Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ako se ja ne varam prva je katolièka vera krenula u boziji rat takozvani krstaski da pali i zari po arapskim zemljama, sto se mene tièe veruj brate u sta oces dokle god to mene ne ugrozava, ovo nije terorizam ovo je osveta u klasiènom smislu te reèi, a nasi bi politièari trebali da umuknu, ta francuska i ta amerika su te u svakom ratu zajebali, jebem ti ja takvo saveznistvo, a srbi iskreno kad su i primili hrisæanstvo nisu ga primili u punom smislu te reèi, mi smo nase paganske bogove samo glatko prebacili u svetce i jos uvek imamo milion paganskih obièaja koje radimo i dalje i koji veze nemaju sa pravoslavljem...ali to je nasa tradicija i nasi obièaji i ko ce sad da se mesa u to sto je vekovima tako a da se neko ne pobuni? glupo je ismevati neèiju veru ali zapad je svojevremeno od vere napravio naciju u bosni zar ne? muslimani nisu nacija vec vera a oni su od muslimana napravili naciju u bosni da bi mogli da je rasture, prema tome sad æe malo i njih da rasturaju jer koliko mi se èini u nekim delovima francuske arapi su vecinsko stanovnistvo :D ja bi sad samo uzela kokice i gledala sta dalje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nek se i dalje naguze amerima bice im sve gore po ulicama,svima.
ili je ovo vec unapred pisan americki scenario.

u svakom slucaju....neka isti ti francuzi izadju na trg kad im avioni krecu da ubiju muslimansku decu.....

jel se neko solidarisao sa svom ovom mrtvom decom u Novorusiji?niko!

more majke im ga nabijem euronazzijske i americke!

Slaninar

#11742
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 08 Januar, 2015, 01:29
Зашто Хришћанин не би могао да буде војник?! Да носи оружје?!

Нигде не постоји Божја заповест "Не ратуј" или "Не носи оружје".... Већ, како сам објаснио - за неке ратове је постојало наређење.

Ако Стари завет такође приповеда а Христос се у предању позива на то:
Око за око.... Зуб за зуб....
....што даље имплицира - Живот за живот....

Закључак.
Онај ко је пошао по мој живот - платиће својим. Нигде у Јеванђељу не пише да треба да му предам живот....
Мржња, ратни злочини.... да, јесу Хришћанством забрањени....



6. Ne ubij.
7. Ne èini preljube.
8. Ne kradi.

I tako dalje. Meni je ovo ba¹ onako: nedvosmisleno, jebiga. Posle uzme¹ pu¹ku i ubije¹?

Da samo pola ljudi koji se izdaju za vernike zaista po¹tuje to ¹to im vera propagira, sudovi, ograde i brave ne bi trebalo ni da postoje.  Naravno, kako pi¹e. Kad neko tumaèi kako mu odgovara, onda mo¾e sve. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

ma ja mislim da je ovaj teroristicki napad ,samo ponavljanje bliznakinja...msm,sad ce krenuti odmazda  ;)

Hohštapler

Citat: MIGE poslato 08 Januar, 2015, 10:13
ma ja mislim da je ovaj teroristicki napad ,samo ponavljanje bliznakinja...msm,sad ce krenuti odmazda  ;)

Ubeðen sam. Ista stvar.
Ovo deluje jako sme¹no.
Maskirani ljudi ubijaju i vièu Bog je veliki...
"Terorista" je najbolji neprijatelj kad ti treba rat. Nema naciju, nema uniformu, "nema" ni¹ta....

Svakako verujem da kreæe Veliki rat, sad samo da vidimo ko æe koga ubijati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Januar, 2015, 10:50
Citat: MIGE poslato 08 Januar, 2015, 10:13
ma ja mislim da je ovaj teroristicki napad ,samo ponavljanje bliznakinja...msm,sad ce krenuti odmazda  ;)

Ubeðen sam. Ista stvar.
Ovo deluje jako sme¹no.
Maskirani ljudi ubijaju i vièu Bog je veliki...
"Terorista" je najbolji neprijatelj kad ti treba rat. Nema naciju, nema uniformu, "nema" ni¹ta....

