Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Beli zapad je vrlo iskoristio svoje kolinije, ove jadnike drzi u getoima, ne integri¹e ih u drustvo, su¹tinski ih smatra nizim biæima. Napadaèi su rodjeni u Parizu, nisu juèe do¹li sa neke èuke. Sigurno da postoji razlog zasto su odaniji nekoj zemlji koju nikad videli nisu, nego Francuskoj u kojoj su odrasli. Socijalna odgovornost pocinje mnogo ranije.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mrle


Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 09 Januar, 2015, 15:06
...jos samo da nam premijer onim napuckanim usnama dobro izljubi amerske bulje i da salje nase vojnike negde u misiji i eto ti...
eclipse, ti si vec zaboravio proslu godinu i da Srbija vec saradjuje sa NATO:

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:510018-Saradnja-sa-americkom-vojskom-Vezba-ili-korak-ka-NATO

Isto kao da je, na primer, 1960-ih Ju vojska imala zajednicke vezbe sa Nemcima. Nezamislivo.

PECA BMW

Evo sad i mi cackamo mecku !

Premijer Srbije i zvaniènici se upisali u knjigu ¾alosti u ambasadi Francuske

"Zato, dragi prijatelji, u te¹kom trenutku mo¾ete da raèunate na iskrenu i svesrdnu podr¹ku Srbije i njenih graðana", naveo je on.
Vuèiæ je istakao da æe se Srbija i Francuska protiv terorizma boriti zajedno kao ¹to su te dve zemlje kroz svoju istoriju veæ mnogo puta èinile

Kako je naveo, Srbija smatra da i danas ima i mo¾e mnogo toga da nauèi od Francuske - od po¹tovanja ljudskih prava i sloboda do sprovoðenja principa vladavine

Evo cele vesi :

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/525293/Premijer-Srbije-i-zvanicnici-se-upisali-u-knjigu-zalosti-u-ambasadi-Francuske
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Pre sat vremena napad sa uzimanjem talaca u jevrejskoj prodavnici u kvartu Vincennes.
Pre 15 minuta napad sa uzimanjem talaca u kvartu trokadero ispod ajfelove kule.

Najbitnije i najvaznije po mom misljenju u ovom trenutku za Srbiju i Srbe je da ne uzimaju tvrde pozicije. Ni za jedne ni za druge. To su njihovi pijuni i veliki prijatelji, neka se jebu sad sa njima.

monsterbnt

Kad su nas klali nisu se zvali ISIS.... Ista je to ekipa koja je klala po bosni, koja je klala po kosovu.... Koja se sprema da kolje po sandzaku....
Zverstva koja ovi dzihadisti prave po svetu su nadmasila hitlera...

Ovo sto rade nema veze sa americkim bombama.... Ima veze samo sa uterivanjem straha.... Ceo svet mora da bude kao oni ili ce ih poklati.... Ako im je neprijatelj francuska vlada sto nisu skupili muda da upadnu u kasarnu recimo legije stranaca?
Zato ih i necu nazvati muslimanima, jer muslimani to ne rade.... Zato ih i zovem obrezani majmuni jer je to jedino po cemu se razlikuju od majmuna.... Sa njima nema pregovaranja, sa njima nema dogovora... Ubijes ti njih ili oni tebe....

A o ovom nasem pizdoustom nemam vise nista da kazem.... Kakav je, Slobu ce od blata da pravimo...
Smrt SVIMA!!!!

TEEfqd

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 16:37
Kad su nas klali nisu se zvali ISIS.... Ista je to ekipa koja je klala po bosni, koja je klala po kosovu.... Koja se sprema da kolje po sandzaku....
Zverstva koja ovi dzihadisti prave po svetu su nadmasila hitlera...

Ovo sto rade nema veze sa americkim bombama.... Ima veze samo sa uterivanjem straha.... Ceo svet mora da bude kao oni ili ce ih poklati.... Ako im je neprijatelj francuska vlada sto nisu skupili muda da upadnu u kasarnu recimo legije stranaca?
Zato ih i necu nazvati muslimanima, jer muslimani to ne rade.... Zato ih i zovem obrezani majmuni jer je to jedino po cemu se razlikuju od majmuna.... Sa njima nema pregovaranja, sa njima nema dogovora... Ubijes ti njih ili oni tebe....

A o ovom nasem pizdoustom nemam vise nista da kazem.... Kakav je, Slobu ce od blata da pravimo...
monsteru lako cemo da se mi koljemo sa muslijama. ovi drugi nam ne daju da zivimo i bez rata

OKi

Citat: Hattrick poslato 09 Januar, 2015, 16:31
To su njihovi pijuni i veliki prijatelji, neka se jebu sad sa njima.

Cim su pokusali da se suprostave sankcijama preme Putinu, Amerikanac izvukao iz rukava teroriste  [povracanje]

Boban_m


Hattrick

Citat: okisa poslato 09 Januar, 2015, 17:27
Cim su pokusali da se suprostave sankcijama preme Putinu, Amerikanac izvukao iz rukava teroriste  [povracanje]

Upravo kao i 2005-te godine kada su aktivirani, a koju su Francuske "domace" muslije nazvale Francuska Intifada.


