. Dakle, Rusi uop¹te ne moraju da otplate dug. Mogu da ka¾u da æe ga platiti kasnije, kada se rublja stabilizuje.

Shvatate kakav bi uticaj takva odluka Rusije imala na Zapad? Setite se kako su braæa Leman pala i pored Evrope povukla i SAD sa sobom.

©ta æe proiziæi iz svega toga? Ko zna? Postoje razne vrste derivativnih finansija, a ne znaju se èak ni sve ugovorne strane. Ako bi evropske banke poèele da tonu, ko zna koga bi sve povukle sa sobom. Meðutim, èitav zapadni sistem je jedna kula od karata zasnovana na manipulaciji tr¾i¹tem. Dovoljno je samo malo ga gurnuti i on æe se sru¹iti.

Najveæi od svih crnih labudova oslobodio bi se ako bi se Rusi jako razbesneli. Oni bi mogli prosto da pozovu evropske vlasti i ka¾u da vi¹e ne prodaju prirodni gas niti bilo koji drugi oblik energije èlanovima NATO-a.

Posledica bi bio potpuni kolaps NATO-a. Èak ni marionetska dr¾ava poput Nemaèke ne bi dozvolila da se njen narod smrzne i da se fabrike zatvore. Jedini moguæi ishod bi bio kraj NATO-a.

Dakle, ako Rusi po¾ele da uni¹te NATO, to je sve ¹to treba da urade. S padom NATO-a, pala bi i podr¹ka amerièke moæi.

To bi oslobodilo gomilu crnih labudova. Skoro svaki bankarski sistem bi se raspao ukoliko bi do¹lo do zatvaranja nemaèke industrije. Sve karte su u Putinovim rukama.

Videæete kako Rusija, Indija i Kina preuzimaju svet 2015. godine“.

Ivicat

A Darko hoce pare u banku :D

farbach

Znao sam da je kriva, rekao je i Slaninar, ali ovoliko:
http://www.tarzanija.com/nacina-na-koje-nas-je-ceca-upropastila/?fb_action_ids=10205856949204358&fb_action_types=og.comments
Umesto da nas zabavljaju urbane & fensi Frajle ( mada, Frajle su bolje da isprazne kafanu, onako gadne i prepotentne, nego da napune), oni turili etno Cecu, da poseljance ono malo kulture sto je preostalo od Austrougarske. I onako Vojvodjaneri nemaju puno zetona. Turci u Bosni su bili muslimani pre Muhameda, Dukljani su pravili Nojevu barku, a Vojvodjanerima ostala samo kultura. Tanki su sa dokazima da su druga sorta, al su zato puno kulturniji od te druge sorte koju preziru. Kad ono, corak. 60000 seljaka se nabilo na trg da slusa seljanku i slavi neke seljacke proslave. Sve u svemu, resio sam da ne budem Vojvodjaner, nego Gejak, sramota me kakve su seljacine.

ЯЭВОЛУТИОН

namaila ih Ceca na sise.....infantilni novosadjani.....zeljni sise, pa to ti je...makar i silikonske
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


joka

Koliko mase, za dve sise!   :o  :o  :o  [rofl] [rofl]

bigsheki

ne.nego ce da peva jebeni zvonko bogdan i slicni nabijem ih sve u paketu na kurac MIJESTANSKI AUTONOMASKI,OVO JE SRBIJA

joka

Eto Revolucijo! Èim se spomenu sise, odma minus. Mo¾da bolje da ka¾emo- Ðoka!   [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen