Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2015, 14:51
hoces da ostanemo bez crkvenih velikodostojnika i politicara...bez direktora .....pa ko ce drzavu da nam vodi....ko ce da blagosilja i drzi sluzbe.....

hehe, pa oni su prvi na listi za odstrel, a tek onda sitne kriminalce  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Nisam skoro procitao nista gluplje ..... Opet na delu nesposobnost sluzbi da rade svoj posao (aka. feketic) da je licno ministar isao da patrolira ulicama .. na nemam reci .. sta da pisem ...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/523453/MINISTAR-U-PATROLI-Kriminalci-su-bezali-s-ulica
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Citat: PECA BMW poslato 03 Januar, 2015, 15:56
Nisam skoro procitao nista gluplje ..... Opet na delu nesposobnost sluzbi da rade svoj posao (aka. feketic) da je licno ministar isao da patrolira ulicama .. na nemam reci .. sta da pisem ...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/523453/MINISTAR-U-PATROLI-Kriminalci-su-bezali-s-ulica
Nemoj tako, bas je poznato da kriminalci masovno sede na -15 u blocima. Bas me cudi da ih nisu nahvatali!? :-D

ЯЭВОЛУТИОН

Zanimljivo je da svi znaju ko je diler cega i gde operise i ko su klinci koji za njega rade.....osim policije....mada mislim i da oni znaju ali da nemaju pojma....zapravo ne znaju operativnim radom da prikupe dokaze....nego se sve svodi na drukanje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 03 Januar, 2015, 15:56
Nisam skoro procitao nista gluplje ..... Opet na delu nesposobnost sluzbi da rade svoj posao (aka. feketic) da je licno ministar isao da patrolira ulicama .. na nemam reci .. sta da pisem ...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/523453/MINISTAR-U-PATROLI-Kriminalci-su-bezali-s-ulica

ja sam cuo da su sestoro kriminalaca zavrsili kod neuropsihijatra  dok trojica skocili sa brankovog mosta.....mogo je i taj ministrar da se najavi a ne tako.....

ЯЭВОЛУТИОН

ja cuo da je najveci kriminalac sedeo belom dzipu i rekao ministru:"aj stani ovde...vidi dal sam tamo...sta gledas...mrsh"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2015, 16:37
Zanimljivo je da svi znaju ko je diler cega i gde operise i ko su klinci koji za njega rade.....osim policije....mada mislim i da oni znaju ali da nemaju pojma....zapravo ne znaju operativnim radom da prikupe dokaze....nego se sve svodi na drukanje....

Ja mislim da to, ¹to si rekao, apsolutno nema veze sa istinom. Valjda policija zna ¹ta radi? I da znaju ko diluje, odmah bi ih pohapsili. Zar ne?! ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

nema sladje nego kad polizem one zice od miksera.....zena je zakon :)

Fireblader

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2015, 12:06
Citat: paja021 poslato 31 Decembar, 2014, 16:55





kad je novinar preobrazovan a nema pojma....pravilan izraz je "Chap"....inace se koristi medju majstorima kao izraz za fiksnu meru.....recimo za razmak letava pri postavljanju crepa na krov.....svaki tip crepa ima svoj razmak letava, pa se pravi cap da bi posao isao brze i razmak izmedju letvi isti...

Mislim da je ovde fora sto se meri dubina sare na vozacima,a ne na gumama.;)

balcan girl

iskreno znaju murijasi i ko diluje i ko za njega radi, aliiiii isto kao u jagodini dodje iz bg naredjenje da se taj i taj ne dira niti njegova organizacija, isto tako, on ga uhapsi a sudija ga pusti i toliko o tomeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Nemoguæe???!!!  :o :o :o :o Pa, ja sam ceo svoj ¾ivot ¾iveo u zabludi!!!  [panic] [panic]  [samoubistvo]   [rofl] [rofl] [rofl]

zVuk

u srbiji je "naredjenje odozgo" jace od ustava.....jos od 45-e pa na ovamo...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

penzos

#11693
ma nije valjda! au!  [panic]  [panic]  [panic] Ja jesenas u Jagodini prilazim kru¾nom od onog novog hotela i akva parka, tablice i registracije ni u najavi, tek  [policaja] na skuteru. Ja ful spakovan, do¹ao iz Ni¹a, kaciga, jakna, rukavice... On zaustavlja, tek prolazi Palma na skuteru, naravno bez kacige, u bermudama i papuèama, sa veeeelikim telefonom  [callme] . Ja u meðuvremenu skinuo kacigu, pandur fata zalet da me globi, a ja ono: "Kako je gradonaèelnièe" "O zdravo, evo ide" Tek pandur: "Prijatan dan, i postavite tablicu"  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags


dzimika

o tome se pisalo jos pre 2 ili 3 godine, nije neka novost samo sto je sada jos izrazenija besparica nego tada

mkt

ili im je roba djubre

monsterbnt

roba koju ovde prodaju je apsolutno djubre, a izbezobrazili su se i napucali cene...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane


Slaninar

Citat: hurricane poslato 05 Januar, 2015, 09:52
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/524318/ZATO-STO-JE-CAR-Rambo-Amadeus-skija-po-Dorcolu

mega car!

On je samo nenormalan ¹to je ostao normalan. Nije mega car - nego su svi ostali kao retardi postali. Bio sam i ovaj i prethodni vikend na Fru¹koj - gotovo nikog nema. Ni decu ne vode na sankanje, kamo li neko stariji da sam ode - sa skijama, sankama ¹ta bilo. Kao da æe ¾iveti 1000 godna.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen