Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Ili se samoubica ubio s leða. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Bio je malo neodlucan, pa mu pomogli ljudi  ;D

mkt

nije mi jasno da kad su onom panduru pucali u glavi iz kalasa jbt pa iz te blizine bi mu se razletela glava kapiram i bila bi lokva krvi

ЯЭВОЛУТИОН

nego gde su sad islamisti...pravi je momenat da reaguju sad kad je gomila meta na jednom mestu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....






goranvojska



MIGE



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 13 Januar, 2015, 11:05
Da se ne zaboravi:

http://www.autonomija.info/branislava-opranovic-logor-i-trg-slobode.html
slaninar ...jednostavno, niko i z NS ne dodje na koncert i vise nece da peva u NS....ali uvek se nadje 100000 gologuzija koji znaju sve tekstove napamet....
meni ide na kurac iz svih tih razloga kao i njima ali posto je ovo trzisna ekonomija onda svako ima pravo da svoj proizvod prodaje tamo gde ima kupaca...
Kad sam ja bio mali Rod Stjuart, koji je bio u zenitu slave, otkazao koncert u Beogradu zbog 16 prodatih karata.....
za one koji ne znaju
http://en.wikipedia.org/wiki/Rod_Stewart

nikad globalno nece Ceca biti ni blizu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Tr¾i¹te je jedno, ali simbolika je drugo. Turbo folk promovi¹e lo¹ sistem vrednosti, uni¹tava mozgove mladih ljudi. Ceca je simbol & ikona tog turbo folka. Zato mislim da ne bi smela da peva na trgu. Drugo je kad ona pravi svoj koncert negde, a drugo na trgu - besplatno, za sve, i simbolièno u centru grada.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

..svejedno, sto se mene tice moze da peva i sa Konja Mihajlovog, seljanka je da nema gore...