Svakako verujem da kreæe Veliki rat, sad samo da vidimo ko æe koga ubijati.

i da vidimo na èijoj smo mi strani.
Pla¹im se da æe biti polas-pola, pa opet bratoubilaèki... imamo iskustva.

balcan girl

ja bi da mi ovaj iskuliramo :D :D ovo se nas bas nista ne tièe nit smo teroristi nit nas boli kurac :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: balcan girl poslato 08 Januar, 2015, 11:20
ja bi da mi ovaj iskuliramo :D :D ovo se nas bas nista ne tièe nit smo teroristi nit nas boli kurac :D :D :D :D
ali ¹to bi AV rekao :"Nemci su na¹i vekovni prijatelji", a za Francuze i Engleze se podrazumeva.

farbach

Sira slika pucnjave u Parizu kaze da je ovom dogadjaju prethodio jedan drugi. Kao na primer dupeuvlakacev pokusaj da vodi samostalnu politiku.
Oland:Rusiji treba ukinuti sankcije

2005. prosli dupeuvlakac nije hteo da salje vojsku. Pa je bilo ovo:
zapalilo
Pa je dao podrsku i avione za humanitarno ubijanje.

I za kraj jedno pitanje o veri zapada u svoje stavove. Tamo religije nema, samo novac. Nadjite mi jednog zapadnjaka koji ce se opasati eksplozivom i zaleteti u neprijateljsku banku ( jer sada je tamo sediste vere) ili ambasadu zemlje koja nece da prihvato principe iberalnog kapitalizma.
Nadjite muslimana koji ce uraditi isto za puno benigniju stvar nego sto je kamatna stopa. Ima ih od 5 do 105 godina, koliko hoces.
Kada se uvede rat gde ce divizije lajkovati na fejsari zapad ce pobediti, a ovo sada ce da izgubi.

Slaninar

Citat: farbach poslato 08 Januar, 2015, 11:49
Sira slika pucnjave u Parizu kaze da je ovom dogadjaju prethodio jedan drugi. Kao na primer dupeuvlakacev pokusaj da vodi samostalnu politiku.
Oland:Rusiji treba ukinuti sankcije

2005. prosli dupeuvlakac nije hteo da salje vojsku. Pa je bilo ovo:
zapalilo
Pa je dao podrsku i avione za humanitarno ubijanje.

I za kraj jedno pitanje o veri zapada u svoje stavove. Tamo religije nema, samo novac. Nadjite mi jednog zapadnjaka koji ce se opasati eksplozivom i zaleteti u neprijateljsku banku ( jer sada je tamo sediste vere) ili ambasadu zemlje koja nece da prihvato principe iberalnog kapitalizma.
Nadjite muslimana koji ce uraditi isto za puno benigniju stvar nego sto je kamatna stopa. Ima ih od 5 do 105 godina, koliko hoces.
Kada se uvede rat gde ce divizije lajkovati na fejsari zapad ce pobediti, a ovo sada ce da izgubi.



https://www.youtube.com/watch?v=WQkFgkaKnHE


Zapad je prvi poèeo, kad pogleda¹ u istoriju dovoljno daleko. Krsta¹ki ratovi su, tada napredniju civilizaciju od Evropske, uveli u militarizam. Kao odgovor na osvajanje. Onda su isplivali najmilitantniji, najprimitivniji, nauka i umetnost gurnuti u zapeæak, a vojska promovisana u prvi plan.

Uz to, ja sam siguran da one amerièke 2 kule nisu sru¹ili teroristi, ili bar ne bez blagoslova vladara Amerike. Nacije, vera, dr¾ave - sve je to sad samo alat u slu¾bi kapitala.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Iskreno... zabole me ko je prvi poceo.... Isto kao sto su mi gadni tipovi u gomili gvozdja koji pale ljude na lomaci samo zato sto se drugom bogu mole i tvrde da je zemlja okrugla, tako su mi gadni i ovi sto seku glave iz istog razloga.
Ja ne verujem ni u jednog boga, a ponajmanje cu prihvatiti njihovu religiju koja vraca covecanstvo u kameno doba. To znaci da sam im i ja meta, kao i svi vi sto ne klecite na tepihu pet puta dnevno, sto pusite, pijete, jebete se van braka, slusate muziku, gledate filmove, setate se nepokrivene i bez muza po ulici (IRENAAAAAA)....spisak je suvise dugacak da bi mogao da stane na ove strane....

Kakva crna odmazda. U pitanju je CIST TERORIZAM. Ne sme niko nista da kaze protiv njihovog ''proroka'' ili ce mu odrubiti glavu..... Zavodjenje straha da bi ljudi mislili radili i ziveli kao oni. Sto se mene tice neka ih sve potamane do zadnjeg.

A evo njihove mape.... Njihovog velikog ''kalifata'' koji zele da stvore...


Ja se nesto ne secam da su balkanci njih osvajali, pa da im se sad svete.... niti da su ih rusi osvajali pa da im se sad svete.....
Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

Citat: Slaninar poslato 08 Januar, 2015, 08:05
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 08 Januar, 2015, 01:29
Зашто Хришћанин не би могао да буде војник?! Да носи оружје?!