Hattrick

#11810
Pre 5 minuta su likvidirali obojicu dzihadista iz napada na Charlie Hebdo, i u ovom trenutku je u toku akcija likvidacija dzihadista iz jevrejske prodavnice na Vincennes-u.

Edit: U jevrejskoj prodavnici upravo jedan dzihadista ubijen, drugi uhapsen.

That's all folks for today.  ;)



Edit2:

http://www.kurir.rs/planeta/video-uzivo-filmska-potera-za-bracom-kuasi-beze-kolima-i-pucaju-juri-ih-policija-clanak-1654334


balcan girl

a gde su ljudska pravaaa a? sto da ih pobiju?? mogli su da ih uhapse pa da im dovedu advokata zar ne?? :D :D :D :P da smo mi pobili siptare mi bi ispali teroristi pièka im materina svima bas
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 09 Januar, 2015, 16:20
Citat: eclipse4 poslato 09 Januar, 2015, 15:06
...jos samo da nam premijer onim napuckanim usnama dobro izljubi amerske bulje i da salje nase vojnike negde u misiji i eto ti...
eclipse, ti si vec zaboravio proslu godinu i da Srbija vec saradjuje sa NATO

Isto kao da je, na primer, 1960-ih Ju vojska imala zajednicke vezbe sa Nemcima. Nezamislivo.

mislio sam konkretno da nas vojnik uzme pusku u ruke  i ode da resava amerove probleme zbog nafte ili ameri nasima daju neki dva tri ventilatora od aviona na kojima ce posle nasi piloti morati sa njima u akciji...



Citat: PECA BMW poslato 09 Januar, 2015, 16:24


...Zato, dragi prijatelji, u te¹kom trenutku mo¾ete da raèunate na iskrenu i svesrdnu podr¹ku Srbije i njenih graðana", naveo je on.


ma ko je bre on da govori u moje ime i da salje moju podrsku bez mog znanja i dozvole i bez moje volje,raspitacu se kod advokata,ako je to legalno,onda cu od sutra zvati ambasadu nemacke i reci "aleksandar vucic i narod srbije vam salje podrsku da si nabijete kolac u dupe"....

pa da vidim da li ja smem.



Dukags

Citat: balcan girl poslato 09 Januar, 2015, 20:52
..:.da smo mi pobili siptare mi bi ispali teroristi pièka im materina svima bas
A ko kod nas da naredi tako nesto, ili ne daj Boze rata (a to kod nas nists neobicno) ...??

eclipse4

#11815
Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 16:37
Kad su nas klali nisu se zvali ISIS.... Ista je to ekipa koja je klala po bosni, koja je klala po kosovu.... Koja se sprema da kolje po sandzaku....
Zverstva koja ovi dzihadisti prave po svetu su nadmasila hitlera..


pa cekaj bre brate zar nismo mi teroristi?ti sto su nas klali za francuze su bili "BORCI ZA SLOBODU" ljudi koji su bezali od srba terorista,koji su samo trazili slobodu i nezavisnost....dok smo im mi silovali zene i ubijali decu.....

u njihovim ocima nista nismo drugaciji od onih sto trce po ulici sa tim ak 47......

kako nisu imali razumevanja tada za nas?sto tad nisu rekli "mi ne zelimo da bombardujemo srbiju,znamo da nisu teroristi i saosecamo sa tim narodm"?

sve je to isto govno,nakon sto nam pobise decu i napunise drzavu radioaktivnim bombama sad smo prijatelji,izbise nas i uterase nam pamet u glavu a do tad smo bili debili! na onog tadica digli kuke i motike jer se izvinuo hrvatskoj za zlocine itd ...a sta sa ovima,ovi ce i nas na silu sagnuti da nas zapad jebe.

ni sa mojom drzavom niko nije saosecao kad je patila.



Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 16:37
sto nisu skupili muda da upadnu u kasarnu recimo legije stranaca?


to je meni krivo sto ubijaju neduzne ljude recimo ta dva policajca,za ove dripce sto su ismejavali i srbiju mi uopste i nije zao,neznam ih......
sto ne ulecu tamo gde treba,nek ucmekaju premijera ili predsednika ako imaju znanja i pameti,ali najlakse je automat pa na pijacu brale,pucaj po seljaka i domacina.



Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 16:37
A o ovom nasem pizdoustom nemam vise nista da kazem.... Kakav je, Slobu ce od blata da pravimo...

a taj pizdousti je takav jer mu mi sve dozvoljavamo,i dovesce nas u corsokak a onda ce opet svako da pali svoj grad!

nemoj na vreme da izlecimo bolest,nek razori ceo organizam a posle cemo da vidimo sta cemo.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Sad ce francuski fasisti da uzvrate terorizmom...... I tako pocinje treci svetski rat....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

ma to ce samo kratko da traje,nema svetskog rata.....na ovaj nacin se skrece paznja narodu sa drugog mnoooogo veceg problema koji treba da se potkrade neprimetno.

svaki dan prolazimo kroz tu skolu i jos je nismo naucili....

eh sta bi dao da smo mi srbi slozni ko ti muslimani.......mirisu se bre na kilometar,iako se neznaju zivot bi dali jedan za drugog....

Boban_m

Kao Siiti i Suniti, kao kurdi i turci, kao palestinci i egipcani, kao Alijini i Babini...