Нигде не постоји Божја заповест "Не ратуј" или "Не носи оружје".... Већ, како сам објаснио - за неке ратове је постојало наређење.

Ако Стари завет такође приповеда а Христос се у предању позива на то:
Око за око.... Зуб за зуб....
....што даље имплицира - Живот за живот....

Закључак.
Онај ко је пошао по мој живот - платиће својим. Нигде у Јеванђељу не пише да треба да му предам живот....
Мржња, ратни злочини.... да, јесу Хришћанством забрањени....



6. Ne ubij.
7. Ne èini preljube.
8. Ne kradi.

I tako dalje. Meni je ovo ba¹ onako: nedvosmisleno, jebiga. Posle uzme¹ pu¹ku i ubije¹?

Da samo pola ljudi koji se izdaju za vernike zaista po¹tuje to ¹to im vera propagira, sudovi, ograde i brave ne bi trebalo ni da postoje.  Naravno, kako pi¹e. Kad neko tumaèi kako mu odgovara, onda mo¾e sve. Jebiga.

Није свако одузимање туђег  живота убиство.... Ни по "небеском" а ни по "земаљском" закону.
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

balcan girl

nista, onda æu ja da se odselim tamo gde nema ovo crno :D :D :D nekako volim crvenu boju :D :D :D pazi ja koliko se seæam u nijednoj arapskoj zemlji do pre jedno 20 ili 30 godina nisu extremisti bili na vlasti, i kod njih su zene isle nepokrivene, i bilo je svega e onda kad su krenuli da ih drkaju, pljaèkaju i tako to i oni su promenili pesmu jbg, i mi smo isto tako :D :D :D onda skupis redove izvedes najglasnijeg i najludjeg ispred sebe i udri :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 08 Januar, 2015, 12:58

Није свако одузимање туђег  живота убиство.... Ни по "небеском" а ни по "земаљском" закону.


Ubistvo je ubistvo. Nije svako ubistvo krivièno delo, ali jeste ubistvo.

Ako ubije¹ èoveka, onda si ubica.
Ako ubije¹ puno ljudi, onda si osvajaè.
Ako ubije¹ sve ljude, onda si Bog.  :)



Muslimani su isti kao i hri¹æani. Ljudi. Ima ih dobrih i lo¹ih. Ne èini vera èoveka dobrim i lo¹im.

Samo smo mi ateisti megacarevi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 08 Januar, 2015, 12:47
Iskreno... zabole me ko je prvi poceo.... Isto kao sto su mi gadni tipovi u gomili gvozdja koji pale ljude na lomaci samo zato sto se drugom bogu mole i tvrde da je zemlja okrugla, tako su mi gadni i ovi sto seku glave iz istog razloga.
Ja ne verujem ni u jednog boga, a ponajmanje cu prihvatiti njihovu religiju koja vraca covecanstvo u kameno doba. To znaci da sam im i ja meta, kao i svi vi sto ne klecite na tepihu pet puta dnevno, sto pusite, pijete, jebete se van braka, slusate muziku, gledate filmove, setate se nepokrivene i bez muza po ulici (IRENAAAAAA)....spisak je suvise dugacak da bi mogao da stane na ove strane....

Kakva crna odmazda. U pitanju je CIST TERORIZAM. Ne sme niko nista da kaze protiv njihovog ''proroka'' ili ce mu odrubiti glavu..... Zavodjenje straha da bi ljudi mislili radili i ziveli kao oni. Sto se mene tice neka ih sve potamane do zadnjeg.

A evo njihove mape.... Njihovog velikog ''kalifata'' koji zele da stvore...


Ja se nesto ne secam da su balkanci njih osvajali, pa da im se sad svete.... niti da su ih rusi osvajali pa da im se sad svete.....


malo su se zajebali oko "orobpa".......nekada je svaki rimljanin bio ponosan sto ima grcku kulturu a cisto rimsko poreklo....na nasoj teritoriji je rodjeno 17 rimskih imeratora.....tako da vucemo jaaake korene (grcka,rim,jugoslavija)....;)

Ivicat

A ko ce da ih spreci? Ovaj forum ima 5751 clanova. Pitanje je da li bi i 51 muskarac uzeo oruzje u ruke i rekao "Tudju hocemo, svoju ne damo!". Cek, nesto sam pogresio. Treba "tudje necemo, svoje ne damo".  ;D
Malo se zezam i preuvelicavam, ali razumes sta hocu da kazem.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen